English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 01/10/2017 (105)

Αγγλία Championship
13:15 Σέφιλντ Γουέν. Λιντς Καρτέλα Αγώνα 3-0
Αγγλία Premier League
13:00 Αρσεναλ Μπράιτον Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:15 Εβερτον Μπέρνλι Καρτέλα Αγώνα 0-1
17:30 Νιούκαστλ Λίβερπουλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αυστρία Bundesliga
16:30 Αούστρια Βιέννης Αλταχ Καρτέλα Αγώνα 2-0
19:00 Σάλτσμπουργκ Βόλφσμπεργκερ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Μπριζ Γάνδη Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Αντερλεχτ Σταντάρ Λιέγης Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Ζούλτε Βαρεγκέμ Λόκερεν Καρτέλα Αγώνα 1-3
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Τρουά Σεντ Ετιέν Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:00 Ανζέ Λιόν Καρτέλα Αγώνα 3-3
21:00 Νις Μαρσέιγ Καρτέλα Αγώνα 2-4
Γερμανία Bundesliga
13:30 Φράιμπουργκ Χόφενχαϊμ Καρτέλα Αγώνα 3-2
15:30 Χέρτα Μπάγιερν Μον. Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Κολωνία Λειψία Καρτέλα Αγώνα 1-2
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Σαντχάουζεν Ρέγκενσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 2-0
13:30 Χάιντενχάιμ Διναμό Δρέσδης Καρτέλα Αγώνα 0-2
13:30 Μπραουνσβάικ Σαν Πάουλι Καρτέλα Αγώνα 0-2
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Σίλκεμποργκ Νόρντζιελαντ Καρτέλα Αγώνα 2-4
14:00 Μίντιλαντ Ααλμποργκ Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 Μπρόντμπι Σοντερίσκε Καρτέλα Αγώνα 4-0
18:00 Λίνγκμπι Κοπεγχάγη Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ελβετία Super League
16:00 Ζυρίχη Λουγκάνο Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Τουν Λουκέρνη Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Γιανγκ Μπόις Σεντ Γκάλεν Καρτέλα Αγώνα 6-1
Ελλάδα Super League
15:00 Ολυμπιακός Ατρόμητος Καρτέλα Αγώνα 0-1
17:15 Λεβαδειακός Απόλλων Σμύρνης Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:15 Κέρκυρα Σκόντα Ξάνθη Καρτέλα Αγώνα 0-2
19:30 Αστέρας Τρίπολης ΑΕΚ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ισπανία Primera Division
12:00 Σοσιεδάδ Μπετίς Καρτέλα Αγώνα 4-4
16:15 Μπαρτσελόνα Λας Πάλμας Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:30 Βιγιαρεάλ Εϊμπάρ Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:30 Βαλένθια Ατλέτικο Μπιλμπάο Καρτέλα Αγώνα 3-2
20:45 Ρεάλ Μαδρίτης Εσπανιόλ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Αλκορόν Γρανάδα CF Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Ουέσκα Βαγιεκάνο Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Λούγκο Τενερίφη Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Οσασούνα Σπόρτινγκ Χιχόν Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:00 Sevilla Atletico Reus Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Foggia Νοβάρα Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Νάπολι Κάλιαρι Καρτέλα Αγώνα 3-0
15:00 Κιέβο Φιορεντίνα Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Spal Κροτόνε Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Benevento Ιντερ Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:00 Τορίνο Βερόνα Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:00 Λάτσιο Σασσουόλο Καρτέλα Αγώνα 6-1
18:00 Μίλαν Ρόμα Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:45 Αταλάντα Γιουβέντους Καρτέλα Αγώνα 2-2
Νορβηγία Adeccoligaen
15:00 Ασανε Ελβερουμ Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Στρόμμεν Σταρτ Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:00 Γιερβ Μιοντάλεν Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Arendal Κόνγκσβινγκερ Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Λεβάνγκερ Τρομσντάλεν Καρτέλα Αγώνα 0-3
