English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 21/10/2017 (143)

Αγγλία Championship
16:00 Ντέρμπι Σέφιλντ Γουέν. Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Νότιγχαμ Φόρεστ Μπέρτον Αλμπιον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μίντλεσμπρο Κάρντιφ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπάρνσλι Χαλ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπόλτον ΚΠΡ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Γουλβς Πρέστον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σέφιλντ Γιουν. Ρέντιγκ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπρίστολ Σίτι Λιντς Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπρέντφορντ Σάντερλαντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Αστον Βίλλα Φούλαμ Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Μίλγουολ Μπέρμιγχαμ Καρτέλα Αγώνα  
Αγγλία National League
16:00 Ιστλιχ Γκέιτσχεντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Λέιτον Οριεντ Μάκλσφιλντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Χάρτλπουλ Σάτον Γιουν. Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Γκίσελι Σολιχούλ Μορς Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Χάλιφαξ Τορκί Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Εμπσφλιτ Γιουν. Μπάροου Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ντόβερ Maidenhead Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Nτάγκενχαμ & Ρεντ Ρέξαμ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Τσέστερ Μπόρεχαμ Γουντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπρόμλεϊ Γουόκινγκ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ολντερσοτ Τρανμίρ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 AFC Fylde Μεϊντστόουν Γιουν. Καρτέλα Αγώνα  
Αγγλία Premier League
13:30 Τσέλσι Γουότφορντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Νιούκαστλ Κρύσταλ Πάλας Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σουόνσι Λέστερ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Στόουκ Μπόρνμουθ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μάντσεστερ Σίτι Μπέρνλι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Χάντερσφιλντ Μάντσεστερ Γ. Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Σαουθάμπτον Γουέστ Μπρομ Καρτέλα Αγώνα  
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Εξετερ Πορτ Βέιλ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Στίβενέιτζ Φόρεστ Γκρίν Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Κρου Ακρινγκτον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Τσέλτεναμ Λίνκολν Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σουίντον Γουίκομπ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Νιούπορτ Κάουντι Μάνσφιλντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μόρκαμ Γκρίμσμπι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Κρόουλι Λούτον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Κόβεντρι Κόλτσεστερ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Καρλάιλ Νοτς Κάουντι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Κέιμπριτζ Τσέστερφιλντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπαρνέτ Γεοβίλ Καρτέλα Αγώνα  
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Μπλάκπουλ Γουίγκαν Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σαουθέντ Μπέρι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπράντφορντ Τσάρλτον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Τζίλιγκχαμ Νορθάμπτον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σκάνθορπ Πίτερμπορο Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Οξφορντ Ρόδεραμ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπλάκμπερν Πόρτσμουθ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μίλτον Κέινς Ντονς Ολνταμ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Γουίμπλετον Πλίμουθ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σρούσμπερι Φλίτγουντ Τάουν Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ρότσντεϊλ Μπρίστολ Ρόβερς Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ντονκάστερ Γουόλσολ Καρτέλα Αγώνα  
Αυστρία Bundesliga
16:00 Στουρμ Γκρατς Μάτερσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα  
18:30 SKN St. Polten Λίντσερ Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Αλταχ Βόλφσμπεργκερ Καρτέλα Αγώνα  
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Λόκερεν Σαρλερουά Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Σιντ Τρουίντεν Οστάνδη Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Έπεν Μέχελεν Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Κορτράικ Γάνδη Καρτέλα Αγώνα  
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Λανς Ρεμς Καρτέλα Αγώνα  
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Μονακό Καέν Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Ναντ Γκενγκάν Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Μετς Ντιζόν Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Ανζέ Τουλούζ Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Αμιάν Μπορντό Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Ρεν Λιλ Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Bundesliga
