English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 20/08/2017 (94)

Αγγλία Premier League
14:30 Χάντερσφιλντ Νιούκαστλ Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Τότεναμ Τσέλσι Καρτέλα Αγώνα  
Αυστρία Bundesliga
16:30 Σάλτσμπουργκ SKN St. Polten Καρτέλα Αγώνα  
16:30 Λίντσερ Αλταχ Καρτέλα Αγώνα  
19:00 Μάτερσμπουργκ Αούστρια Βιέννης Καρτέλα Αγώνα  
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Αντερλεχτ Σιντ Τρουίντεν Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Κορτράικ Μπριζ Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Μουσκρόν Περουβελτζ Γάνδη Καρτέλα Αγώνα  
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Λιλ Καέν Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Μαρσέιγ Ανζέ Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Παρί Σεν Ζερμαίν Τουλούζ Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Bundesliga
15:30 Φράιμπουργκ Άιντραχτ Φρανκφούρτης Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Γκλάντμπαχ Κολωνία Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Χόλσταϊν Κίελ Γκρόιτερ Φιρτ Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Νυρεμβέργη Ουνιόν Βερολίνου Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Ινγκολσταντ Ρέγκενσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα  
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Οντένσε Μίντιλαντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Χόμπρο Λίνγκμπι Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Ααρχους Μπρόντμπι Καρτέλα Αγώνα  
Ireland Premier Division
15:30 Ντέρι Ντάνταλκ Καρτέλα Αγώνα  
Ελβετία Super League
16:00 Βασιλεία Λουγκάνο Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σιόν Λουκέρνη Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Γκρασχόπερς Σεντ Γκάλεν Καρτέλα Αγώνα  
Ελλάδα Super League
18:15 Λεβαδειακός ΠΑΟΚ Καρτέλα Αγώνα  
18:15 ΑΕΚ Παναιτωλικός Καρτέλα Αγώνα  
18:15 Κέρκυρα Πανιώνιος Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Πλατανιάς Παναθηναϊκός Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Primera Division
18:15 Ατλέτικο Μπιλμπάο Χετάφε Καρτέλα Αγώνα  
20:15 Μπαρτσελόνα Μπετίς Καρτέλα Αγώνα  
22:15 Λα Κορούνια Ρεάλ Μαδρίτης Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
19:00 Οβιέδο Βαγιεκάνο Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Ταραγόνα Αλμερία Καρτέλα Αγώνα  
22:00 Γρανάδα Αλμπαθέτε Καρτέλα Αγώνα  
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
18:00 Αταλάντα Ρόμα Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Ουντινέζε Κιέβο Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Σασσουόλο Τζένοα Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Σαμπντόρια Benevento Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Λάτσιο Spal Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Ιντερ Φιορεντίνα Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Κροτόνε Μίλαν Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Μπολόνια Τορίνο Καρτέλα Αγώνα  
Νορβηγία Adeccoligaen
18:00 Ελβερουμ Γιερβ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Arendal Φρέντρικσταντ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Σταρτ Τρομσντάλεν Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Σάντνες Floro Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Μιοντάλεν Στρόμμεν Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Ασανε Ουλενσακερ Καρτέλα Αγώνα  
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Τρόμσο Αλεσουντ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Ρόζενμποργκ Χάουγκεσουντ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Στάμπεκ Μόλντε Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Σόγκνταλ Κρίστιανσουντ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Οντ Σάντεφιορντ Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Βίκινγκ Μπραν Καρτέλα Αγώνα  
Ολλανδία Eredivisie
12:30 Έξελσιορ Φέγενορντ Καρτέλα Αγώνα  
14:30 Ουτρέχτη Βιλλεμ II Καρτέλα Αγώνα  
14:30 Αγιαξ Γκρόνινγκεν Καρτέλα Αγώνα  
16:45 Σπάρτα Ρ. Τσβόλε Καρτέλα Αγώνα  
16:45 Μπρέντα Αϊντχόφεν Καρτέλα Αγώνα  
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Σετούμπαλ Τσάβες Καρτέλα Αγώνα  
19:00 Πόρτο Μορεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Αβες Μπράγκα Καρτέλα Αγώνα  
21:15 Μαρίτιμο Μποαβίστα Καρτέλα Αγώνα  
Ρωσία Premier League
14:00 Αμκαρ Ζενίτ Αγ. Πετρ. Καρτέλα Αγώνα  
16:30 Ντιναμό Μόσχας Ούφα Καρτέλα Αγώνα  
19:00 Ροστόφ Κρασνοντάρ Καρτέλα Αγώνα  
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Εστερσουντ ΑΙΚ Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Τζουγκάρντεν Χάλμσταντ Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Γκέτεμποργκ Χάκεν Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Σίριους Νόρκεπινγκ Καρτέλα Αγώνα  
Σουηδία Superettan
15:00 Μπρομαποϊκάρνα Βάρναμο Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Χέλσινμποργκ ΓΚΑΙΣ Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Norrby IF Dalkurd FF Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Φάλκενμπεργκ Αντβιντάμπεργκ Καρτέλα Αγώνα  
Τουρκία Super Lig
19:00 Καϊσέρισπορ Γκοζτέπε Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Αντάλιασπορ Ακισάρ Μπελεντιγιέ Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Φενέρμπαχτσε Τραμπζόνσπορ Καρτέλα Αγώνα  
Φινλανδία Veikkausliga
17:30 Κουόπιο Μάριεχαμ Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Βάασα Ιλβ Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Γιβασκίλα Ελσίνκι Καρτέλα Αγώνα  
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:00 Παϊσάντου Παρανά Καρτέλα Αγώνα  
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
00:00 Φλαμένγκο Γκοϊανιένσε Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Γκρέμιο Ατλέτικο Παραναένσε Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Μπαΐα Βάσκο Ντα Γκάμα Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Πόντε πρέτα Μποταφόγκο Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Κρουζέιρο Σπορτ Ρεσίφε Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Αβάϊ Σάο Πάολο Καρτέλα Αγώνα  
ΗΠΑ Major League
01:30 Ορλάντο Σίτι Κολόμπους Καρτέλα Αγώνα  
01:30 Μόντρεαλ Σολτ Λέικ Καρτέλα Αγώνα  
02:00 Σικάγο Τορόντο Καρτέλα Αγώνα 1-3
02:30 Κάνσας Ντάλας Καρτέλα Αγώνα 2-0
03:00 Κολοράντο Ουάσιγκτον Καρτέλα Αγώνα 0-1
04:00 Βανκούβερ Χιούστον Καρτέλα Αγώνα 2-1
04:30 Σαν Χοσέ Φιλαδέλφεια Γιούνιον Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
11:30 Βίσσελ Κόμπε Γιοκοχάμα Μάρινος Καρτέλα Αγώνα