18:00 Ρανχάιμ Σάντνες Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Μπόντο Γκλιμτ Floro Καρτέλα Αγώνα 4-1
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Οντ Χάουγκεσουντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Βίκινγκ Στρομσγκόντσετ Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Τρόμσο Λίλεστρομ Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Σόγκνταλ Μόλντε Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Σάντεφιορντ Αλεσουντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:00 Ρόζενμποργκ Σάρπσμποργκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ολλανδία Eredivisie
12:30 Αλκμαάρ Φέγενορντ Καρτέλα Αγώνα 0-4
14:30 Χίρενφεϊν Αγιαξ Καρτέλα Αγώνα 0-4
14:30 Φίτεσε Ουτρέχτη Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:45 Σπάρτα Ρ. Ρόντα Καρτέλα Αγώνα 1-2
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
18:15 Μπράγκα Εστορίλ Καρτέλα Αγώνα 6-0
20:15 Σπόρτινγκ Λισ. Πόρτο Καρτέλα Αγώνα 0-0
22:30 Μπελενένσες Γκιμαράες Καρτέλα Αγώνα 1-0
22:30 Μαρίτιμο Μπενφίκα Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ρωσία Premier League
13:00 ΤΣΣΚΑ Μόσχας Ούφα Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:30 Λοκομοτίβ Μόσχας Ντιναμό Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Άνζι Ζενίτ Αγ. Πετρ. Καρτέλα Αγώνα 2-2
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Μάλμε Χάλμσταντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Σούντσβαλ Τζουγκάρντεν Καρτέλα Αγώνα 0-5
15:00 Εστερσουντ Χάκεν Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:30 Ερεμπρο Καλμάρ Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:30 Χάμαρμπι Νόρκεπινγκ Καρτέλα Αγώνα 0-2
17:30 ΑΙΚ Ελφσμποργκ Καρτέλα Αγώνα 5-2
Σουηδία Superettan
15:00 Dalkurd FF Συριάνσκα Καρτέλα Αγώνα 4-2
17:00 Αντβιντάμπεργκ Ντέγκερφορς Καρτέλα Αγώνα 1-3
Τουρκία Super Lig
13:00 Yeni Malatyaspor Κόνιασπορ Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 Alanyaspor Γκεντσλερμπιρλιγί Καρτέλα Αγώνα 4-1
18:30 Γκοζτέπε Ι. Μπασακσεχίρ Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:30 Μπεσικτάς Τραμπζόνσπορ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Φινλανδία Veikkausliga
17:30 Μάριεχαμ Σεϊναγιόεν Καρτέλα Αγώνα 2-1
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:00 Λουβερντένσε Σεάρα Καρτέλα Αγώνα 0-1
00:00 Γκουαρανί Κριτσιούμα Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Αμέρικα Μινέιρο Οέστε Καρτέλα Αγώνα 1-2
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
00:00 Παλμέιρας Σάντος Καρτέλα Αγώνα 0-1
21:00 Σάο Πάολο Σπορτ Ρεσίφε Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:00 Μποταφόγκο Βιτόρια Καρτέλα Αγώνα 2-3
21:00 Γκρέμιο Φλουμινένσε Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:00 Κρουζέιρο Κορίνθιανς Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:00 Αβάϊ Γκοϊανιένσε Καρτέλα Αγώνα 0-2
ΗΠΑ Major League
01:00 Τορόντο Νέα Υόρκη Καρτέλα Αγώνα 4-2
01:30 Νιου Ινγκλαντ Atlanta United FC Καρτέλα Αγώνα 0-0
01:30 Κολόμπους Ουάσιγκτον Καρτέλα Αγώνα 2-0
02:30 Χιούστον Minnesota United FC Καρτέλα Αγώνα 2-1
02:30 Σικάγο Νέα Υόρκη Σίτι Καρτέλα Αγώνα 1-1
03:00 Κάνσας Βανκούβερ Καρτέλα Αγώνα 0-1
03:00 Κολοράντο Μόντρεαλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
04:30 Σαν Χοσέ Πόρτλαντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
04:30 Λος Αντζελες Σολτ Λέικ Καρτέλα Αγώνα 1-1
19:00 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Σιάτλ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
07:00 Σεντάι Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Καρτέλα Αγώνα 2-3