English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 29/10/2017 (96)

Αγγλία Championship
13:00 Μπέρμιγχαμ Αστον Βίλλα Καρτέλα Αγώνα 0-0
Αγγλία Premier League
14:30 Μπράιτον Σαουθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Λέστερ Εβερτον Καρτέλα Αγώνα 2-0
Αυστρία Bundesliga
16:30 Βόλφσμπεργκερ Στουρμ Γκρατς Καρτέλα Αγώνα 0-2
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Μπριζ Σιντ Τρουίντεν Καρτέλα Αγώνα 4-1
18:00 Σταντάρ Λιέγης Βάασλαντ Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:00 Μουσκρόν Περουβελτζ Αντβέρπ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Λιόν Μετς Καρτέλα Αγώνα 2-0
17:00 Τουλούζ Σεντ Ετιέν Καρτέλα Αγώνα 0-0
21:00 Λιλ Μαρσέιγ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Γερμανία Bundesliga
15:30 Βέρντερ Βρέμης Αουγκσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 0-3
18:00 Στουτγκάρδη Φράιμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Χάιντενχάιμ Νυρεμβέργη Καρτέλα Αγώνα 1-0
13:30 Διναμό Δρέσδης Μπραουνσβάικ Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:30 Ντούισμπουργκ Ουνιόν Βερολίνου Καρτέλα Αγώνα 1-1
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Σοντερίσκε Χόμπρο Καρτέλα Αγώνα 1-1
14:00 Λίνγκμπι Μίντιλαντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Χόρσενς Κοπεγχάγη Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Ααλμποργκ Οντένσε Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ελβετία Super League
16:00 Λουγκάνο Λουκέρνη Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Σεντ Γκάλεν Γκρασχόπερς Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Γιανγκ Μπόις Σιόν Καρτέλα Αγώνα 5-1
Ελλάδα Super League
14:00 Σκόντα Ξάνθη Ατρόμητος Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:15 Παναιτωλικός Απόλλων Σμύρνης Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:15 Λαμία Πλατανιάς Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:30 Πανιώνιος ΑΕΚ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ισπανία Primera Division
12:00 Χετάφε Σοσιεδάδ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:15 Χιρόνα Ρεάλ Μαδρίτης Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 Εϊμπάρ Λεβάντε Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:45 Μάλαγα Θέλτα Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Μπαρτσελόνα Β Sevilla Atletico Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Κόρδοβα Νουμάνθια Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Αλκορόν Οβιέδο Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:00 Reus Βαγιαδολίδ Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:30 Τενερίφη Οσασούνα Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Πάρμα Αβελίνο Καρτέλα Αγώνα 2-0
17:30 Προ Βερτσέλι Foggia Καρτέλα Αγώνα 1-4
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Benevento Λάτσιο Καρτέλα Αγώνα 1-5
15:00 Ουντινέζε Αταλάντα Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Spal Τζένοα Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Σαμπντόρια Κιέβο Καρτέλα Αγώνα 4-1
15:00 Νάπολι Σασσουόλο Καρτέλα Αγώνα 3-1
15:00 Κροτόνε Φιορεντίνα Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:45 Τορίνο Κάλιαρι Καρτέλα Αγώνα 2-1
