English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 10/09/2017 (95)

Αγγλία Premier League
14:30 Μπέρνλι Κρύσταλ Πάλας Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:00 Σουόνσι Νιούκαστλ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Αυστρία Bundesliga
16:30 Σάλτσμπουργκ Ραπίντ Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 2-2
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Γάνδη Γκενκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Σταντάρ Λιέγης Σαρλερουά Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Μέχελεν Οστάνδη Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Σεντ Ετιέν Ανζέ Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Λιόν Γκενγκάν Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:00 Μαρσέιγ Ρεν Καρτέλα Αγώνα 1-3
Γερμανία Bundesliga
15:30 Χέρτα Βέρντερ Βρέμης Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Σάλκε Στουτγκάρδη Καρτέλα Αγώνα 3-1
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Ντάρμσταντ 98 Μπόχουμ Καρτέλα Αγώνα 1-2
13:30 Φορτούνα Ντίσελντορφ Ουνιόν Βερολίνου Καρτέλα Αγώνα 3-2
13:30 Μπραουνσβάικ Σαντχάουζεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
Δανία Πρώτη Κατηγορία
14:00 Λίνγκμπι FC Helsingor Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Κοπεγχάγη Μίντιλαντ Καρτέλα Αγώνα 4-3
18:00 Οντένσε Μπρόντμπι Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ελβετία Super League
16:00 Γκρασχόπερς Σιόν Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Λουκέρνη Τουν Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Γιανγκ Μπόις Λουγκάνο Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ελλάδα Super League
15:00 Πανιώνιος Παναιτωλικός Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:15 Λεβαδειακός Πλατανιάς Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:15 ΑΕΚ Λάρισα Καρτέλα Αγώνα 4-0
19:30 Κέρκυρα Παναθηναϊκός Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ισπανία Primera Division
12:00 Λα Κορούνια Σοσιεδάδ Καρτέλα Αγώνα 2-4
16:15 Ατλέτικο Μπιλμπάο Χιρόνα Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:30 Θέλτα Αλαβές Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:45 Βιγιαρεάλ Μπετίς Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Τενερίφη Γρανάδα CF Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Σαραγόσα Αλκορόν Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Cultural Leonesa Βαγιαδολίδ Καρτέλα Αγώνα 4-4
20:00 Αλμπαθέτε Λούγκο Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:30 Βαγιεκάνο Οσασούνα Καρτέλα Αγώνα 0-3
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
17:30 Πάρμα Μπρέσια Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Ιντερ Spal Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Βερόνα Φιορεντίνα Καρτέλα Αγώνα 0-5
15:00 Ουντινέζε Τζένοα Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Λάτσιο Μίλαν Καρτέλα Αγώνα 4-1
15:00 Κάλιαρι Κροτόνε Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Αταλάντα Σασσουόλο Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Benevento Τορίνο Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:45 Μπολόνια Νάπολι Καρτέλα Αγώνα 0-3
Νορβηγία Adeccoligaen
15:00 Floro Arendal Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:00 Μιοντάλεν Ρανχάιμ Καρτέλα Αγώνα 3-0
15:00 Τρομσντάλεν Ουλενσακερ Καρτέλα Αγώνα 2-3
15:00 Ελβερουμ Φρέντρικσταντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Ασανε Γιερβ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Σάντνες Λεβάνγκερ Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Κόνγκσβινγκερ Στρόμμεν Καρτέλα Αγώνα 0-0
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Σάντεφιορντ Βίκινγκ Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:00 Βαλερένγκα Σάρπσμποργκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Κρίστιανσουντ Τρόμσο Καρτέλα Αγώνα 4-1
18:00 Χάουγκεσουντ Λίλεστρομ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Αλεσουντ Στάμπεκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Στρομσγκόντσετ Ρόζενμποργκ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ολλανδία Eredivisie
12:30 Χίρενφεϊν Αϊντχόφεν Καρτέλα Αγώνα 2-0
14:30 Ουτρέχτη Ρόντα Καρτέλα Αγώνα 2-0
14:30 Σπάρτα Ρ. Τβέντε Καρτέλα Αγώνα 1-0
14:30 Αλκμαάρ Μπρέντα Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:45 Γκρόνινγκεν Φένλο Καρτέλα Αγώνα 1-1
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Σετούμπαλ Μπράγκα Καρτέλα Αγώνα 2-0
19:00 Γκιμαράες Μποαβίστα Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:15 Εστορίλ Μορεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ρωσία Premier League
13:00 Ντιναμό Μόσχας Ζενίτ Αγ. Πετρ. Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:30 Ούφα Κρασνοντάρ Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Akhmat Grozny Λοκομοτίβ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 1-1
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Ερεμπρο Μάλμε Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Ελφσμποργκ Καλμάρ Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:00 Χάμαρμπι ΑΙΚ Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Χάλμσταντ Χάκεν Καρτέλα Αγώνα 0-3
17:30 Γιόνσεπινγκ Νόρκεπινγκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:30 Σίριους Σούντσβαλ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Σουηδία Superettan
15:00 Γκέφλε Norrby IF Καρτέλα Αγώνα 3-2
17:00 Εργκρίτε Συριάνσκα Καρτέλα Αγώνα 3-0
Τουρκία Super Lig
16:00 Τραμπζόνσπορ Γκεντσλερμπιρλιγί Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Οσμανλισπόρ Γκοζτέπε Καρτέλα Αγώνα 0-2
19:00 Μπούρσασπορ Ακισάρ Μπελεντιγιέ Καρτέλα Αγώνα 3-0
19:00 Αντάλιασπορ Γαλατάσαραϊ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Φινλανδία Veikkausliga
14:00 PS Κέμι Γιβασκίλα Καρτέλα Αγώνα 1-2
14:00 Ιλβ Ροβανιέμι Καρτέλα Αγώνα 3-2
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:00 CRB Οέστε Καρτέλα Αγώνα 0-1
00:00 ABC Σάντα Κρουζ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
00:00 Σάο Πάολο Πόντε πρέτα Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Ατλέτικο Παραναένσε Κοριτίμπα Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:00 Βιτόρια Φλουμινένσε Καρτέλα Αγώνα 2-2
21:00 Σπορτ Ρεσίφε Αβάϊ Καρτέλα Αγώνα 0-1
21:00 Σάντος Κορίνθιανς Καρτέλα Αγώνα 2-0
ΗΠΑ Major League
01:00 Ουάσιγκτον Ορλάντο Σίτι Καρτέλα Αγώνα 1-2
01:30 Νιου Ινγκλαντ Μόντρεαλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
02:00 Minnesota United FC Φιλαδέλφεια Γιούνιον Καρτέλα Αγώνα 1-1
02:30 Χιούστον Κολοράντο Καρτέλα Αγώνα 0-1
04:00 Βανκούβερ Σολτ Λέικ Καρτέλα Αγώνα 3-2
19:00 Κολόμπους Κάνσας Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:30 Atlanta United FC Ντάλας Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
11:30 Σεντάι Τόσου Καρτέλα Αγώνα 4-1