English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 14/10/2017 (127)

Αγγλία Championship
16:00 Σάντερλαντ ΚΠΡ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Σέφιλντ Γιουν. Ιπσουιτς Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Λιντς Ρέντιγκ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Φούλαμ Πρέστον Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Μπρέντφορντ Μίλγουολ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπόλτον Σέφιλντ Γουέν. Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Μπάρνσλι Μίντλεσμπρο Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Νόριτς Χαλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Γουλβς Αστον Βίλλα Καρτέλα Αγώνα 2-0
Αγγλία Premier League
13:30 Λίβερπουλ Μάντσεστερ Γ. Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Τότεναμ Μπόρνμουθ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Σουόνσι Χάντερσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μάντσεστερ Σίτι Στόουκ Καρτέλα Αγώνα 7-2
16:00 Κρύσταλ Πάλας Τσέλσι Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Μπέρνλι Γουέστ Χαμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Γουότφορντ Αρσεναλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Γεοβίλ Κρου Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Γουίκομπ Εξετερ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Πορτ Βέιλ Τσέλτεναμ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Νοτς Κάουντι Μπαρνέτ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Μάνσφιλντ Σουίντον Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Λούτον Στίβενέιτζ Καρτέλα Αγώνα 7-1
16:00 Λίνκολν Κέιμπριτζ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Γκρίμσμπι Κρόουλι Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Φόρεστ Γκρίν Νιούπορτ Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 0-4
16:00 Κόλτσεστερ Καρλάιλ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Τσέστερφιλντ Μόρκαμ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Ακρινγκτον Κόβεντρι Καρτέλα Αγώνα 1-0
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Νορθάμπτον Γουίμπλετον Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Γουίγκαν Σαουθέντ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Γουόλσολ Μπλάκπουλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Ρόδεραμ Σκάνθορπ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Πόρτσμουθ Μίλτον Κέινς Ντονς Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Πλίμουθ Σρούσμπερι Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Πίτερμπορο Τζίλιγκχαμ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Ολνταμ Μπλάκμπερν Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Φλίτγουντ Τάουν Ρότσντεϊλ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Τσάρλτον Ντονκάστερ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπέρι Μπράντφορντ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Μπρίστολ Ρόβερς Οξφορντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Αυστρία Bundesliga
16:00 Λίντσερ Σάλτσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-3
18:30 Βόλφσμπεργκερ Μάτερσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:30 Αλταχ Αντμίρα Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:30 Ραπίντ Βιέννης SKN St. Polten Καρτέλα Αγώνα 1-0
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Σαρλερουά Έπεν Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:00 Γκενκ Μουσκρόν Περουβελτζ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Λόκερεν Σιντ Τρουίντεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:30 Γάνδη Βάασλαντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
14:55 Κλερμόν Χάβρη Καρτέλα Αγώνα 3-0
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Ντιζόν Παρί Σεν Ζερμαίν Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:00 Γκενγκάν Ρεν Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:00 Καέν Ανζέ Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:00 Λιλ Τρουά Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:00 Σεντ Ετιέν Μετς Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:00 Τουλούζ Αμιάν Καρτέλα Αγώνα 1-0
Γερμανία Bundesliga
15:30 Χέρτα Σάλκε Καρτέλα Αγώνα 0-2
15:30 Αννόβερο Άιντραχτ Φρανκφούρτης Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:30 Μάιντς Αμβούργο Καρτέλα Αγώνα 3-2
15:30 Μπάγιερν Μον. Φράιμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 5-0
15:30 Χόφενχαϊμ Αουγκσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:30 Ντόρτμουντ Λειψία Καρτέλα Αγώνα 2-3
