English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 

Recent Form (Top 5)

Wins in last 5 games  
Βασιλεία 100%
Γιερβ 100%
Ρόζενμποργκ 80%
ΓΚΑΙΣ 80%
Βαλερένγκα 80%
Περισσότερα View the top 50...

Best Under (Top 5)

Average Under Matches  
Λαβάλ 100%
Μπαρνέτ 100%
Γκαζόβικ 100%
ΤΣΣΚΑ Μόσχας 100%
Τσέλτεναμ 100%
Περισσότερα View the top 50...

Best Over (Top 5)

Average Over Matches  
Σιόν 100%
Μίντιλαντ 100%
Εσμπιεργκ 100%
Βέστερλο 100%
Λουκέρνη 100%
Περισσότερα View the top 50...
Betvirus on Facebook

28/08/2016 (96)   Feed

Αγγλία Premier League (2)
14:30 Γουέστ Μπρομ Μίντλεσμπρο Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Μάντσεστερ Σίτι Γουέστ Χαμ Καρτέλα Αγώνα  
Αυστρία Bundesliga (2)
16:30 Ραπίντ Βιέννης Σάλτσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα  
19:00 Ριντ Αούστρια Βιέννης Καρτέλα Αγώνα  
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία (3)
14:30 Μπριζ Σταντάρ Λιέγης Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Αντερλεχτ Γάνδη Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Γκενκ Ζούλτε Βαρεγκέμ Καρτέλα Αγώνα  
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία (3)
15:00 Μπορντό Ναντ Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Σεντ Ετιέν Τουλούζ Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Μονακό Παρί Σεν Ζερμαίν Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Bundesliga (2)
15:30 Χέρτα Φράιμπουργκ Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Χόφενχαϊμ Λειψία Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία (3)
13:30 Διναμό Δρέσδης Σαν Πάουλι Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Μπίλεφελντ Ουνιόν Βερολίνου Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Μπραουνσβάικ Νυρεμβέργη Καρτέλα Αγώνα  
Δανία Πρώτη Κατηγορία (5)
12:00 Σοντερίσκε Εσμπιεργκ Καρτέλα Αγώνα  
14:00 Οντένσε Χόρσενς Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπρόντμπι Κοπεγχάγη Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Ααλμποργκ Ααρχους Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Βίμποργκ Μίντιλαντ Καρτέλα Αγώνα  
Ελβετία Super League (3)
13:45 Γκρασχόπερς Γιανγκ Μπόις Καρτέλα Αγώνα  
13:45 Σεντ Γκάλεν Λουκέρνη Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Τουν Βασιλεία Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Primera Division (4)
18:15 Αλαβές Σπόρτινγκ Χιχόν Καρτέλα Αγώνα  
18:15 Λας Πάλμας Γρανάδα Καρτέλα Αγώνα  
20:15 Ατλέτικο Μπιλμπάο Μπαρτσελόνα Καρτέλα Αγώνα  
22:15 Βιγιαρεάλ Σεβίλη Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία (5)
19:00 Ucam Murcia Κόρδοβα Καρτέλα Αγώνα  
19:00 Λεβάντε Αλκορόν Καρτέλα Αγώνα  
19:00 Ουέσκα Ταραγόνα Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Βαγιεκάνο Βαγιαδολίδ Καρτέλα Αγώνα  
22:30 Κάντιθ Μαγιόρκα Καρτέλα Αγώνα  
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία (1)
17:30 Νοβάρα Τραπάνι Καρτέλα Αγώνα  
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία (8)
18:00 Ιντερ Παλέρμο Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Κάλιαρι Ρόμα Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Κροτόνε Τζένοα Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Ουντινέζε Εμπολι Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Σαμπντόρια Αταλάντα Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Σασσουόλο Πεσκάρα Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Τορίνο Μπολόνια Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Φιορεντίνα Κιέβο Καρτέλα Αγώνα  
Νορβηγία Adeccoligaen (7)
