English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 05/11/2017 (97)

Αγγλία Championship
13:15 Μίντλεσμπρο Σάντερλαντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Αγγλία Premier League
13:00 Τότεναμ Κρύσταλ Πάλας Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:15 Μάντσεστερ Σίτι Αρσεναλ Καρτέλα Αγώνα 3-1
17:30 Εβερτον Γουότφορντ Καρτέλα Αγώνα 3-2
17:30 Τσέλσι Μάντσεστερ Γ. Καρτέλα Αγώνα 1-0
Αυστρία Bundesliga
14:00 Αούστρια Βιέννης Μάτερσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:30 SKN St. Polten Σάλτσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-3
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Αντβέρπ Σαρλερουά Καρτέλα Αγώνα 1-3
18:00 Αντερλεχτ Μπριζ Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Οστάνδη Ζούλτε Βαρεγκέμ Καρτέλα Αγώνα 4-2
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Νις Ντιζόν Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:00 Μετς Λιλ Καρτέλα Αγώνα 0-3
17:00 Μαρσέιγ Καέν Καρτέλα Αγώνα 5-0
21:00 Σεντ Ετιέν Λιόν Καρτέλα Αγώνα 0-5
Γερμανία Bundesliga
15:30 Κολωνία Χόφενχαϊμ Καρτέλα Αγώνα 0-3
18:00 Βόλφσμπουργκ Χέρτα Καρτέλα Αγώνα 3-3
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Φορτούνα Ντίσελντορφ Χάιντενχάιμ Καρτέλα Αγώνα 2-2
13:30 Χόλσταϊν Κίελ Διναμό Δρέσδης Καρτέλα Αγώνα 3-0
13:30 Αουε Μπίλεφελντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Κοπεγχάγη Μπρόντμπι Καρτέλα Αγώνα 0-1
14:00 Οντένσε Σοντερίσκε Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Ράντερς Ααρχους Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Χόμπρο Ααλμποργκ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ελβετία Super League
16:00 Τουν Λουγκάνο Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Λουκέρνη Σεντ Γκάλεν Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Βασιλεία Γιανγκ Μπόις Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ελλάδα Super League
14:00 Ολυμπιακός Πλατανιάς Καρτέλα Αγώνα 5-1
16:15 Απόλλων Σμύρνης ΠΑΣ Γιάννενα Καρτέλα Αγώνα 4-3
16:15 Κέρκυρα Λάρισα Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 ΑΕΚ ΠΑΟΚ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ισπανία Primera Division
12:00 Λεβάντε Χιρόνα Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:15 Θέλτα Ατλέτικο Μπιλμπάο Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:30 Βιγιαρεάλ Μάλαγα Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:30 Σοσιεδάδ Εϊμπάρ Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:45 Ρεάλ Μαδρίτης Λας Πάλμας Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Οβιέδο Λούγκο Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Cultural Leonesa Μπαρτσελόνα Β Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Βαγιαδολίδ Ταραγόνα Καρτέλα Αγώνα 0-3
18:00 Οσασούνα Γρανάδα CF Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Αλμερία Κάντιθ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
17:30 Εμπολι Σπέτσια Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
     Λάτσιο Ουντινέζε Καρτέλα Αγώνα Post
12:30 Ιντερ Τορίνο Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Κιέβο Νάπολι Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Κάλιαρι Βερόνα Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Φιορεντίνα Ρόμα Καρτέλα Αγώνα 2-4
