English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 

Καλό φθινόπωρο!

Με εννιά προγνωστικά υποδέχεται την άτυπη πρεμιέρα της νέας στοιχηματικής περιόδου 2015-16 το συνεργαζόμενο site 98CLUB.INFO. Πλήρη έναρξη των νέων πρωταθλημάτων λοιπόν (μόνο η δεύτερη Ιταλίας λείπει από το πρόγραμμα του betvirus) και με την ευκαιρία αυτή ευχόμαστε σε όλους τους φίλους μας καλά κέρδη στο στοίχημα και πάνω απ’ όλα υγεία και χαρά σε εσάς και τις οικογένειες σας.

Ιδιαίτερα ευχαριστούμε τα μέλη μας που αγκάλιασαν και στήριξαν την διπλή αυτή προσπάθεια σε betvirus και 98club με την συνδρομή τους

συνέχεια...

29/08/2015 (192)   Feed

Αγγλία Championship (11)
13:05 Ντέρμπι Λιντς Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Γουλβς Τσάρλτον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ιπσουιτς Μπράιτον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μίλτον Κέινς Ντονς Μπέρμιγχαμ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπρέντφορντ Ρέντιγκ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπρίστολ Σίτι Μπέρνλι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Νότιγχαμ Φόρεστ Κάρντιφ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ρόδεραμ Φούλαμ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σέφιλντ Γουέν. Μίντλεσμπρο Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Χάντερσφιλντ ΚΠΡ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Χαλ Πρέστον Καρτέλα Αγώνα  
Αγγλία Conference (12)
16:00 Boreham Wood Γουόκινγκ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Bromley Ντόβερ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Guiseley Γκέιτσχεντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Αλτρινχαμ Τρανμίρ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Γουέλινγκ Μπρέϊντρι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Κίντερμινστερ Φόρεστ Γκρίν Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Λίνκολν Γκρίμσμπι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μάκλσφιλντ Τσέστερ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπάροου Σάουθπορτ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ολντερσοτ Ιστλιχ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ρέξαμ Χάλιφαξ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Τορκί Τσέλτεναμ Καρτέλα Αγώνα  
Αγγλία Premier League (8)
13:45 Νιούκαστλ Αρσεναλ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Αστον Βίλλα Σάντερλαντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Λίβερπουλ Γουέστ Χαμ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μάντσεστερ Σίτι Γουότφορντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπόρνμουθ Λέστερ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Στόουκ Γουέστ Μπρομ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Τσέλσι Κρύσταλ Πάλας Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Τότεναμ Εβερτον Καρτέλα Αγώνα  
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία (12)
16:00 Nτάγκενχαμ & Ρεντ Στίβενέιτζ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ακρινγκτον Νορθάμπτον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Γιορκ Μάνσφιλντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Γουίμπλετον Εξετερ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Κρόουλι Γουίκομπ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Λέιτον Οριεντ Μπρίστολ Ρόβερς Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Λούτον Πόρτσμουθ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπαρνέτ Κέιμπριτζ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μόρκαμ Νοτς Κάουντι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Οξφορντ Γεοβίλ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Πλίμουθ Νιούπορτ Κάουντι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Χάρτλπουλ Καρλάιλ Καρτέλα Αγώνα  
