English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 17/09/2017 (96)

Αγγλία Premier League
14:30 Τσέλσι Αρσεναλ Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:00 Μάντσεστερ Γ. Εβερτον Καρτέλα Αγώνα 4-0
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Ντονκάστερ Σκάνθορπ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Αυστρία Bundesliga
16:30 Μάτερσμπουργκ Σάλτσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
19:00 Αούστρια Βιέννης SKN St. Polten Καρτέλα Αγώνα 5-1
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Ζούλτε Βαρεγκέμ Μουσκρόν Περουβελτζ Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Οστάνδη Γάνδη Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:00 Έπεν Σταντάρ Λιέγης Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Αμιάν Μαρσέιγ Καρτέλα Αγώνα 0-2
17:00 Ρεν Νις Καρτέλα Αγώνα 0-1
17:00 Ανζέ Μετς Καρτέλα Αγώνα 0-1
21:00 Παρί Σεν Ζερμαίν Λιόν Καρτέλα Αγώνα 2-0
Γερμανία Bundesliga
13:30 Χόφενχαϊμ Χέρτα Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 Λεβερκούζεν Φράιμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 4-0
18:00 Ντόρτμουντ Κολωνία Καρτέλα Αγώνα 5-0
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Μπόχουμ Χάιντενχάιμ Καρτέλα Αγώνα 1-2
13:30 Γκρόιτερ Φιρτ Φορτούνα Ντίσελντορφ Καρτέλα Αγώνα 3-1
13:30 Ντάρμσταντ 98 Μπίλεφελντ Καρτέλα Αγώνα 4-3
13:30 Ρέγκενσμπουργκ Διναμό Δρέσδης Καρτέλα Αγώνα 0-2
Δανία Πρώτη Κατηγορία
13:00 Μίντιλαντ Χόμπρο Καρτέλα Αγώνα 5-1
16:00 FC Helsingor Κοπεγχάγη Καρτέλα Αγώνα 0-4
18:00 Μπρόντμπι Ααλμποργκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ελλάδα Super League
15:00 Παναθηναϊκός Απόλλων Σμύρνης Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:15 Πλατανιάς Κέρκυρα Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:15 Λάρισα Ατρόμητος Καρτέλα Αγώνα 0-0
19:30 Λαμία ΑΕΚ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ισπανία Primera Division
12:00 Αλαβές Βιγιαρεάλ Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:15 Χιρόνα Σεβίλη Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:30 Λας Πάλμας Ατλέτικο Μπιλμπάο Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:45 Σοσιεδάδ Ρεάλ Μαδρίτης Καρτέλα Αγώνα 1-3
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Cultural Leonesa Ουέσκα Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Αλκορόν Μπαρτσελόνα Β Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Ταραγόνα Αλμπαθέτε Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:00 Οβιέδο Κάντιθ Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Κόρδοβα Τενερίφη Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Σασσουόλο Γιουβέντους Καρτέλα Αγώνα 1-3
15:00 Spal Κάλιαρι Καρτέλα Αγώνα 0-2
15:00 Τορίνο Σαμπντόρια Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:00 Νάπολι Benevento Καρτέλα Αγώνα 6-0
15:00 Μίλαν Ουντινέζε Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Κιέβο Αταλάντα Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:45 Τζένοα Λάτσιο Καρτέλα Αγώνα 2-3
Νορβηγία Adeccoligaen
15:00 Στρόμμεν Ασανε Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:00 Γιερβ Σάντνες Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Arendal Μιοντάλεν Καρτέλα Αγώνα 0-1
