English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 15/10/2017 (91)

Αγγλία Championship
14:15 Ντέρμπι Νότιγχαμ Φόρεστ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Αγγλία Premier League
14:30 Μπράιτον Εβερτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Σαουθάμπτον Νιούκαστλ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Αυστρία Bundesliga
16:30 Στουρμ Γκρατς Αούστρια Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 3-0
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Σταντάρ Λιέγης Κορτράικ Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:00 Οστάνδη Μπριζ Καρτέλα Αγώνα 2-3
20:00 Αντβέρπ Ζούλτε Βαρεγκέμ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Μπορντό Ναντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Μονπελιέ Νις Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:00 Στρασμπούργκ Μαρσέιγ Καρτέλα Αγώνα 3-3
Γερμανία Bundesliga
15:30 Λεβερκούζεν Βόλφσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Βέρντερ Βρέμης Γκλάντμπαχ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Γκρόιτερ Φιρτ Αουε Καρτέλα Αγώνα 2-1
13:30 Ρέγκενσμπουργκ Ουνιόν Βερολίνου Καρτέλα Αγώνα 0-2
13:30 Χάιντενχάιμ Χόλσταϊν Κίελ Καρτέλα Αγώνα 3-5
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Χόρσενς Χόμπρο Καρτέλα Αγώνα 2-2
14:00 Ααλμποργκ FC Helsingor Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπρόντμπι Σίλκεμποργκ Καρτέλα Αγώνα 4-1
18:00 Οντένσε Κοπεγχάγη Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ελβετία Super League
16:00 Γκρασχόπερς Λουκέρνη Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Τουν Ζυρίχη Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Σιόν Σεντ Γκάλεν Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ελλάδα Super League
15:00 ΠΑΟΚ Λαμία Καρτέλα Αγώνα 4-0
17:15 Απόλλων Σμύρνης Κέρκυρα Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:15 Παναιτωλικός Λεβαδειακός Καρτέλα Αγώνα 0-1
19:30 Σκόντα Ξάνθη ΑΕΚ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ισπανία Primera Division
12:00 Εϊμπάρ Λα Κορούνια Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:15 Χιρόνα Βιγιαρεάλ Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:30 Μάλαγα Λεγκανες Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:45 Μπετίς Βαλένθια Καρτέλα Αγώνα 3-6
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Reus Βαγιεκάνο Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Αλμπαθέτε Sevilla Atletico Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Αλμερία Βαγιαδολίδ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Κόρδοβα Ταραγόνα Καρτέλα Αγώνα 1-5
20:30 Σαραγόσα Οσασούνα Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
17:30 Αβελίνο Σαλερνιτάνα Καρτέλα Αγώνα 2-3
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Φιορεντίνα Ουντινέζε Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Σασσουόλο Κιέβο Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Σαμπντόρια Αταλάντα Καρτέλα Αγώνα 3-1
15:00 Κροτόνε Τορίνο Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:00 Κάλιαρι Τζένοα Καρτέλα Αγώνα 2-3
15:00 Μπολόνια Spal Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:45 Ιντερ Μίλαν Καρτέλα Αγώνα 3-2
Νορβηγία Adeccoligaen
15:00 Ελβερουμ Κόνγκσβινγκερ Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:00 Μπόντο Γκλιμτ Λεβάνγκερ Καρτέλα Αγώνα 1-3
15:00 Τρομσντάλεν Στρόμμεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Floro Ασανε Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Ουλενσακερ Γιερβ Καρτέλα Αγώνα 7-1
18:00 Σάντνες Arendal Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Μιοντάλεν Φρέντρικσταντ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Βαλερένγκα Αλεσουντ Καρτέλα Αγώνα 5-1
18:00 Λίλεστρομ Σόγκνταλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Κρίστιανσουντ Βίκινγκ Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Χάουγκεσουντ Σάντεφιορντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:00 Μόλντε Μπραν Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ολλανδία Eredivisie
12:30 Χέρακλες Φίτεσε Καρτέλα Αγώνα 1-1
14:30 Βιλλεμ II Τβέντε Καρτέλα Αγώνα 3-1
14:30 Φένλο Αϊντχόφεν Καρτέλα Αγώνα 2-5
14:30 Γκρόνινγκεν Αλκμαάρ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:45 Ντεν Χάαγκ Έξελσιορ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ρωσία Premier League
13:00 Ούφα Λοκομοτίβ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:30 Ροστόφ Ρουμπίν Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Ζενίτ Αγ. Πετρ. Arsenal Tula Καρτέλα Αγώνα 0-1
Σουηδία Allsvenskan
15:00 ΑΙΚ Γιόνσεπινγκ Καρτέλα Αγώνα 2-0
17:30 Σίριους Τζουγκάρντεν Καρτέλα Αγώνα 2-0
17:30 Ελφσμποργκ Σούντσβαλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Σουηδία Superettan
15:00 Αντβιντάμπεργκ ΓΚΑΙΣ Καρτέλα Αγώνα 3-2
17:00 Φάλκενμπεργκ Τρέλεμποργκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Τουρκία Super Lig
13:00 Κασίμπασα Σίβασπορ Καρτέλα Αγώνα 2-3
15:30 Τραμπζόνσπορ Ακισάρ Μπελεντιγιέ Καρτέλα Αγώνα 1-6
18:30 Φενέρμπαχτσε Yeni Malatyaspor Καρτέλα Αγώνα 3-1
Φινλανδία Veikkausliga
14:00 PS Κέμι Σεϊναγιόεν Καρτέλα Αγώνα 3-3
14:00 Ροβανιέμι Βάασα Καρτέλα Αγώνα 3-0
14:00 Ιλβ Κουόπιο Καρτέλα Αγώνα 1-0
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:00 Οέστε Σεάρα Καρτέλα Αγώνα 0-1
00:00 Ναούτικο Ρεσίφε Γκουαρανί Καρτέλα Αγώνα 2-0
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
00:00 Βάσκο Ντα Γκάμα Μποταφόγκο Καρτέλα Αγώνα 1-0
02:00 Σάο Πάολο Ατλέτικο Παραναένσε Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:00 Φλουμινένσε Αβάϊ Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:00 Σαπεκοένσε Φλαμένγκο Καρτέλα Αγώνα 0-1
21:00 Γκοϊανιένσε Παλμέιρας Καρτέλα Αγώνα 1-3
21:00 Σπορτ Ρεσίφε Ατλέτικο Μινέιρο Καρτέλα Αγώνα 1-1
23:00 Κοριτίμπα Γκρέμιο Καρτέλα Αγώνα 0-1
23:00 Μπαΐα Κορίνθιανς Καρτέλα Αγώνα 2-0
ΗΠΑ Major League
23:00 Τορόντο Μόντρεαλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
23:00 Ορλάντο Σίτι Κολόμπους Καρτέλα Αγώνα 0-1
23:00 Νέα Υόρκη Atlanta United FC Καρτέλα Αγώνα 0-0
23:00 Νιου Ινγκλαντ Νέα Υόρκη Σίτι Καρτέλα Αγώνα 2-1
23:00 Σικάγο Φιλαδέλφεια Γιούνιον Καρτέλα Αγώνα 3-2
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
07:00 Κόφου FC Τόκιο Καρτέλα Αγώνα 1-1
10:00 Τόσου Τσερέζο Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 1-2