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία (11)
16:00 Γουίγκαν Κρου Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Κόλτσεστερ Σκάνθορπ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μίλγουολ Τσέστερφιλντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπέρι Ολνταμ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπλάκπουλ Γουόλσολ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπράντφορντ Πορτ Βέιλ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ντονκάστερ Φλίτγουντ Τάουν Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Πίτερμπορο Τζίλιγκχαμ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ρότσντεϊλ Μπάρνσλι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σουίντον Σέφιλντ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σρούσμπερι Μπέρτον Αλμπιον Καρτέλα Αγώνα  
Αυστρία Bundesliga (3)
16:00 Αντμίρα Αούστρια Βιέννης Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Γκρόντιγκ Ριντ Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Ραπίντ Βιέννης Μάτερσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα  
Βέλγιο Jupiler League (4)
18:00 Λεούβεν Σιντ Τρουίντεν Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Μουσκρόν Περουβελτζ Κορτράικ Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Οστάνδη Ζούλτε Βαρεγκέμ Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Γάνδη Μέχελεν Καρτέλα Αγώνα  
Βουλγαρία Πρώτη Κατηγορία (2)
16:30 Μπότεφ Πλόβντιβ Τσέρνο Μόρε Βάρνα Καρτέλα Αγώνα  
19:00 Λίτεξ Λόβετς Μπερόε Καρτέλα Αγώνα  
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία (1)
14:00 Μετς Εβιάν Καρτέλα Αγώνα  
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία (6)
17:00 Καέν Λιόν Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Ανζέ Νις Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Λιλ GFC Αζαξιό Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Ρεμς Λοριάν Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Ρεν Τουλούζ Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Τρουά Μονπελιέ Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Bundesliga (6)
15:30 Αουγκσμπουργκ Ινγκολσταντ Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Κολωνία Αμβούργο Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Μάιντς Αννόβερο Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Ντάρμσταντ 98 Χόφενχαϊμ Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Στουτγκάρδη Άιντραχτ Φρανκφούρτης Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Μπάγιερν Μον. Λεβερκούζεν Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία (2)
13:00 Ντούισμπουργκ Γκρόιτερ Φιρτ Καρτέλα Αγώνα  
13:00 Πάντερμπορν Μπίλεφελντ Καρτέλα Αγώνα  
Δανία Πρώτη Κατηγορία (1)
16:00 Σοντερίσκε Βίμποργκ Καρτέλα Αγώνα  
Ιρλανδία Premier Division (2)
20:30 Λόνγκφορντ Μπρέϊ Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Σλίγκο Ρόβερς Σάμροκ Καρτέλα Αγώνα  
Ελβετία Super League (2)
17:45 Λουγκάνο Λουκέρνη Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Βαντούζ Σεντ Γκάλεν Καρτέλα Αγώνα  
Ελλάδα Super League (3)
18:15 Λεβαδειακός Ολυμπιακός Καρτέλα Αγώνα  
18:15 Πανθρακικός Βέροια Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Σκόντα Ξάνθη ΑΕΚ Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Primera Division (4)
