English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 02/12/2017 (99)

Αγγλία Championship
16:00 Μπρέντφορντ Φούλαμ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Σέφιλντ Γουέν. Χαλ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Σάντερλαντ Ρέντιγκ Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Πρέστον ΚΠΡ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μίλγουολ Σέφιλντ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Ιπσουιτς Νότιγχαμ Φόρεστ Καρτέλα Αγώνα 4-2
16:00 Ντέρμπι Μπέρτον Αλμπιον Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπόλτον Μπάρνσλι Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:30 Μπρίστολ Σίτι Μίντλεσμπρο Καρτέλα Αγώνα 2-1
Αγγλία National League
16:00 Σάτον Γιουν. Ιστλιχ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Χάρτλπουλ Μάκλσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Ρέξαμ Maidenhead Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Τορκί Ολντερσοτ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Σολιχούλ Μορς Λέιτον Οριεντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Χάλιφαξ Μπάροου Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μπρόμλεϊ Ντόβερ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Αγγλία Premier League
13:30 Τσέλσι Νιούκαστλ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Εβερτον Χάντερσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Στόουκ Σουόνσι Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Γουότφορντ Τότεναμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Γουέστ Μπρομ Κρύσταλ Πάλας Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Λέστερ Μπέρνλι Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπράιτον Λίβερπουλ Καρτέλα Αγώνα 1-5
18:30 Αρσεναλ Μάντσεστερ Γ. Καρτέλα Αγώνα 1-3
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Σαουθέντ Ολνταμ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μπρίστολ Ρόβερς Ρόδεραμ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Αυστρία Bundesliga
16:00 Βόλφσμπεργκερ Ραπίντ Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 Αλταχ Στουρμ Γκρατς Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:30 Μάτερσμπουργκ Λίντσερ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Αντμίρα SKN St. Polten Καρτέλα Αγώνα 1-0
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Λόκερεν Αντερλεχτ Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:00 Μουσκρόν Περουβελτζ Σιντ Τρουίντεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Κορτράικ Βάασλαντ Καρτέλα Αγώνα 4-1
20:30 Μέχελεν Γκενκ Καρτέλα Αγώνα 3-2
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Στρασμπούργκ Παρί Σεν Ζερμαίν Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Μονακό Ανζέ Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Ρεν Αμιάν Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:00 Λιλ Τουλούζ Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Νις Μετς Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:00 Τρουά Γκενγκάν Καρτέλα Αγώνα 0-1
Γερμανία Bundesliga
15:30 Χόφενχαϊμ Λειψία Καρτέλα Αγώνα 4-0
15:30 Βέρντερ Βρέμης Στουτγκάρδη Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:30 Μπάγιερν Μον. Αννόβερο Καρτέλα Αγώνα 3-1
15:30 Μάιντς Αουγκσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-3
15:30 Λεβερκούζεν Ντόρτμουντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Σάλκε Κολωνία Καρτέλα Αγώνα 2-2
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Χόλσταϊν Κίελ Φορτούνα Ντίσελντορφ Καρτέλα Αγώνα 2-2
13:00 Νυρεμβέργη Σαντχάουζεν Καρτέλα Αγώνα 1-0
13:00 Ντούισμπουργκ Γκρόιτερ Φιρτ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Λίνγκμπι Ααλμποργκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ελβετία Super League
19:00 Λωζάννη Βασιλεία Καρτέλα Αγώνα 1-4
19:00 Λουκέρνη Σιόν Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ελλάδα Super League
14:00 Αστέρας Τρίπολης Κέρκυρα Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:15 Σκόντα Ξάνθη ΠΑΟΚ Καρτέλα Αγώνα 0-3
18:30 Ολυμπιακός Απόλλων Σμύρνης Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ισπανία Primera Division
13:00 Μπαρτσελόνα Θέλτα Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:15 Ατλέτικο Μαδρ. Σοσιεδάδ Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 Σεβίλη Λα Κορούνια Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:45 Ατλέτικο Μπιλμπάο Ρεάλ Μαδρίτης Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Ουέσκα Κόρδοβα Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:00 Reus Μπαρτσελόνα Β Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Βαγιεκάνο Γρανάδα CF Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Lorca Οβιέδο Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Foggia Τσιταντέλα Καρτέλα Αγώνα 1-3
15:00 Φροζινόνε Τσεζένα Καρτέλα Αγώνα 3-3
15:00 Πεσκάρα Τερνάνα Καρτέλα Αγώνα 3-3
15:00 Πάρμα Προ Βερτσέλι Καρτέλα Αγώνα 3-0
15:00 Νοβάρα Εμπολι Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Κρεμονέζε Σπέτσια Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Μπρέσια Σαλερνιτάνα Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Παλέρμο Βενέτσια Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
20:45 Τορίνο Αταλάντα Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Ντεν Χάαγκ Γκρόνινγκεν Καρτέλα Αγώνα 0-3
18:30 Τβέντε Αγιαξ Καρτέλα Αγώνα 3-3
20:45 Βιλλεμ II Χέρακλες Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:45 Φέγενορντ Φίτεσε Καρτέλα Αγώνα 1-0
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Μορεϊρένσε Μαρίτιμο Καρτέλα Αγώνα 1-1
19:15 Τοντέλα Ρίο Αβε Καρτέλα Αγώνα 1-3
21:30 Τσάβες Μποαβίστα Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ρωσία Premier League
12:00 Ντιναμό Μόσχας Ροστόφ Καρτέλα Αγώνα 2-0
12:00 Ζενίτ Αγ. Πετρ. Ουράλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
14:30 Λοκομοτίβ Μόσχας Ρουμπίν Καρτέλα Αγώνα 1-0
Σκωτία Premier League
16:00 Σέλτικ Μάδεργουελ Καρτέλα Αγώνα 5-1
16:00 Ρος Κάουντι Νταντί Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Σεντ Τζόνστον Κιλμάρνοκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Πάρτικ Θισλ Χιμπέρνιαν Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Χαρτς Χάμιλτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
Τουρκία Super Lig
12:00 Ακισάρ Μπελεντιγιέ Yeni Malatyaspor Καρτέλα Αγώνα 0-0
14:30 Καρντεμίρ Καραμπόκ Γκοζτέπε Καρτέλα Αγώνα 0-1
17:30 Μπεσικτάς Γαλατάσαραϊ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
06:00 Νιιγκάτα Τσερέζο Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 1-0
06:00 Καβασάκι-F Ομίγια Καρτέλα Αγώνα 5-0
06:00 Βίσσελ Κόμπε Σιμίζου Καρτέλα Αγώνα 1-3
06:00 Κόφου Σεντάι Καρτέλα Αγώνα 1-0
06:00 Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Γιοκοχάμα Μάρινος Καρτέλα Αγώνα 0-1
06:00 Κασίβα Ρεϊσόλ Χιροσίμα Καρτέλα Αγώνα 1-0
06:00 Γιούμπιλο Ιβάτα Κασίμα Άντλερς Καρτέλα Αγώνα 0-0
06:00 FC Τόκιο Γκάμπα Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 0-0
06:00 Κονσαντόλε Σαπόρο Τόσου Καρτέλα Αγώνα 3-2