Νορβηγία Adeccoligaen
12:00 Ρανχάιμ Γιερβ Καρτέλα Αγώνα 3-1
12:00 Σάντνες Κόνγκσβινγκερ Καρτέλα Αγώνα 0-3
12:00 Μιοντάλεν Λεβάνγκερ Καρτέλα Αγώνα 3-1
12:00 Floro Στρόμμεν Καρτέλα Αγώνα 1-5
12:00 Μπόντο Γκλιμτ Ασανε Καρτέλα Αγώνα 6-0
12:00 Ουλενσακερ Arendal Καρτέλα Αγώνα 4-2
12:00 Τρομσντάλεν Φρέντρικσταντ Καρτέλα Αγώνα 5-0
12:00 Σταρτ Ελβερουμ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Τρόμσο Βίκινγκ Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Στρομσγκόντσετ Σόγκνταλ Καρτέλα Αγώνα 4-1
18:00 Σάρπσμποργκ Σάντεφιορντ Καρτέλα Αγώνα 5-0
18:00 Ρόζενμποργκ Στάμπεκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Κρίστιανσουντ Οντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:00 Βαλερένγκα Μόλντε Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ολλανδία Eredivisie
12:30 Φίτεσε Αϊντχόφεν Καρτέλα Αγώνα 2-4
14:30 Ουτρέχτη Μπρέντα Καρτέλα Αγώνα 2-2
14:30 Σπάρτα Ρ. Γκρόνινγκεν Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:45 Χίρενφεϊν Αλκμαάρ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Μπράγκα Τσάβες Καρτέλα Αγώνα 1-0
19:00 Πάκος Φερέιρα Εστορίλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:15 Αβες Γκιμαράες Καρτέλα Αγώνα 1-3
Ρωσία Premier League
09:30 Αμκαρ Ουράλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
12:00 Ντιναμό Μόσχας FC Tosno Καρτέλα Αγώνα 0-1
14:30 Ζενίτ Αγ. Πετρ. Λοκομοτίβ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 0-3
17:00 Κρασνοντάρ SKA Khabarovsk Καρτέλα Αγώνα 4-1
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Σίριους Μάλμε Καρτέλα Αγώνα 0-4
15:00 Σούντσβαλ Χάμαρμπι Καρτέλα Αγώνα 1-4
17:30 Χάκεν Καλμάρ Καρτέλα Αγώνα 2-0
17:30 Τζουγκάρντεν Γιόνσεπινγκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Σουηδία Superettan
15:00 Εργκρίτε Χέλσινμποργκ Καρτέλα Αγώνα 0-3
15:00 Γκέφλε Ντέγκερφορς Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:30 Συριάνσκα Φάλκενμπεργκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Τουρκία Super Lig
12:00 Κόνιασπορ Οσμανλισπόρ Καρτέλα Αγώνα 1-0
12:00 Καρντεμίρ Καραμπόκ Σίβασπορ Καρτέλα Αγώνα 0-1
14:30 Μπούρσασπορ Αντάλιασπορ Καρτέλα Αγώνα 4-0
17:30 Τραμπζόνσπορ Γαλατάσαραϊ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
01:00 Ατλέτικο Παραναένσε Σαπεκοένσε Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Ατλέτικο Μινέιρο Μποταφόγκο Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Πόντε πρέτα Κορίνθιανς Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Φλουμινένσε Μπαΐα Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:00 Σπορτ Ρεσίφε Κοριτίμπα Καρτέλα Αγώνα 3-4
21:00 Βιτόρια Γκοϊανιένσε Καρτέλα Αγώνα 1-1
22:00 Αβάϊ Γκρέμιο Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
06:00 Νιιγκάτα Τόσου Καρτέλα Αγώνα 1-0
07:00 Γιούμπιλο Ιβάτα Γιοκοχάμα Μάρινος Καρτέλα Αγώνα 2-1
08:00 Κόφου Βίσσελ Κόμπε Καρτέλα Αγώνα 2-3
08:00 Χιροσίμα Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Καρτέλα Αγώνα 0-1
08:00 Κασίβα Ρεϊσόλ Καβασάκι-F Καρτέλα Αγώνα 2-2
08:00 Γκάμπα Οσάκα Σεντάι Καρτέλα Αγώνα 1-1
08:00 Κονσαντόλε Σαπόρο Κασίμα Άντλερς Καρτέλα Αγώνα 1-2
08:00 Τσερέζο Οσάκα Ομίγια Καρτέλα Αγώνα 2-1
09:00 FC Τόκιο Σιμίζου Καρτέλα Αγώνα 0-0