English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 28/10/2017 (141)

Αγγλία Championship
13:30 Σέφιλντ Γουέν. Μπάρνσλι Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπέρτον Αλμπιον Ιπσουιτς Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Κάρντιφ Μίλγουολ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Πρέστον Μπρέντφορντ Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Σάντερλαντ Μπρίστολ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 ΚΠΡ Γουλβς Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Ρέντιγκ Μίντλεσμπρο Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Νόριτς Ντέρμπι Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Φούλαμ Μπόλτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Χαλ Νότιγχαμ Φόρεστ Καρτέλα Αγώνα 2-3
Αγγλία National League
16:00 Μεϊντστόουν Γιουν. Τσέστερ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Τρανμίρ Χάλιφαξ Καρτέλα Αγώνα 4-2
16:00 Γκέιτσχεντ Ντόβερ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Τορκί Χάρτλπουλ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Μπόρεχαμ Γουντ Μπρόμλεϊ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Ρέξαμ Λέιτον Οριεντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Γουόκινγκ Γκίσελι Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Σάτον Γιουν. Εμπσφλιτ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Σολιχούλ Μορς AFC Fylde Καρτέλα Αγώνα 0-4
16:00 Maidenhead Nτάγκενχαμ & Ρεντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μάκλσφιλντ Ιστλιχ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μπάροου Ολντερσοτ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Αγγλία Premier League
13:30 Μάντσεστερ Γ. Τότεναμ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Λίβερπουλ Χάντερσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Γουέστ Μπρομ Μάντσεστερ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Γουότφορντ Στόουκ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Κρύσταλ Πάλας Γουέστ Χαμ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Αρσεναλ Σουόνσι Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 Μπόρνμουθ Τσέλσι Καρτέλα Αγώνα 0-1
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Μάνσφιλντ Εξετερ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Γκρίμσμπι Κέιμπριτζ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Τσέστερφιλντ Καρλάιλ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Νοτς Κάουντι Νιούπορτ Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Λούτον Κόβεντρι Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Λίνκολν Κρόουλι Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Ακρινγκτον Μπαρνέτ Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 Γεοβίλ Στίβενέιτζ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Γουίκομπ Τσέλτεναμ Καρτέλα Αγώνα 3-3
16:00 Πορτ Βέιλ Σουίντον Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Φόρεστ Γκρίν Μόρκαμ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Κόλτσεστερ Κρου Καρτέλα Αγώνα 3-1
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Νορθάμπτον Μπλάκπουλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Πλίμουθ Ρότσντεϊλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Γουίγκαν Μπλάκμπερν Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Γουόλσολ Σαουθέντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Ρόδεραμ Τζίλιγκχαμ Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Πόρτσμουθ Μπράντφορντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Πίτερμπορο Σρούσμπερι Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Ολνταμ Σκάνθορπ Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Φλίτγουντ Τάουν Οξφορντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Τσάρλτον Γουίμπλετον Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπέρι Ντονκάστερ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μπρίστολ Ρόβερς Μίλτον Κέινς Ντονς Καρτέλα Αγώνα 2-0
Αυστρία Bundesliga
16:00 Ραπίντ Βιέννης Αντμίρα Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Λίντσερ Αούστρια Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:30 Μάτερσμπουργκ SKN St. Polten Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Σάλτσμπουργκ Αλταχ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Έπεν Αντερλεχτ Καρτέλα Αγώνα 2-3
20:00 Ζούλτε Βαρεγκέμ Μέχελεν Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Λόκερεν Οστάνδη Καρτέλα Αγώνα 0-3
20:30 Κορτράικ Γκενκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Κλερμόν Αζαξιό Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Ρεμς Νανσί Καρτέλα Αγώνα 3-0
15:00 Βαλενσιέν Νιμ Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:00 Λοριάν Τουρ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Μπορντό Μονακό Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:00 Καέν Τρουά Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Στρασμπούργκ Ανζέ Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:00 Μονπελιέ Ρεν Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:00 Γκενγκάν Αμιάν Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Ντιζόν Ναντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Γερμανία Bundesliga