15:00 Kfum Oslo Σάντνες Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Ασανε Σάντεφιορντ Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Ράουφος Στρόμμεν Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Λεβάνγκερ Κρίστιανσουντ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Κόνγκσβινγκερ Ρανχάιμ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Μιοντάλεν Μπρίνε Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Ουλενσακερ Χοντ Καρτέλα Αγώνα  
Νορβηγία Tippeligaen (5)
15:30 Σόγκνταλ Στάμπεκ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Βίκινγκ Λίλεστρομ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Μπόντο Γκλιμτ Σταρτ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Ρόζενμποργκ Τρόμσο Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Οντ Βαλερένγκα Καρτέλα Αγώνα  
Ολλανδία Eredivisie (4)
12:30 Αϊντχόφεν Γκρόνινγκεν Καρτέλα Αγώνα  
14:30 Γκο Αχέντ Ιγκλς Αγιαξ Καρτέλα Αγώνα  
14:30 Ντεν Χάαγκ Χέρακλες Καρτέλα Αγώνα  
16:45 Αλκμαάρ Ναϊμέχεν Καρτέλα Αγώνα  
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία (5)
17:00 Μορεϊρένσε Μαρίτιμο Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Μποαβίστα Τσάβες Καρτέλα Αγώνα  
19:00 Σπόρτινγκ Λισ. Πόρτο Καρτέλα Αγώνα  
21:15 Ρίο Αβε Φεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα  
22:00 Σετούμπαλ Αρούκα Καρτέλα Αγώνα  
Ρωσία Premier League (4)
16:00 Ουράλ Arsenal Tula Καρτέλα Αγώνα  
18:15 Κρασνοντάρ Λοκομοτίβ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα  
18:15 Τέρεκ Γκρόζνι Ροστόφ Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Άνζι Σπαρτάκ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα  
Σουηδία Allsvenskan (6)
15:00 ΑΙΚ Χάμαρμπι Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Γιόνσεπινγκ Ελφσμποργκ Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Χάκεν Εστερσουντ Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Γκέτεμποργκ Χέλσινμποργκ Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Ερεμπρο Φάλκενμπεργκ Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Σούντσβαλ Μάλμε Καρτέλα Αγώνα  
Σουηδία Superettan (2)
15:00 Αντβιντάμπεργκ Ντέγκερφορς Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Ασιρίσκα Ανγκελχολμς Καρτέλα Αγώνα  
Τουρκία Super Lig (3)
18:30 Καρντεμίρ Καραμπόκ Ρίζεσπορ Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Μπούρσασπορ Ι. Μπασακσεχίρ Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Φενέρμπαχτσε Καϊσέρισπορ Καρτέλα Αγώνα  
Φινλανδία Veikkausliga (2)
17:30 Ελσίνκι Κουόπιο Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Μάριεχαμ Βάασα Καρτέλα Αγώνα  
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία (1)
02:00 Λουβερντένσε Μπραγκαντίνο Καρτέλα Αγώνα 4-0
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία (8)
16:00 Κρουζέιρο Σάντα Κρουζ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σάντος Φιγκεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Γκρέμιο Ατλέτικο Μινέιρο Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Σάο Πάολο Κοριτίμπα Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Σαπεκοένσε Φλαμένγκο Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Φλουμινένσε Παλμέιρας Καρτέλα Αγώνα  
23:30 Βιτόρια Αμέρικα Μινέιρο Καρτέλα Αγώνα  
23:30 Σπορτ Ρεσίφε Ιντερνασιονάλ Καρτέλα Αγώνα  
ΗΠΑ Major League (8)
01:00 Ουάσιγκτον Σικάγο Καρτέλα Αγώνα  
01:00 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Κάνσας Καρτέλα Αγώνα  
01:30 Κολόμπους Σαν Χοσέ Καρτέλα Αγώνα  
01:30 Τορόντο Μόντρεαλ Καρτέλα Αγώνα  
03:00 Χιούστον Ντάλας Καρτέλα Αγώνα 1-3
04:30 Λος Αντζελες Βανκούβερ Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:30 Νέα Υόρκη Νιου Ινγκλαντ Καρτέλα Αγώνα  
23:00 Πόρτλαντ Σιάτλ Καρτέλα Αγώνα