English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 20/10/2017 (39)

Αγγλία Premier League
21:00 Γουέστ Χαμ Μπράιτον Καρτέλα Αγώνα  
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
20:30 Μουσκρόν Περουβελτζ Σταντάρ Λιέγης Καρτέλα Αγώνα  
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
20:00 Νιόρ Bourg-En-Bresse 01 Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Ορλεανς Λοριάν Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Νανσί Κλερμόν Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Χάβρη Σατορού Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Τουρ Σοσό Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Παρί Βαλενσιέν Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Νιμ Μπρεστ Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Οσέρ Κεβιλί Καρτέλα Αγώνα  
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
20:45 Σεντ Ετιέν Μονπελιέ Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Bundesliga
20:30 Σάλκε Μάιντς Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
18:30 Φορτούνα Ντίσελντορφ Ντάρμσταντ 98 Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Ινγκολσταντ Χάιντενχάιμ Καρτέλα Αγώνα  
Δανία Πρώτη Κατηγορία
19:00 Μίντιλαντ Χόρσενς Καρτέλα Αγώνα  
Ireland Premier Division
20:45 Σεντ Πάτρικς Κορκ Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Λιμέρικ Γκάλγουεϊ Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Ντάνταλκ Μποέμιαν Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Μπρέϊ Σάμροκ Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Φιν Χαρπς Ντροχέντα Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
21:00 Οσασούνα Μπαρτσελόνα Β Καρτέλα Αγώνα  
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
19:00 Κρεμονέζε Μπρέσια Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Μπάρι Τσιταντέλα Καρτέλα Αγώνα  
Ολλανδία Eredivisie
20:00 Γκρόνινγκεν Βιλλεμ II Καρτέλα Αγώνα  
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
21:30 Εστορίλ Μποαβίστα Καρτέλα Αγώνα  
Σουηδία Allsvenskan
19:00 Ερεμπρο Χάλμσταντ Καρτέλα Αγώνα  
Τουρκία Super Lig
19:00 Γκοζτέπε Alanyaspor Καρτέλα Αγώνα  
19:00 Αντάλιασπορ Κασίμπασα Καρτέλα Αγώνα  
Φινλανδία Veikkausliga
17:30 Χελσινγκφορς ΙΦΚ Σεϊναγιόεν Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Ιντερ Τούρκου Ελσίνκι Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Βάασα Λάχτι Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Ροβανιέμι Μάριεχαμ Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Κουόπιο Γιβασκίλα Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Ιλβ PS Κέμι Καρτέλα Αγώνα  
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
23:15 Γκουαρανί Juventude Καρτέλα Αγώνα  
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
00:00 Βιτόρια Ατλέτικο Παραναένσε Καρτέλα Αγώνα  
00:00 Παλμέιρας Πόντε πρέτα Καρτέλα Αγώνα  
01:00 Σπορτ Ρεσίφε Σάντος Καρτέλα Αγώνα  
01:00 Φλαμένγκο Μπαΐα Καρτέλα Αγώνα