English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 09/12/2017 (114)

Αγγλία Championship
16:00 Φούλαμ Μπέρμιγχαμ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μίντλεσμπρο Ιπσουιτς Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μπάρνσλι Ντέρμπι Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Χαλ Μπρέντφορντ Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Μπέρτον Αλμπιον Πρέστον Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Αστον Βίλλα Μίλγουολ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Γουλβς Σάντερλαντ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 ΚΠΡ Λιντς Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Νότιγχαμ Φόρεστ Μπόλτον Καρτέλα Αγώνα 3-2
18:30 Νόριτς Σέφιλντ Γουέν. Καρτέλα Αγώνα 3-1
Αγγλία National League
     Γκέιτσχεντ Γουόκινγκ Καρτέλα Αγώνα Post
13:30 Μάκλσφιλντ Ρέξαμ Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 Τρανμίρ Τορκί Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Maidenhead Μεϊντστόουν Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Λέιτον Οριεντ Σάτον Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 Εμπσφλιτ Γιουν. Γκίσελι Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:00 Ιστλιχ Μπρόμλεϊ Καρτέλα Αγώνα 4-4
16:00 Ντόβερ Χάρτλπουλ Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:00 Τσέστερ Σολιχούλ Μορς Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπόρεχαμ Γουντ AFC Fylde Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπάροου Nτάγκενχαμ & Ρεντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Ολντερσοτ Χάλιφαξ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Αγγλία Premier League
13:30 Γουέστ Χαμ Τσέλσι Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Χάντερσφιλντ Μπράιτον Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Κρύσταλ Πάλας Μπόρνμουθ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Τότεναμ Στόουκ Καρτέλα Αγώνα 5-1
16:00 Σουόνσι Γουέστ Μπρομ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπέρνλι Γουότφορντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Νιούκαστλ Λέστερ Καρτέλα Αγώνα 2-3
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
     Ακρινγκτον Σουίντον Καρτέλα Αγώνα Post
16:00 Μόρκαμ Κόβεντρι Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Γεοβίλ Λίνκολν Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Στίβενέιτζ Γουίκομπ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Πορτ Βέιλ Κέιμπριτζ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Νιούπορτ Κάουντι Καρλάιλ Καρτέλα Αγώνα 3-3
16:00 Λούτον Νοτς Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Γκρίμσμπι Φόρεστ Γκρίν Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Κρόουλι Μάνσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Κόλτσεστερ Εξετερ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Τσέστερφιλντ Μπαρνέτ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Τσέλτεναμ Κρου Καρτέλα Αγώνα 1-0
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
     Μπέρι Γουίμπλετον Καρτέλα Αγώνα Post
16:00 Γουόλσολ Σκάνθορπ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Πλίμουθ Τζίλιγκχαμ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Γουίγκαν Φλίτγουντ Τάουν Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Πίτερμπορο Μπλάκμπερν Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Οξφορντ Ντονκάστερ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Ολνταμ Νορθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 5-1
16:00 Μίλτον Κέινς Ντονς Σρούσμπερι Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Τσάρλτον Πόρτσμουθ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μπρίστολ Ρόβερς Σαουθέντ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Μπράντφορντ Ρότσντεϊλ Καρτέλα Αγώνα 4-3
16:00 Μπλάκπουλ Ρόδεραμ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Αυστρία Bundesliga
16:00 Ραπίντ Βιέννης Μάτερσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:30 Στουρμ Γκρατς SKN St. Polten Καρτέλα Αγώνα 3-2
18:30 Λίντσερ Αντμίρα Καρτέλα Αγώνα 2-1
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Οστάνδη Μέχελεν Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:00 Γκενκ Έπεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Αντβέρπ Μουσκρόν Περουβελτζ Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:30 Γάνδη Κορτράικ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Αζαξιό Χάβρη Καρτέλα Αγώνα 1-0
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Παρί Σεν Ζερμαίν Λιλ Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:00 Τουλούζ Καέν Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:00 Ανζέ Μονπελιέ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Μονακό Τρουά Καρτέλα Αγώνα 3-2
20:00 Μετς Ρεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Γκενγκάν Ντιζόν Καρτέλα Αγώνα 4-0
Γερμανία Bundesliga
15:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης Μπάγιερν Μον. Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:30 Λειψία Μάιντς Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:30 Ντόρτμουντ Βέρντερ Βρέμης Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:30 Αμβούργο Βόλφσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 Γκλάντμπαχ Σάλκε Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Ρέγκενσμπουργκ Μπόχουμ Καρτέλα Αγώνα 0-1
13:00 Ουνιόν Βερολίνου Διναμό Δρέσδης Καρτέλα Αγώνα 0-1
13:00 Γκρόιτερ Φιρτ Χάιντενχάιμ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 FC Helsingor Λίνγκμπι Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ελβετία Super League
19:00 Σιόν Τουν Καρτέλα Αγώνα 2-3
19:00 Βασιλεία Σεντ Γκάλεν Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ελλάδα Super League
14:00 Λάρισα Σκόντα Ξάνθη Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:15 Πανιώνιος Πλατανιάς Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 Παναιτωλικός Ολυμπιακός Καρτέλα Αγώνα 1-4
Ισπανία Primera Division
13:00 Χετάφε Εϊμπάρ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:15 Ρεάλ Μαδρίτης Σεβίλη Καρτέλα Αγώνα 5-0
18:30 Λα Κορούνια Λεγκανες Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:45 Βαλένθια Θέλτα Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Αλμπαθέτε Βαγιαδολίδ Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Αλκορόν Ουέσκα Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Νουμάνθια Lorca Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:30 Σαραγόσα Κάντιθ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
14:00 Σαλερνιτάνα Περούτζια Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Εμπολι Κάρπι Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Ασκολι Βίρτους Εντελα Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Τσιταντέλα Αβελίνο Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:00 Φροζινόνε Μπρέσια Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Βενέτσια Προ Βερτσέλι Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
18:00 Κάλιαρι Σαμπντόρια Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:45 Γιουβέντους Ιντερ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Χίρενφεϊν Φένλο Καρτέλα Αγώνα 2-2
19:45 Έξελσιορ Τσβόλε Καρτέλα Αγώνα 1-2
19:45 Αλκμαάρ Χέρακλες Καρτέλα Αγώνα 5-0
20:45 Τβέντε Ντεν Χάαγκ Καρτέλα Αγώνα 2-3
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Αβες Τοντέλα Καρτέλα Αγώνα 0-1
19:15 Μπενφίκα Εστορίλ Καρτέλα Αγώνα 3-1
21:30 Μποαβίστα Σπόρτινγκ Λισ. Καρτέλα Αγώνα 1-3
Ρωσία Premier League
12:00 Ντιναμό Μόσχας Άνζι Καρτέλα Αγώνα 2-0
14:30 Ρουμπίν SKA Khabarovsk Καρτέλα Αγώνα 3-1
Σκωτία Premier League
16:00 Χαρτς Μάδεργουελ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Κιλμάρνοκ Πάρτικ Θισλ Καρτέλα Αγώνα 5-1
16:00 Ρέιντζερς Ρος Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Χάμιλτον Σεντ Τζόνστον Καρτέλα Αγώνα 0-1
Τουρκία Super Lig
12:00 Κασίμπασα Τραμπζόνσπορ Καρτέλα Αγώνα 0-3
12:00 Yeni Malatyaspor Γκοζτέπε Καρτέλα Αγώνα 2-3
14:30 Αντάλιασπορ Γκεντσλερμπιρλιγί Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:30 Γαλατάσαραϊ Ακισάρ Μπελεντιγιέ Καρτέλα Αγώνα 4-2