17:00 Φρέντρικσταντ Σταρτ Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Ουλενσακερ Floro Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Ρανχάιμ Ελβερουμ Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Λεβάνγκερ Κόνγκσβινγκερ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Λίλεστρομ Κρίστιανσουντ Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Σάντεφιορντ Μπραν Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Τρόμσο Σάρπσμποργκ Καρτέλα Αγώνα 5-0
18:00 Βίκινγκ Μόλντε Καρτέλα Αγώνα 2-3
18:00 Σόγκνταλ Χάουγκεσουντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:00 Ρόζενμποργκ Βαλερένγκα Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ολλανδία Eredivisie
14:30 Τβέντε Ουτρέχτη Καρτέλα Αγώνα 4-0
14:30 Ντεν Χάαγκ Αγιαξ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:45 Φίτεσε Φένλο Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:45 Αϊντχόφεν Φέγενορντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Μπελενένσες Εστορίλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
19:00 Ρίο Αβε Πόρτο Καρτέλα Αγώνα 1-2
21:15 Μπράγκα Γκιμαράες Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ρωσία Premier League
10:00 SKA Khabarovsk Akhmat Grozny Καρτέλα Αγώνα 2-2
12:00 FC Tosno Σπαρτάκ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:30 Ρουμπίν Ουράλ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Σίριους Εστερσουντ Καρτέλα Αγώνα 0-5
15:00 ΑΙΚ Χάλμσταντ Καρτέλα Αγώνα 4-1
17:30 Μάλμε Χάμαρμπι Καρτέλα Αγώνα 4-0
Σουηδία Superettan
15:00 Φάλκενμπεργκ Εργκρίτε Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Norrby IF Μπρομαποϊκάρνα Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:00 Βάρναμο Ντέγκερφορς Καρτέλα Αγώνα 2-1
Τουρκία Super Lig
16:00 Οσμανλισπόρ Σίβασπορ Καρτέλα Αγώνα 2-4
16:00 Ι. Μπασακσεχίρ Τραμπζόνσπορ Καρτέλα Αγώνα 2-2
19:00 Γκοζτέπε Γκεντσλερμπιρλιγί Καρτέλα Αγώνα 3-2
19:00 Alanyaspor Φενέρμπαχτσε Καρτέλα Αγώνα 1-4
Φινλανδία Veikkausliga
17:30 Μάριεχαμ PS Κέμι Καρτέλα Αγώνα 3-2
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:00 Παρανά Londrina Καρτέλα Αγώνα 2-1
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
00:00 Μποταφόγκο Σάντος Καρτέλα Αγώνα 2-0
02:00 Πόντε πρέτα Γκοϊανιένσε Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Αβάϊ Ατλέτικο Μινέιρο Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:00 Γκρέμιο Σαπεκοένσε Καρτέλα Αγώνα 0-1
21:00 Φλαμένγκο Σπορτ Ρεσίφε Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:00 Ατλέτικο Παραναένσε Φλουμινένσε Καρτέλα Αγώνα 3-1
21:00 Βιτόρια Σάο Πάολο Καρτέλα Αγώνα 1-2
21:00 Κορίνθιανς Βάσκο Ντα Γκάμα Καρτέλα Αγώνα 1-0
ΗΠΑ Major League
01:00 Βανκούβερ Κολόμπους Καρτέλα Αγώνα 2-2
01:30 Μόντρεαλ Minnesota United FC Καρτέλα Αγώνα 2-3
02:00 Ντάλας Σιάτλ Καρτέλα Αγώνα 0-0
02:30 Κάνσας Νιου Ινγκλαντ Καρτέλα Αγώνα 3-1
02:30 Σικάγο Ουάσιγκτον Καρτέλα Αγώνα 3-0
03:00 Κολοράντο Νέα Υόρκη Σίτι Καρτέλα Αγώνα 1-1
03:30 Σολτ Λέικ Πόρτλαντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
04:30 Λος Αντζελες Τορόντο Καρτέλα Αγώνα 0-4
04:30 Σαν Χοσέ Χιούστον Καρτέλα Αγώνα 1-0
19:00 Νέα Υόρκη Φιλαδέλφεια Γιούνιον Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
09:00 Γιούμπιλο Ιβάτα Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Καρτέλα Αγώνα 1-1