English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 22/10/2017 (96)

Αγγλία Championship
13:00 Ιπσουιτς Νόριτς Καρτέλα Αγώνα  
Αγγλία Premier League
14:30 Εβερτον Αρσεναλ Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Τότεναμ Λίβερπουλ Καρτέλα Αγώνα  
Αυστρία Bundesliga
14:00 Αντμίρα Σάλτσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα  
16:30 Αούστρια Βιέννης Ραπίντ Βιέννης Καρτέλα Αγώνα  
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Μπριζ Αντβέρπ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Αντερλεχτ Γκενκ Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Ζούλτε Βαρεγκέμ Βάασλαντ Καρτέλα Αγώνα  
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Νις Στρασμπούργκ Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Τρουά Λιόν Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Μαρσέιγ Παρί Σεν Ζερμαίν Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Bundesliga
13:30 Κολωνία Βέρντερ Βρέμης Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Φράιμπουργκ Χέρτα Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Βόλφσμπουργκ Χόφενχαϊμ Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Νυρεμβέργη Διναμό Δρέσδης Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Καϊζερσλάουτερν Ντούισμπουργκ Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Αουε Ρέγκενσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα  
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Χόμπρο Νόρντζιελαντ Καρτέλα Αγώνα  
14:00 Λίνγκμπι Οντένσε Καρτέλα Αγώνα  
16:00 FC Helsingor Μπρόντμπι Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Κοπεγχάγη Ααρχους Καρτέλα Αγώνα  
Ελβετία Super League
16:00 Σιόν Λουγκάνο Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σεντ Γκάλεν Λωζάννη Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Λουκέρνη Γιανγκ Μπόις Καρτέλα Αγώνα  
Ελλάδα Super League
15:00 Αστέρας Τρίπολης Πανιώνιος Καρτέλα Αγώνα  
17:15 Πλατανιάς Λάρισα Καρτέλα Αγώνα  
17:15 Απόλλων Σμύρνης Σκόντα Ξάνθη Καρτέλα Αγώνα  
19:30 Ολυμπιακός ΠΑΟΚ Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Primera Division
12:00 Βιγιαρεάλ Λας Πάλμας Καρτέλα Αγώνα  
16:15 Θέλτα Ατλέτικο Μαδρ. Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Λεγκανες Ατλέτικο Μπιλμπάο Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Ρεάλ Μαδρίτης Εϊμπάρ Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Οβιέδο Κόρδοβα Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Βαγιαδολίδ Λούγκο Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Βαγιεκάνο Σπόρτινγκ Χιχόν Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Ταραγόνα Αλκορόν Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Αλμερία Reus Καρτέλα Αγώνα  
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Κιέβο Βερόνα Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Benevento Φιορεντίνα Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Αταλάντα Μπολόνια Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Τορίνο Ρόμα Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Spal Σασσουόλο Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Μίλαν Τζένοα Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Ουντινέζε Γιουβέντους Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Λάτσιο Κάλιαρι Καρτέλα Αγώνα  
Νορβηγία Adeccoligaen
13:00 Ελβερουμ Σάντνες Καρτέλα Αγώνα  
13:00 Γιερβ Μπόντο Γκλιμτ Καρτέλα Αγώνα  
13:00 Στρόμμεν Ουλενσακερ Καρτέλα Αγώνα  
13:00 Ασανε Τρομσντάλεν Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Λεβάνγκερ Floro Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Κόνγκσβινγκερ Μιοντάλεν Καρτέλα Αγώνα  
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Σόγκνταλ Σάρπσμποργκ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Στάμπεκ Τρόμσο Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Βίκινγκ Βαλερένγκα Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Σάντεφιορντ Στρομσγκόντσετ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Μόλντε Χάουγκεσουντ Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Μπραν Ρόζενμποργκ Καρτέλα Αγώνα  
Ολλανδία Eredivisie
12:30 Αϊντχόφεν Χέρακλες Καρτέλα Αγώνα  
14:30 Φέγενορντ Αγιαξ Καρτέλα Αγώνα  
14:30 Αλκμαάρ Ουτρέχτη Καρτέλα Αγώνα  
16:45 Χίρενφεϊν Φίτεσε Καρτέλα Αγώνα  
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Τοντέλα Μπελενένσες Καρτέλα Αγώνα  
19:00 Αβες Μπενφίκα Καρτέλα Αγώνα  
21:15 Σπόρτινγκ Λισ. Τσάβες Καρτέλα Αγώνα  
Ρωσία Premier League
13:00 Ουράλ Akhmat Grozny Καρτέλα Αγώνα  
15:30 ΤΣΣΚΑ Μόσχας Ζενίτ Αγ. Πετρ. Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Άνζι Arsenal Tula Καρτέλα Αγώνα  
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Γκέτεμποργκ Εστερσουντ Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Σούντσβαλ Νόρκεπινγκ Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Τζουγκάρντεν Χάκεν Καρτέλα Αγώνα  
Σουηδία Superettan
15:00 Τρέλεμποργκ Αντβιντάμπεργκ Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Εστερ Φάλκενμπεργκ Καρτέλα Αγώνα  
Τουρκία Super Lig
13:00 Σίβασπορ Μπούρσασπορ Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Καϊσέρισπορ Κόνιασπορ Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Γαλατάσαραϊ Φενέρμπαχτσε Καρτέλα Αγώνα  
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
01:00 Λουβερντένσε Γκόιας Καρτέλα Αγώνα  
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
21:00 Σάντος Γκοϊανιένσε Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Σάο Πάολο Φλαμένγκο Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Γκρέμιο Παλμέιρας Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Κρουζέιρο Ατλέτικο Μινέιρο Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Μπαΐα Βιτόρια Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Ατλέτικο Παραναένσε Σπορτ Ρεσίφε Καρτέλα Αγώνα  
23:00 Πόντε πρέτα Αβάϊ Καρτέλα Αγώνα  
23:00 Σαπεκοένσε Φλουμινένσε Καρτέλα Αγώνα  
ΗΠΑ Major League
22:00 Μόντρεαλ Νιου Ινγκλαντ Καρτέλα Αγώνα  
22:00 Ουάσιγκτον Νέα Υόρκη Καρτέλα Αγώνα  
22:00 Atlanta United FC Τορόντο Καρτέλα Αγώνα  
22:00 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Ορλάντο Σίτι Καρτέλα Αγώνα  
22:00 Σιάτλ Κολοράντο Καρτέλα Αγώνα  
22:00 Σαν Χοσέ Minnesota United FC Καρτέλα Αγώνα  
22:00 Σολτ Λέικ Κάνσας Καρτέλα Αγώνα  
22:00 Πόρτλαντ Βανκούβερ Καρτέλα Αγώνα  
22:00 Νέα Υόρκη Σίτι Κολόμπους Καρτέλα Αγώνα  
22:00 Χιούστον Σικάγο Καρτέλα Αγώνα  
22:00 Ντάλας Λος Αντζελες Καρτέλα Αγώνα  
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
10:00 Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Γκάμπα Οσάκα Καρτέλα Αγώνα