18:30 Σοσιεδάδ Σπόρτινγκ Χιχόν Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Μπαρτσελόνα Μάλαγα Καρτέλα Αγώνα  
22:00 Θέλτα Βαγιεκάνο Καρτέλα Αγώνα  
22:30 Ρεάλ Μαδρίτης Μπετίς Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία (5)
18:30 Λούγκο Γιαγκοστέρα Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Αλμπαθέτε Ουέσκα Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Λεγκανες Κόρδοβα Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Χιρόνα Νουμάνθια Καρτέλα Αγώνα  
22:30 Σαραγόσα Αλμερία Καρτέλα Αγώνα  
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία (2)
18:00 Μπολόνια Σασσουόλο Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Μίλαν Εμπολι Καρτέλα Αγώνα  
Κροατία Πρώτη Κατηγορία (2)
19:00 RNK Σπλιτ Ίστρα 1961 Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Διναμό Ζάγκρεμπ Σλάβεν Μπέλουπο Καρτέλα Αγώνα  
Νορβηγία Tippeligaen (1)
18:00 Βίκινγκ Σάντεφιορντ Καρτέλα Αγώνα  
Ολλανδία Eredivisie (4)
18:30 Ουτρέχτη Γκρόνινγκεν Καρτέλα Αγώνα  
19:45 Έξελσιορ Ντε Γκράαφτσαπ Καρτέλα Αγώνα  
19:45 Χίρενφεϊν Τσβόλε Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Χέρακλες Τβέντε Καρτέλα Αγώνα  
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία (3)
15:30 Καρμάρτεν Κόναζ Νόμαντς Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Μπανγκόρ Πορτ Τάλμποτ Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Νιουτάουν Χαβερφορντγουέστ Καρτέλα Αγώνα  
Ουγγαρία Πρώτη Κατηγορία (5)
18:00 Bekescsaba 1912 Χαλαντάς Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Βάσας MTK Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Ντιοσγκιόρι Ουίπεστ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Χόνβεντ Puskas Academy Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Φερεντσβάρος Πάκσι Καρτέλα Αγώνα  
Ουκρανία Πρώτη Κατηγορία (3)
16:00 Hoverla Uzhhorod Stal Dneprodzerzh Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Βόλιν Λούτσκ Olimpik Donetsk Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Βόρσκλα Πολτάβα Μέταλιστ Καρτέλα Αγώνα  
Πολωνία Πρώτη Κατηγορία (3)
15:30 Πιάστ Γκλίβιτσε Γκόρνικ Λετζνα Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ρούχ Χορζόφ Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Κόρονα Κιελτσε Πόγκον Στσζέτσιν Καρτέλα Αγώνα  
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία (3)
17:15 Σετούμπαλ Ρίο Αβε Καρτέλα Αγώνα  
19:30 Πόρτο Εστορίλ Καρτέλα Αγώνα  
21:45 Μπενφίκα Μορεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα  
Ρουμανία Πρώτη Κατηγορία (2)
17:30 ACS Poli Timisoara Κονκόρντια Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Παντούρι Ντιναμό Βουκ. Καρτέλα Αγώνα  
Ρωσία Premier League (3)
13:00 Ντιναμό Μόσχας Ούφα Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ζενίτ Αγ. Πετρ. Κρίλια Σοβιέτοβ Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Σπαρτάκ Μόσχας Άνζι Καρτέλα Αγώνα  
Σερβία Πρώτη Κατηγορία (4)
17:00 Radnik Surdulica FK Vozdovac Καρτέλα Αγώνα  
19:00 Νόβι Παζάρ Ραντ Καρτέλα Αγώνα  
19:00 Παρτιζάν Βελιγρ. OFK Βελιγραδίου Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Γιάβορ Ραντνίτσκι Νις Καρτέλα Αγώνα  
Σκωτία Championship (3)
16:00 Αλόα Μόρτον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σεντ Μίρεν Λίβινγκστον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Χιμπέρνιαν Ρέιθ Ρόβερς Καρτέλα Αγώνα  
Σκωτία Premier League (6)
16:00 Μάδεργουελ Κιλμάρνοκ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Νταντί Ινβερνές Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Πάρτικ Θισλ Αμπερντίν Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ρος Κάουντι Νταντί Γιουνάιτεντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σέλτικ Σεντ Τζόνστον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Χάμιλτον Χαρτς Καρτέλα Αγώνα  