15:30 Λειψία Στουτγκάρδη Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Αουγκσμπουργκ Αννόβερο Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης Ντόρτμουντ Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Γκλάντμπαχ Λεβερκούζεν Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Αμβούργο Μπάγιερν Μον. Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Χόλσταϊν Κίελ Μπίλεφελντ Καρτέλα Αγώνα  
13:00 Ουνιόν Βερολίνου Γκρόιτερ Φιρτ Καρτέλα Αγώνα  
13:00 Μπραουνσβάικ Μπόχουμ Καρτέλα Αγώνα  
Δανία Πρώτη Κατηγορία
15:30 Σίλκεμποργκ Σοντερίσκε Καρτέλα Αγώνα  
Ireland Premier Division
20:45 Σλίγκο Ρόβερς Ντέρι Καρτέλα Αγώνα  
Ελβετία Super League
19:00 Βασιλεία Τουν Καρτέλα Αγώνα  
19:00 Ζυρίχη Γκρασχόπερς Καρτέλα Αγώνα  
Ελλάδα Super League
15:00 Λεβαδειακός ΠΑΣ Γιάννενα Καρτέλα Αγώνα  
17:15 Κέρκυρα Παναιτωλικός Καρτέλα Αγώνα  
19:30 Λαμία Παναθηναϊκός Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Primera Division
13:00 Λεβάντε Χετάφε Καρτέλα Αγώνα  
16:15 Μπετίς Αλαβές Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Βαλένθια Σεβίλη Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Μπαρτσελόνα Μάλαγα Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Ουέσκα Κάντιθ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Νουμάνθια Γρανάδα Καρτέλα Αγώνα  
20:00 La Hoya Lorca Τενερίφη Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Sevilla Atletico Σαραγόσα Καρτέλα Αγώνα  
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Πάρμα Βίρτους Εντελα Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Βενέτσια Εμπολι Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Τερνάνα Ασκολι Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Σπέτσια Περούτζια Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Σαλερνιτάνα Φροζινόνε Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Προ Βερτσέλι Κάρπι Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Πεσκάρα Αβελίνο Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Παλέρμο Νοβάρα Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Τσεζένα Foggia Καρτέλα Αγώνα  
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
18:00 Σαμπντόρια Κροτόνε Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Νάπολι Ιντερ Καρτέλα Αγώνα  
Νορβηγία Adeccoligaen
15:00 Arendal Σταρτ Καρτέλα Αγώνα  
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Αλεσουντ Κρίστιανσουντ Καρτέλα Αγώνα  
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Μπρέντα Τσβόλε Καρτέλα Αγώνα  
19:45 Φένλο Ντεν Χάαγκ Καρτέλα Αγώνα  
19:45 Έξελσιορ Σπάρτα Ρ. Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Τβέντε Ρόντα Καρτέλα Αγώνα  
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Φεϊρένσε Ρίο Αβε Καρτέλα Αγώνα  
19:15 Σετούμπαλ Μαρίτιμο Καρτέλα Αγώνα  
21:30 Πόρτο Πάκος Φερέιρα Καρτέλα Αγώνα  
Ρωσία Premier League
10:30 SKA Khabarovsk Ούφα Καρτέλα Αγώνα  
13:00 FC Tosno Ροστόφ Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Ρουμπίν Ντιναμό Μόσχας Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Σπαρτάκ Μόσχας Αμκαρ Καρτέλα Αγώνα  
Σκωτία Premier League
16:00 Πάρτικ Θισλ Νταντί Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ρος Κάουντι Χάμιλτον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Χαρτς Σεντ Τζόνστον Καρτέλα Αγώνα  
Σουηδία Allsvenskan
16:00 AFC Eskilstuna Ελφσμποργκ Καρτέλα Αγώνα  
Σουηδία Superettan
14:00 Γκέφλε Φρέι Καρτέλα Αγώνα  
14:00 ΓΚΑΙΣ Norrby IF Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ντέγκερφορς Χέλσινμποργκ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Βάρμπεργκς Εργκρίτε Καρτέλα Αγώνα  
Τουρκία Super Lig
13:00 Οσμανλισπόρ Καρντεμίρ Καραμπόκ Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Ακισάρ Μπελεντιγιέ Γκεντσλερμπιρλιγί Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Yeni Malatyaspor Τραμπζόνσπορ Καρτέλα Αγώνα  
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:30 CRB Μποα Καρτέλα Αγώνα  
00:30 Ναούτικο Ρεσίφε ABC Καρτέλα Αγώνα  
01:30 Σεάρα Φιγκεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Κριτσιούμα Ιντερνασιονάλ Καρτέλα Αγώνα  
21:30 Βίλα Νόβα Οέστε Καρτέλα Αγώνα  
21:30 Londrina Παϊσάντου Καρτέλα Αγώνα  
21:30 Brasil De Pelotas Σάντα Κρουζ Καρτέλα Αγώνα  
23:00 Αμέρικα Μινέιρο Παρανά Καρτέλα Αγώνα  
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
21:00 Βάσκο Ντα Γκάμα Κοριτίμπα Καρτέλα Αγώνα  
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
07:00 Βίσσελ Κόμπε Τόσου Καρτέλα Αγώνα  
07:00 Σεντάι Σιμίζου Καρτέλα Αγώνα  
07:00 Τσερέζο Οσάκα Κόφου Καρτέλα Αγώνα  
07:00 Ομίγια Κασίβα Ρεϊσόλ Καρτέλα Αγώνα  
07:00 Χιροσίμα Καβασάκι-F Καρτέλα Αγώνα  
08:00 Γιούμπιλο Ιβάτα Νιιγκάτα Καρτέλα Αγώνα  
09:00 FC Τόκιο Κονσαντόλε Σαπόρο Καρτέλα Αγώνα  
12:00 Γιοκοχάμα Μάρινος Κασίμα Άντλερς Καρτέλα Αγώνα