15:30 Χέρτα Αμβούργο Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:30 Αννόβερο Ντόρτμουντ Καρτέλα Αγώνα 4-2
15:30 Σάλκε Βόλφσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 Λεβερκούζεν Κολωνία Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:30 Χόφενχαϊμ Γκλάντμπαχ Καρτέλα Αγώνα 1-3
18:30 Μπάγιερν Μον. Λειψία Καρτέλα Αγώνα 2-0
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Ρέγκενσμπουργκ Καϊζερσλάουτερν Καρτέλα Αγώνα 3-1
13:00 Γκρόιτερ Φιρτ Σαντχάουζεν Καρτέλα Αγώνα 2-1
13:00 Ντάρμσταντ 98 Χόλσταϊν Κίελ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 FC Helsingor Σίλκεμποργκ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ελβετία Super League
19:00 Ζυρίχη Βασιλεία Καρτέλα Αγώνα 0-0
19:00 Λωζάννη Τουν Καρτέλα Αγώνα 1-3
Ελλάδα Super League
14:00 Λάρισα Λεβαδειακός Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:15 ΠΑΣ Γιάννενα Κέρκυρα Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 Παναθηναϊκός Ολυμπιακός Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ισπανία Primera Division
13:00 Αλαβές Βαλένθια Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:30 Ατλέτικο Μαδρ. Βιγιαρεάλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:45 Ατλέτικο Μπιλμπάο Μπαρτσελόνα Καρτέλα Αγώνα 0-2
22:30 Σεβίλη Λεγκανες Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Λούγκο Ταραγόνα Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Αλμπαθέτε Ουέσκα Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Κάντιθ Βαγιεκάνο Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Σπόρτινγκ Χιχόν Αλμερία Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Παλέρμο Βίρτους Εντελα Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Σπέτσια Τσιταντέλα Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Κρεμονέζε Περούτζια Καρτέλα Αγώνα 3-3
15:00 Βενέτσια Φροζινόνε Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Σαλερνιτάνα Εμπολι Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Πεσκάρα Μπρέσια Καρτέλα Αγώνα 0-3
15:00 Τσεζένα Νοβάρα Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:00 Μπάρι Ασκολι Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
18:00 Μίλαν Γιουβέντους Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:45 Ρόμα Μπολόνια Καρτέλα Αγώνα 1-0
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Χάουγκεσουντ Μπραν Καρτέλα Αγώνα 2-3
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Ρόντα Φέγενορντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Χέρακλες Φένλο Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:45 Βιλλεμ II Αγιαξ Καρτέλα Αγώνα 1-3
20:45 Τσβόλε Ντεν Χάαγκ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Μαρίτιμο Τοντέλα Καρτέλα Αγώνα 2-0
19:15 Μπελενένσες Μορεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 3-0
21:30 Μποαβίστα Πόρτο Καρτέλα Αγώνα 0-3
Ρωσία Premier League
18:00 Ροστόφ Σπαρτάκ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 2-2
Σκωτία Premier League
13:30 Χαρτς Ρέιντζερς Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Σέλτικ Κιλμάρνοκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Αμπερντίν Ρος Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Νταντί Χάμιλτον Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Πάρτικ Θισλ Σεντ Τζόνστον Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μάδεργουελ Χιμπέρνιαν Καρτέλα Αγώνα 0-1
Σουηδία Allsvenskan
14:00 Εστερσουντ Ελφσμποργκ Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 Χάλμσταντ AFC Eskilstuna Καρτέλα Αγώνα 1-1
Σουηδία Superettan
14:00 Dalkurd FF ΓΚΑΙΣ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Βάρμπεργκς Αντβιντάμπεργκ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Τουρκία Super Lig
13:00 Γκεντσλερμπιρλιγί Yeni Malatyaspor Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:30 Ι. Μπασακσεχίρ Ακισάρ Μπελεντιγιέ Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 Alanyaspor Μπεσικτάς Καρτέλα Αγώνα 1-2
Φινλανδία Veikkausliga
13:00 Ελσίνκι Ροβανιέμι Καρτέλα Αγώνα 2-3
13:00 Μάριεχαμ Ιλβ Καρτέλα Αγώνα 0-1
13:00 Γιβασκίλα Βάασα Καρτέλα Αγώνα 2-0
13:00 Λάχτι Χελσινγκφορς ΙΦΚ Καρτέλα Αγώνα 2-1
13:00 PS Κέμι Κουόπιο Καρτέλα Αγώνα 1-3
13:00 Σεϊναγιόεν Ιντερ Τούρκου Καρτέλα Αγώνα 5-0
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:30 Οέστε Brasil De Pelotas Καρτέλα Αγώνα 1-0
01:30 Παϊσάντου Κριτσιούμα Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:30 Μποα Αμέρικα Μινέιρο Καρτέλα Αγώνα 2-2
21:30 ABC Londrina Καρτέλα Αγώνα 3-0
21:30 Ιντερνασιονάλ Σεάρα Καρτέλα Αγώνα 0-1
21:30 Σάντα Κρουζ Λουβερντένσε Καρτέλα Αγώνα 0-0
23:00 Γκόιας Γκουαρανί Καρτέλα Αγώνα 1-1
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
21:00 Σάο Πάολο Σάντος Καρτέλα Αγώνα 2-1
23:00 Φλαμένγκο Βάσκο Ντα Γκάμα Καρτέλα Αγώνα 0-0