English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 03/12/2017 (67)

Αγγλία Premier League
14:30 Μπόρνμουθ Σαουθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Μάντσεστερ Σίτι Γουέστ Χαμ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Αυστρία Bundesliga
16:30 Αούστρια Βιέννης Σάλτσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Σταντάρ Λιέγης Αντβέρπ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Έπεν Μπριζ Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:00 Ζούλτε Βαρεγκέμ Γάνδη Καρτέλα Αγώνα 0-1
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Σεντ Ετιέν Ναντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Καέν Λιόν Καρτέλα Αγώνα 1-2
21:00 Μονπελιέ Μαρσέιγ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γερμανία Bundesliga
15:30 Χέρτα Άιντραχτ Φρανκφούρτης Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Βόλφσμπουργκ Γκλάντμπαχ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Διναμό Δρέσδης Αουε Καρτέλα Αγώνα 4-0
13:30 Ντάρμσταντ 98 Ρέγκενσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 0-1
13:30 Μπόχουμ Ουνιόν Βερολίνου Καρτέλα Αγώνα 2-1
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Χόμπρο Χόρσενς Καρτέλα Αγώνα 1-1
14:00 Σίλκεμποργκ Ράντερς Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Σοντερίσκε Μπρόντμπι Καρτέλα Αγώνα 1-3
18:00 Κοπεγχάγη Νόρντζιελαντ Καρτέλα Αγώνα 1-3
Ελβετία Super League
16:00 Γκρασχόπερς Λουγκάνο Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Τουν Γιανγκ Μπόις Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Σεντ Γκάλεν Ζυρίχη Καρτέλα Αγώνα 1-3
Ελλάδα Super League
14:00 Παναθηναϊκός Πανιώνιος Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:15 Λάρισα ΠΑΣ Γιάννενα Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:15 Λαμία Παναιτωλικός Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:30 Λεβαδειακός ΑΕΚ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ισπανία Primera Division
12:00 Λεγκανες Βιγιαρεάλ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:15 Χετάφε Βαλένθια Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Εϊμπάρ Εσπανιόλ Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:45 Λας Πάλμας Μπετίς Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Cultural Leonesa Αλκορόν Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Βαγιαδολίδ Νουμάνθια Καρτέλα Αγώνα 2-3
18:00 Sevilla Atletico Λούγκο Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Κάντιθ Αλμπαθέτε Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:00 Αλμερία Τενερίφη Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:30 Σπόρτινγκ Χιχόν Σαραγόσα Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Αβελίνο Κάρπι Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:30 Βίρτους Εντελα Μπάρι Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Benevento Μίλαν Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:00 Φιορεντίνα Σασσουόλο Καρτέλα Αγώνα 3-0
15:00 Ιντερ Κιέβο Καρτέλα Αγώνα 5-0
15:00 Μπολόνια Κάλιαρι Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:45 Σαμπντόρια Λάτσιο Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ολλανδία Eredivisie
12:30 Φένλο Αλκμαάρ Καρτέλα Αγώνα 0-2
14:30 Αϊντχόφεν Σπάρτα Ρ. Καρτέλα Αγώνα 1-0
14:30 Ρόντα Χίρενφεϊν Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:45 Μπρέντα Έξελσιορ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Φεϊρένσε Αβες Καρτέλα Αγώνα 0-1
19:00 Μπράγκα Πάκος Φερέιρα Καρτέλα Αγώνα 3-0
21:15 Σετούμπαλ Γκιμαράες Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ρωσία Premier League
12:00 Ούφα Αμκαρ Καρτέλα Αγώνα 3-0
14:30 Κρασνοντάρ Akhmat Grozny Καρτέλα Αγώνα 3-2
17:00 Άνζι SKA Khabarovsk Καρτέλα Αγώνα 4-0
Σκωτία Premier League
13:30 Αμπερντίν Ρέιντζερς Καρτέλα Αγώνα 1-2
Τουρκία Super Lig
12:00 Κόνιασπορ Μπούρσασπορ Καρτέλα Αγώνα 0-3
12:00 Γκεντσλερμπιρλιγί Σίβασπορ Καρτέλα Αγώνα 4-0
14:30 Ι. Μπασακσεχίρ Οσμανλισπόρ Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:30 Φενέρμπαχτσε Κασίμπασα Καρτέλα Αγώνα 4-2
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
20:00 Σαπεκοένσε Κοριτίμπα Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Μποταφόγκο Κρουζέιρο Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:00 Σάο Πάολο Μπαΐα Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Ατλέτικο Παραναένσε Παλμέιρας Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:00 Ατλέτικο Μινέιρο Γκρέμιο Καρτέλα Αγώνα 4-3
20:00 Βιτόρια Φλαμένγκο Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:00 Βάσκο Ντα Γκάμα Πόντε πρέτα Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Σπορτ Ρεσίφε Κορίνθιανς Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Σάντος Αβάϊ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Γκοϊανιένσε Φλουμινένσε Καρτέλα Αγώνα 1-1