English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 20/10/2017 (39)

Αγγλία Premier League
21:00 Γουέστ Χαμ Μπράιτον Καρτέλα Αγώνα 0-3
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
20:30 Μουσκρόν Περουβελτζ Σταντάρ Λιέγης Καρτέλα Αγώνα 1-3
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
20:00 Νιόρ Bourg-En-Bresse 01 Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:00 Ορλεανς Λοριάν Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:00 Νανσί Κλερμόν Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:00 Χάβρη Σατορού Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Τουρ Σοσό Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:00 Παρί Βαλενσιέν Καρτέλα Αγώνα 3-2
20:00 Νιμ Μπρεστ Καρτέλα Αγώνα 4-0
20:00 Οσέρ Κεβιλί Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
20:45 Σεντ Ετιέν Μονπελιέ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Γερμανία Bundesliga
20:30 Σάλκε Μάιντς Καρτέλα Αγώνα 2-0
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
18:30 Φορτούνα Ντίσελντορφ Ντάρμσταντ 98 Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Ινγκολσταντ Χάιντενχάιμ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Δανία Πρώτη Κατηγορία
19:00 Μίντιλαντ Χόρσενς Καρτέλα Αγώνα 4-2
Ireland Premier Division
20:45 Σεντ Πάτρικς Κορκ Καρτέλα Αγώνα 4-2
20:45 Λιμέρικ Γκάλγουεϊ Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Ντάνταλκ Μποέμιαν Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:45 Μπρέϊ Σάμροκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:00 Φιν Χαρπς Ντροχέντα Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
21:00 Οσασούνα Μπαρτσελόνα Β Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
19:00 Κρεμονέζε Μπρέσια Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:00 Μπάρι Τσιταντέλα Καρτέλα Αγώνα  
Ολλανδία Eredivisie
20:00 Γκρόνινγκεν Βιλλεμ II Καρτέλα Αγώνα 0-1
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
21:30 Εστορίλ Μποαβίστα Καρτέλα Αγώνα  
Σουηδία Allsvenskan
19:00 Ερεμπρο Χάλμσταντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Τουρκία Super Lig
19:00 Γκοζτέπε Alanyaspor Καρτέλα Αγώνα 3-3
19:00 Αντάλιασπορ Κασίμπασα Καρτέλα Αγώνα 2-1
Φινλανδία Veikkausliga
17:30 Χελσινγκφορς ΙΦΚ Σεϊναγιόεν Καρτέλα Αγώνα 2-2
17:30 Ιντερ Τούρκου Ελσίνκι Καρτέλα Αγώνα 1-3
17:30 Βάασα Λάχτι Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:30 Ροβανιέμι Μάριεχαμ Καρτέλα Αγώνα 0-3
17:30 Κουόπιο Γιβασκίλα Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:30 Ιλβ PS Κέμι Καρτέλα Αγώνα 1-0
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
23:15 Γκουαρανί Juventude Καρτέλα Αγώνα  
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
00:00 Βιτόρια Ατλέτικο Παραναένσε Καρτέλα Αγώνα  
00:00 Παλμέιρας Πόντε πρέτα Καρτέλα Αγώνα  
01:00 Σπορτ Ρεσίφε Σάντος Καρτέλα Αγώνα  
01:00 Φλαμένγκο Μπαΐα Καρτέλα Αγώνα