English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 16/09/2017 (143)

Αγγλία Championship
16:00 Χαλ Σάντερλαντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπέρτον Αλμπιον Φούλαμ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Σέφιλντ Γιουν. Νόριτς Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Νότιγχαμ Φόρεστ Γουλβς Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μπρέντφορντ Ρέντιγκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μίλγουολ Λιντς Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μίντλεσμπρο ΚΠΡ Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Ιπσουιτς Μπόλτον Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Κάρντιφ Σέφιλντ Γουέν. Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπρίστολ Σίτι Ντέρμπι Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 Μπέρμιγχαμ Πρέστον Καρτέλα Αγώνα 1-3
18:30 Μπάρνσλι Αστον Βίλλα Καρτέλα Αγώνα 0-3
Αγγλία National League
13:30 Λέιτον Οριεντ Χάρτλπουλ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Γουόκινγκ Σάτον Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μάκλσφιλντ Μεϊντστόουν Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 1-4
16:00 Ιστλιχ AFC Fylde Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Ντόβερ Τσέστερ Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:00 Nτάγκενχαμ & Ρεντ Χάλιφαξ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Maidenhead Μπόρεχαμ Γουντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Εμπσφλιτ Γιουν. Τρανμίρ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Γκέιτσχεντ Ολντερσοτ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μπρόμλεϊ Σολιχούλ Μορς Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Ρέξαμ Γκίσελι Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπάροου Τορκί Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αγγλία Premier League
13:30 Κρύσταλ Πάλας Σαουθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Χάντερσφιλντ Λέστερ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Νιούκαστλ Στόουκ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Λίβερπουλ Μπέρνλι Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Γουέστ Μπρομ Γουέστ Χαμ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Γουότφορντ Μάντσεστερ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 0-6
18:30 Τότεναμ Σουόνσι Καρτέλα Αγώνα 0-0
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
14:00 Λίνκολν Μάνσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Πορτ Βέιλ Φόρεστ Γκρίν Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Κέιμπριτζ Κόβεντρι Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Εξετερ Κρου Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Γκρίμσμπι Γεοβίλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Καρλάιλ Μπαρνέτ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Γουίκομπ Λούτον Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Σουίντον Στίβενέιτζ Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Μόρκαμ Νιούπορτ Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Κρόουλι Νοτς Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Τσέστερφιλντ Ακρινγκτον Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Τσέλτεναμ Κόλτσεστερ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Τζίλιγκχαμ Τσάρλτον Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπλάκμπερν Γουίμπλετον Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μπέρι Πλίμουθ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Πόρτσμουθ Φλίτγουντ Τάουν Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 Γουίγκαν Μπρίστολ Ρόβερς Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Γουόλσολ Πίτερμπορο Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Σαουθέντ Νορθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Ολνταμ Σρούσμπερι Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μίλτον Κέινς Ντονς Ρότσντεϊλ Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Μπράντφορντ Ρόδεραμ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπλάκπουλ Οξφορντ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Αυστρία Bundesliga
16:00 Αλταχ Ραπίντ Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:30 Αντμίρα Στουρμ Γκρατς Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 Βόλφσμπεργκερ Λίντσερ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Κορτράικ Αντερλεχτ Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:00 Σαρλερουά Βάασλαντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:00 Λόκερεν Αντβέρπ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:30 Σιντ Τρουίντεν Γκενκ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Σοσό Ρεμς Καρτέλα Αγώνα 2-4
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Μονακό Στρασμπούργκ Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:00 Γκενγκάν Λιλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Ναντ Καέν Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Ντιζόν Σεντ Ετιέν Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:00 Τρουά Μονπελιέ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Γερμανία Bundesliga
15:30 Στουτγκάρδη Βόλφσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:30 Βέρντερ Βρέμης Σάλκε Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης Αουγκσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:30 Μπάγιερν Μον. Μάιντς Καρτέλα Αγώνα 4-0