15:00 Γιουβέντους Benevento Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Αταλάντα Spal Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:45 Σασσουόλο Μίλαν Καρτέλα Αγώνα 0-2
Νορβηγία Adeccoligaen
13:00 Arendal Ρανχάιμ Καρτέλα Αγώνα 1-2
13:00 Λεβάνγκερ Ουλενσακερ Καρτέλα Αγώνα 2-0
13:00 Στρόμμεν Μπόντο Γκλιμτ Καρτέλα Αγώνα 1-6
13:00 Ασανε Σταρτ Καρτέλα Αγώνα 3-2
13:00 Γιερβ Floro Καρτέλα Αγώνα 0-2
13:00 Κόνγκσβινγκερ Τρομσντάλεν Καρτέλα Αγώνα 0-1
13:00 Φρέντρικσταντ Σάντνες Καρτέλα Αγώνα 3-0
13:00 Ελβερουμ Μιοντάλεν Καρτέλα Αγώνα 0-3
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Μπραν Λίλεστρομ Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Βίκινγκ Σάρπσμποργκ Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Οντ Στάμπεκ Καρτέλα Αγώνα 0-5
18:00 Σόγκνταλ Τρόμσο Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Χάουγκεσουντ Στρομσγκόντσετ Καρτέλα Αγώνα 1-3
20:00 Αλεσουντ Ρόζενμποργκ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ολλανδία Eredivisie
12:30 Ντεν Χάαγκ Φέγενορντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
14:30 Αγιαξ Ουτρέχτη Καρτέλα Αγώνα 1-2
14:30 Φίτεσε Τσβόλε Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:45 Αϊντχόφεν Τβέντε Καρτέλα Αγώνα 4-3
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Τσάβες Πάκος Φερέιρα Καρτέλα Αγώνα 4-2
17:00 Φεϊρένσε Μαρίτιμο Καρτέλα Αγώνα 0-1
19:00 Γκιμαράες Μπενφίκα Καρτέλα Αγώνα 1-3
21:15 Σπόρτινγκ Λισ. Μπράγκα Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ρωσία Premier League
09:00 SKA Khabarovsk Arsenal Tula Καρτέλα Αγώνα 1-2
12:00 Αμκαρ Άνζι Καρτέλα Αγώνα 1-2
14:30 Λοκομοτίβ Μόσχας ΤΣΣΚΑ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 2-2
17:00 Σπαρτάκ Μόσχας Ούφα Καρτέλα Αγώνα 3-1
17:00 Ρουμπίν Ζενίτ Αγ. Πετρ. Καρτέλα Αγώνα 0-0
Σκωτία Premier League
16:00 Χαρτς Κιλμάρνοκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Γκέτεμποργκ Σούντσβαλ Καρτέλα Αγώνα 0-3
15:00 Καλμάρ Τζουγκάρντεν Καρτέλα Αγώνα 0-2
15:00 Ερεμπρο ΑΙΚ Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:00 Χάμαρμπι Χάλμσταντ Καρτέλα Αγώνα 1-3
15:00 Μάλμε Χάκεν Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:00 Γιόνσεπινγκ Εστερσουντ Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Ελφσμποργκ Νόρκεπινγκ Καρτέλα Αγώνα 3-3
15:00 AFC Eskilstuna Σίριους Καρτέλα Αγώνα 1-3
Τουρκία Super Lig
12:00 Ακισάρ Μπελεντιγιέ Alanyaspor Καρτέλα Αγώνα 0-4
14:30 Yeni Malatyaspor Ι. Μπασακσεχίρ Καρτέλα Αγώνα 0-2
17:30 Γκοζτέπε Μπεσικτάς Καρτέλα Αγώνα 1-3
17:30 Σίβασπορ Κόνιασπορ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
00:00 Κοριτίμπα Αβάϊ Καρτέλα Αγώνα 4-0
20:00 Κρουζέιρο Ατλέτικο Παραναένσε Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Γκρέμιο Φλαμένγκο Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:00 Κορίνθιανς Παλμέιρας Καρτέλα Αγώνα 3-2
21:00 Μπαΐα Πόντε πρέτα Καρτέλα Αγώνα 2-0
22:00 Σαπεκοένσε Σπορτ Ρεσίφε Καρτέλα Αγώνα 1-1
22:00 Βάσκο Ντα Γκάμα Βιτόρια Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
06:00 Κασίμα Άντλερς Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Καρτέλα Αγώνα 1-0