English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 17/12/2017 (53)

Αγγλία Premier League
15:15 Γουέστ Μπρομ Μάντσεστερ Γ. Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:30 Μπόρνμουθ Λίβερπουλ Καρτέλα Αγώνα 0-4
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Φλίτγουντ Τάουν Πίτερμπορο Καρτέλα Αγώνα 2-3
Αυστρία Bundesliga
16:30 Αούστρια Βιέννης Στουρμ Γκρατς Καρτέλα Αγώνα 1-0
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Μπριζ Αντερλεχτ Καρτέλα Αγώνα 5-0
18:00 Σαρλερουά Γκενκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Ζούλτε Βαρεγκέμ Αντβέρπ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Ναντ Ανζέ Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:00 Νις Μπορντό Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:00 Λιόν Μαρσέιγ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Γερμανία Bundesliga
15:30 Αννόβερο Λεβερκούζεν Καρτέλα Αγώνα 4-4
18:00 Λειψία Χέρτα Καρτέλα Αγώνα 2-3
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Γκρόιτερ Φιρτ Ντάρμσταντ 98 Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:30 Σαντχάουζεν Χόλσταϊν Κίελ Καρτέλα Αγώνα 3-1
13:30 Ντούισμπουργκ Διναμό Δρέσδης Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ελβετία Super League
16:00 Λωζάννη Ζυρίχη Καρτέλα Αγώνα 5-1
16:00 Λουκέρνη Γιανγκ Μπόις Καρτέλα Αγώνα 2-4
16:00 Γκρασχόπερς Βασιλεία Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ελλάδα Super League
14:00 Ολυμπιακός ΠΑΣ Γιάννενα Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:15 Λαμία Λάρισα Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:15 Αστέρας Τρίπολης Παναιτωλικός Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 Σκόντα Ξάνθη Παναθηναϊκός Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ισπανία Primera Division
12:00 Χιρόνα Χετάφε Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:15 Θέλτα Βιγιαρεάλ Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:30 Λας Πάλμας Εσπανιόλ Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:45 Μπαρτσελόνα Λα Κορούνια Καρτέλα Αγώνα 4-0
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Sevilla Atletico Οβιέδο Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Ουέσκα Λούγκο Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Cultural Leonesa Ταραγόνα Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Σπόρτινγκ Χιχόν Τενερίφη Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:00 Βαγιεκάνο Αλκορόν Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Μπρέσια Τσιταντέλα Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:30 Πεσκάρα Νοβάρα Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Βερόνα Μίλαν Καρτέλα Αγώνα 3-0
15:00 Φιορεντίνα Τζένοα Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Μπολόνια Γιουβέντους Καρτέλα Αγώνα 0-3
15:00 Σαμπντόρια Σασσουόλο Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:00 Κροτόνε Κιέβο Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Benevento Spal Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:45 Αταλάντα Λάτσιο Καρτέλα Αγώνα 3-3
Ολλανδία Eredivisie
12:30 Σπάρτα Ρ. Φέγενορντ Καρτέλα Αγώνα 0-7
14:30 Ουτρέχτη Χέρακλες Καρτέλα Αγώνα 1-1
14:30 Αλκμαάρ Αγιαξ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:45 Έξελσιορ Γκρόνινγκεν Καρτέλα Αγώνα 2-0
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Φεϊρένσε Σετούμπαλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:00 Τσάβες Ρίο Αβε Καρτέλα Αγώνα 1-1
19:00 Σπόρτινγκ Λισ. Πορτιμονένσε Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:15 Τοντέλα Μπενφίκα Καρτέλα Αγώνα 1-5
Σκωτία Premier League
13:30 Χαρτς Σέλτικ Καρτέλα Αγώνα 4-0
Τουρκία Super Lig
12:00 Ι. Μπασακσεχίρ Αντάλιασπορ Καρτέλα Αγώνα 4-1
12:00 Ακισάρ Μπελεντιγιέ Καϊσέρισπορ Καρτέλα Αγώνα 0-2
14:30 Yeni Malatyaspor Γαλατάσαραϊ Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:30 Μπεσικτάς Οσμανλισπόρ Καρτέλα Αγώνα 5-1