18:30 Λειψία Γκλάντμπαχ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Ντούισμπουργκ Νυρεμβέργη Καρτέλα Αγώνα 1-6
13:00 Σαν Πάουλι Ινγκολσταντ Καρτέλα Αγώνα 0-4
13:00 Σαντχάουζεν Καϊζερσλάουτερν Καρτέλα Αγώνα 1-0
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Σοντερίσκε Χόρσενς Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ireland Premier Division
21:00 Φιν Χαρπς Σλίγκο Ρόβερς Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ελλάδα Super League
15:00 Λεβαδειακός Σκόντα Ξάνθη Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:15 ΠΑΟΚ Παναιτωλικός Καρτέλα Αγώνα 1-0
19:30 Ολυμπιακός Αστέρας Τρίπολης Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ισπανία Primera Division
13:00 Λεβάντε Βαλένθια Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:15 Χετάφε Μπαρτσελόνα Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:30 Μπετίς Λα Κορούνια Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:45 Ατλέτικο Μαδρ. Μάλαγα Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Βαγιαδολίδ Γρανάδα Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Sevilla Atletico Βαγιεκάνο Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 La Hoya Lorca Reus Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Οσασούνα Αλμερία Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:30 Νουμάνθια Σπόρτινγκ Χιχόν Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Μπρέσια Προ Βερτσέλι Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Σαλερνιτάνα Πεσκάρα Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:00 Περούτζια Πάρμα Καρτέλα Αγώνα 3-0
15:00 Νοβάρα Τσιταντέλα Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Φροζινόνε Μπάρι Καρτέλα Αγώνα 3-2
15:00 Foggia Παλέρμο Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Εμπολι Ασκολι Καρτέλα Αγώνα 3-0
15:00 Κρεμονέζε Κάρπι Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Βίρτους Εντελα Τερνάνα Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Κροτόνε Ιντερ Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Φιορεντίνα Μπολόνια Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:45 Ρόμα Βερόνα Καρτέλα Αγώνα 3-0
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Στάμπεκ Στρομσγκόντσετ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Έξελσιορ Χίρενφεϊν Καρτέλα Αγώνα 1-2
19:45 Μπρέντα Γκρόνινγκεν Καρτέλα Αγώνα 2-1
19:45 Ρόντα Βιλλεμ II Καρτέλα Αγώνα 1-3
20:45 Τσβόλε Χέρακλες Καρτέλα Αγώνα 2-1
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Μαρίτιμο Αβες Καρτέλα Αγώνα 2-1
19:15 Μποαβίστα Μπενφίκα Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:30 Σπόρτινγκ Λισ. Τοντέλα Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ρωσία Premier League
15:30 ΤΣΣΚΑ Μόσχας Ροστόφ Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Άνζι Κρασνοντάρ Καρτέλα Αγώνα 1-5
Σκωτία Premier League
16:00 Χιμπέρνιαν Μάδεργουελ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Χάμιλτον Χαρτς Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Νταντί Σεντ Τζόνστον Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Σέλτικ Ρος Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:00 Αμπερντίν Κιλμάρνοκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Σουηδία Allsvenskan
14:00 Γκέτεμποργκ Γιόνσεπινγκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Χάκεν Ελφσμποργκ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Τζουγκάρντεν Ερεμπρο Καρτέλα Αγώνα 4-1
Σουηδία Superettan
16:00 Αντβιντάμπεργκ Συριάνσκα Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Γκέφλε Dalkurd FF Καρτέλα Αγώνα 0-1
Τουρκία Super Lig
16:00 Yeni Malatyaspor Μπούρσασπορ Καρτέλα Αγώνα 2-4
19:00 Γαλατάσαραϊ Κασίμπασα Καρτέλα Αγώνα 2-0
19:00 Ακισάρ Μπελεντιγιέ Καρντεμίρ Καραμπόκ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Φινλανδία Veikkausliga
16:00 Βάασα Κουόπιο Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Ροβανιέμι Σεϊναγιόεν Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Ιλβ Ελσίνκι Καρτέλα Αγώνα 1-4
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:15 Σάντα Κρουζ Γκόιας Καρτέλα Αγώνα 3-0
02:30 Σεάρα Αμέρικα Μινέιρο Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:30 Βίλα Νόβα Λουβερντένσε Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:30 Brasil De Pelotas CRB Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:30 Ιντερνασιονάλ Φιγκεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 3-0
21:30 Οέστε Ναούτικο Ρεσίφε Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:30 Παϊσάντου ABC Καρτέλα Αγώνα 2-0
ΗΠΑ Major League
22:00 Atlanta United FC Ορλάντο Σίτι Καρτέλα Αγώνα 3-3
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
11:00 Νιιγκάτα Κασίμα Άντλερς Καρτέλα Αγώνα 2-4
11:00 Ομίγια Γκάμπα Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 2-2
11:00 Σιμίζου Καβασάκι-F Καρτέλα Αγώνα 0-3
11:30 Χιροσίμα Τσερέζο Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 1-0
12:00 FC Τόκιο Σεντάι Καρτέλα Αγώνα 1-0
12:00 Τόσου Κόφου Καρτέλα Αγώνα 2-1
12:00 Γιοκοχάμα Μάρινος Κασίβα Ρεϊσόλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
12:00 Βίσσελ Κόμπε Κονσαντόλε Σαπόρο Καρτέλα Αγώνα 2-0