Σκωτία Δεύτερη Κατηγορία (5)
16:00 Άναν Αθλέτικ Μόντροουζ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Έλγκιν Στέρλινγκ Άλμπιον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Κλάιντ Ιστ Στίρλιν Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Κουίνς Παρκ Ιστ Φάιφ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπέργουικ Άρμπροουθ Καρτέλα Αγώνα  
Σκωτία Πρώτη Κατηγορία (5)
16:00 Άλμπιον Ρόβερς Μπρέχιν Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ερντριονιανς Πίτερχεντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Εϊρ Φόρφαρ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ντανφέρμλιν Στανράερ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Στενχάουσμιουρ Κάουντενμπιθ Καρτέλα Αγώνα  
Σλοβακία Πρώτη Κατηγορία (5)
19:00 Ντουνάισκα Στρέντα ZP Sport Podbrezova Καρτέλα Αγώνα  
19:00 Ρουζομπέροκ Zemplin Michalovce Καρτέλα Αγώνα  
19:00 Σένιτσα Τρέντσιν Καρτέλα Αγώνα  
19:00 Σλόβαν Μπρατισλάβα MFK Skalica Καρτέλα Αγώνα  
19:00 Σπαρτάκ Μιγιάβα Ζλάτε Μοράφτσε Καρτέλα Αγώνα  
Σλοβενία Πρώτη Κατηγορία (4)
17:45 Μάριμπορ KRKA Καρτέλα Αγώνα  
20:15 Krsko Zavrc Καρτέλα Αγώνα  
20:15 Κόπερ Γκόριτσα Καρτέλα Αγώνα  
20:15 Τσέλιε Ντομζάλε Καρτέλα Αγώνα  
Σουηδία Allsvenskan (3)
16:00 Ερεμπρο Χάκεν Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Τζουγκάρντεν Χάλμσταντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Φάλκενμπεργκ Νόρκεπινγκ Καρτέλα Αγώνα  
Σουηδία Superettan (2)
15:00 Βάρμπεργκς AFC United Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Utsiktens BK Σίριους Καρτέλα Αγώνα  
Τουρκία Super Lig (4)
18:00 Γκεντσλερμπιρλιγί Κασίμπασα Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Ινστ. Μπουγιουκσεχίρ Μπούρσασπορ Καρτέλα Αγώνα  
20:15 Κόνιασπορ Γαλατάσαραϊ Καρτέλα Αγώνα  
20:15 Μερσίν Καϊσέρισπορ Καρτέλα Αγώνα  
Φινλανδία Veikkausliga (2)
15:00 KTP Γιάρο Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Ιντερ Τούρκου Ροβανιέμι Καρτέλα Αγώνα  
Αργεντινή Primera Division (4)
02:10 Αρχεντίνος Τζ. Crucero Del Norte Καρτέλα Αγώνα 4-0
21:00 Κίλμες Temperley Καρτέλα Αγώνα  
22:10 Aldosivi Σαν Μάρτιν Καρτέλα Αγώνα  
23:15 Χιμνάσια Λα Πλάτα Μπόκα Τζούνιορς Καρτέλα Αγώνα  
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία (7)
00:30 Αμέρικα Μινέιρο Λουβερντένσε Καρτέλα Αγώνα 1-2
02:00 CRB Μποταφόγκο Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:30 Γκοϊανιένσε Σεάρα Καρτέλα Αγώνα  
21:30 Μακαέ Σαμπάιο Κορέια Καρτέλα Αγώνα  
21:30 Ναούτικο Ρεσίφε Μποα Καρτέλα Αγώνα  
21:30 Παρανά Σάντα Κρουζ Καρτέλα Αγώνα  
21:30 Παϊσάντου Μπραγκαντίνο Καρτέλα Αγώνα  
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία (1)
23:30 Βάσκο Ντα Γκάμα Φιγκεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα  
ΗΠΑ Major League (3)
05:00 Σαν Χοσέ Λος Αντζελες Καρτέλα Αγώνα  
22:00 New York City FC Κολόμπους Καρτέλα Αγώνα  
22:00 Τορόντο Μόντρεαλ Καρτέλα Αγώνα  
Μεξικό Apertura (2)
02:30 Βερακρούζ Μοντερέι Καρτέλα Αγώνα 2-1
04:30 Σάντος Λαγκούνα Πούμας Καρτέλα Αγώνα 3-4
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία (6)
11:00 Σιμίζου FC Τόκιο Καρτέλα Αγώνα  
11:30 Γιοκοχάμα Μάρινος Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Καρτέλα Αγώνα  
12:00 Βίσσελ Κόμπε Τόσου Καρτέλα Αγώνα  
12:00 Καβασάκι-F Κασίμα Άντλερς Καρτέλα Αγώνα  
12:00 Σεντάι Νιιγκάτα Καρτέλα Αγώνα  
12:00 Χιροσίμα Ναγκόγια Καρτέλα Αγώνα