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Μπίλεφελντ Φορτούνα Ντίσελντορφ Καρτέλα Αγώνα 0-2
13:00 Διναμό Δρέσδης Ινγκολσταντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
13:00 Μπόχουμ Σαντχάουζεν Καρτέλα Αγώνα 2-0
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Νόρντζιελαντ Ράντερς Καρτέλα Αγώνα 3-2
Ireland Premier Division
19:30 Λιμέρικ Ντροχέντα Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ελβετία Super League
19:00 Λωζάννη Γιανγκ Μπόις Καρτέλα Αγώνα 2-1
19:00 Λουγκάνο Βασιλεία Καρτέλα Αγώνα 0-4
Ελλάδα Super League
15:00 ΠΑΣ Γιάννενα Πλατανιάς Καρτέλα Αγώνα 3-1
17:15 Ατρόμητος Αστέρας Τρίπολης Καρτέλα Αγώνα 1-0
19:30 Πανιώνιος Ολυμπιακός Καρτέλα Αγώνα 3-4
Ισπανία Primera Division
13:00 Ατλέτικο Μπιλμπάο Σεβίλη Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:15 Χετάφε Ρεάλ Μαδρίτης Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:30 Αλαβές Σοσιεδάδ Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:45 Ατλέτικο Μαδρ. Μπαρτσελόνα Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Κάντιθ Cultural Leonesa Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Γρανάδα CF Οβιέδο Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Μπαρτσελόνα Β Lorca Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Τενερίφη Νουμάνθια Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Ασκολι Βενέτσια Καρτέλα Αγώνα 3-3
15:00 Τερνάνα Σπέτσια Καρτέλα Αγώνα 4-2
15:00 Προ Βερτσέλι Μπάρι Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:00 Πάρμα Πεσκάρα Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:00 Φροζινόνε Παλέρμο Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Τσιταντέλα Κρεμονέζε Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:00 Κάρπι Τσεζένα Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Μπρέσια Νοβάρα Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
18:00 Γιουβέντους Λάτσιο Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:45 Ρόμα Νάπολι Καρτέλα Αγώνα 0-1
Νορβηγία Tippeligaen
15:30 Τρόμσο Ρόζενμποργκ Καρτέλα Αγώνα 0-3
18:00 Στρομσγκόντσετ Οντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Αγιαξ Σπάρτα Ρ. Καρτέλα Αγώνα 4-0
18:30 Ρόντα Μπρέντα Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:45 Ουτρέχτη Χίρενφεϊν Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:45 Φέγενορντ Τσβόλε Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ρωσία Premier League
13:00 Ντιναμό Μόσχας SKA Khabarovsk Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:30 Ουράλ Άνζι Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Κρασνοντάρ ΤΣΣΚΑ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 0-1
Σκωτία Premier League
16:00 Ρος Κάουντι Χαρτς Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Πάρτικ Θισλ Κιλμάρνοκ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Χιμπέρνιαν Αμπερντίν Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Χάμιλτον Μάδεργουελ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Σέλτικ Νταντί Καρτέλα Αγώνα 1-0
Σουηδία Allsvenskan
14:00 Χάλμσταντ Γκέτεμποργκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Χάκεν AFC Eskilstuna Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Εστερσουντ Ερεμπρο Καρτέλα Αγώνα 3-0
Σουηδία Superettan
14:00 Norrby IF Ντέγκερφορς Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Φρέι Βάρμπεργκς Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Dalkurd FF Εστερ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Τουρκία Super Lig
13:00 Καρντεμίρ Καραμπόκ Καϊσέρισπορ Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:30 Ι. Μπασακσεχίρ Alanyaspor Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:30 Αντάλιασπορ Γκοζτέπε Καρτέλα Αγώνα 1-3
18:30 Κόνιασπορ Γαλατάσαραϊ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:15 Παϊσάντου CRB Καρτέλα Αγώνα 0-0
01:30 Παρανά Κριτσιούμα Καρτέλα Αγώνα 2-1
02:30 Juventude Londrina Καρτέλα Αγώνα 0-2
21:30 ABC Μποα Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:30 Αμέρικα Μινέιρο Λουβερντένσε Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:30 Φιγκεϊρένσε Σάντα Κρουζ Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:30 Βίλα Νόβα Γκόιας Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
06:00 Κονσαντόλε Σαπόρο Κασίβα Ρεϊσόλ Καρτέλα Αγώνα 3-0
07:00 Γκάμπα Οσάκα Νιιγκάτα Καρτέλα Αγώνα 0-1
07:00 Σιμίζου Γιούμπιλο Ιβάτα Καρτέλα Αγώνα 0-3
07:00 Γιοκοχάμα Μάρινος Ομίγια Καρτέλα Αγώνα 1-1
08:00 Κασίμα Άντλερς Χιροσίμα Καρτέλα Αγώνα 2-0
08:00 Καβασάκι-F Σεντάι Καρτέλα Αγώνα 3-2
12:00 Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Βίσσελ Κόμπε Καρτέλα Αγώνα 1-1