English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 10/12/2017 (58)

Αγγλία Premier League
13:00 Σαουθάμπτον Αρσεναλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:15 Λίβερπουλ Εβερτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:30 Μάντσεστερ Γ. Μάντσεστερ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 1-2
Αυστρία Bundesliga
14:00 Αλταχ Αούστρια Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:30 Βόλφσμπεργκερ Σάλτσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Μπριζ Λόκερεν Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:00 Αντερλεχτ Σαρλερουά Καρτέλα Αγώνα 1-3
20:00 Σιντ Τρουίντεν Ζούλτε Βαρεγκέμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Αμιάν Λιόν Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:00 Ναντ Νις Καρτέλα Αγώνα 1-2
21:00 Μαρσέιγ Σεντ Ετιέν Καρτέλα Αγώνα 3-0
Γερμανία Bundesliga
13:30 Κολωνία Φράιμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 3-4
15:30 Αννόβερο Χόφενχαϊμ Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Αουγκσμπουργκ Χέρτα Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Σαντχάουζεν Μπίλεφελντ Καρτέλα Αγώνα 3-1
13:30 Σαν Πάουλι Ντούισμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 2-2
13:30 Καϊζερσλάουτερν Ινγκολσταντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Οντένσε Σίλκεμποργκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
14:00 Νόρντζιελαντ Χόμπρο Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Ααλμποργκ Κοπεγχάγη Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Μπρόντμπι Ααρχους Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ελβετία Super League
16:00 Γιανγκ Μπόις Γκρασχόπερς Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Ζυρίχη Λουκέρνη Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Λουγκάνο Λωζάννη Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ελλάδα Super League
14:00 Απόλλων Σμύρνης Αστέρας Τρίπολης Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:15 Ατρόμητος Λεβαδειακός Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:15 ΠΑΣ Γιάννενα Λαμία Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 ΠΑΟΚ Παναθηναϊκός Καρτέλα Αγώνα 4-0
Ισπανία Primera Division
12:00 Σοσιεδάδ Μάλαγα Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:15 Μπετίς Ατλέτικο Μαδρ. Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:30 Λεβάντε Ατλέτικο Μπιλμπάο Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:45 Βιγιαρεάλ Μπαρτσελόνα Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Κόρδοβα Βαγιεκάνο Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Λούγκο Cultural Leonesa Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:00 Οβιέδο Οσασούνα Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Ταραγόνα Sevilla Atletico Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Τενερίφη Reus Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
17:30 Μπάρι Παλέρμο Καρτέλα Αγώνα 0-3
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Κιέβο Ρόμα Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Νάπολι Φιορεντίνα Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Ουντινέζε Benevento Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Spal Βερόνα Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Σασσουόλο Κροτόνε Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:45 Μίλαν Μπολόνια Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ολλανδία Eredivisie
     Ουτρέχτη Φέγενορντ Καρτέλα Αγώνα Post
     Σπάρτα Ρ. Φίτεσε Καρτέλα Αγώνα Post
12:30 Ρόντα Γκρόνινγκεν Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:45 Αγιαξ Αϊντχόφεν Καρτέλα Αγώνα 3-0
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Πορτιμονένσε Τσάβες Καρτέλα Αγώνα 0-1
19:00 Μπελενένσες Πάκος Φερέιρα Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:15 Σετούμπαλ Πόρτο Καρτέλα Αγώνα 0-5
Ρωσία Premier League
12:00 Αμκαρ Κρασνοντάρ Καρτέλα Αγώνα 1-3
14:30 Σπαρτάκ Μόσχας ΤΣΣΚΑ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 3-0
17:00 Ροστόφ Ούφα Καρτέλα Αγώνα 1-0
Σκωτία Premier League
13:30 Χιμπέρνιαν Σέλτικ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Τουρκία Super Lig
12:00 Οσμανλισπόρ Alanyaspor Καρτέλα Αγώνα 3-0
14:30 Σίβασπορ Ι. Μπασακσεχίρ Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:30 Καϊσέρισπορ Μπεσικτάς Καρτέλα Αγώνα 1-1