English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 23/09/2017 (143)

Αγγλία Championship
16:00 Πρέστον Μίλγουολ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Γουλβς Μπάρνσλι Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Νόριτς Μπρίστολ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Λιντς Ιπσουιτς Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Φούλαμ Μίντλεσμπρο Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Σάντερλαντ Κάρντιφ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Ρέντιγκ Χαλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 ΚΠΡ Μπέρτον Αλμπιον Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Ντέρμπι Μπέρμιγχαμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπόλτον Μπρέντφορντ Καρτέλα Αγώνα 0-3
18:30 Αστον Βίλλα Νότιγχαμ Φόρεστ Καρτέλα Αγώνα  
Αγγλία National League
16:00 Σάτον Γιουν. Μπάροου Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 AFC Fylde Γουόκινγκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Σολιχούλ Μορς Nτάγκενχαμ & Ρεντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Χάλιφαξ Μπρόμλεϊ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Τσέστερ Maidenhead Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Χάρτλπουλ Ιστλιχ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Τορκί Μάκλσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Γκίσελι Ντόβερ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Ολντερσοτ Λέιτον Οριεντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Μεϊντστόουν Γιουν. Γκέιτσχεντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Μπόρεχαμ Γουντ Εμπσφλιτ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Τρανμίρ Ρέξαμ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Αγγλία Premier League
13:30 Γουέστ Χαμ Τότεναμ Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Σαουθάμπτον Μάντσεστερ Γ. Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μπέρνλι Χάντερσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Σουόνσι Γουότφορντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Στόουκ Τσέλσι Καρτέλα Αγώνα 0-4
16:00 Μάντσεστερ Σίτι Κρύσταλ Πάλας Καρτέλα Αγώνα 5-0
16:00 Εβερτον Μπόρνμουθ Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 Λέστερ Λίβερπουλ Καρτέλα Αγώνα  
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Νιούπορτ Κάουντι Γκρίμσμπι Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Ακρινγκτον Τσέλτεναμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μάνσφιλντ Κέιμπριτζ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Κόβεντρι Εξετερ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Κόλτσεστερ Γουίκομπ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Λούτον Τσέστερφιλντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Νοτς Κάουντι Λίνκολν Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 Γεοβίλ Πορτ Βέιλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Στίβενέιτζ Μόρκαμ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Κρου Καρλάιλ Καρτέλα Αγώνα 0-5
16:00 Μπαρνέτ Κρόουλι Καρτέλα Αγώνα 1-2
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Σκάνθορπ Πόρτσμουθ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Πίτερμπορο Γουίγκαν Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Νορθάμπτον Μπράντφορντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Σρούσμπερι Μπλάκμπερν Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπρίστολ Ρόβερς Μπλάκπουλ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Ρόδεραμ Ολνταμ Καρτέλα Αγώνα 5-1
16:00 Τσάρλτον Μπέρι Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Ρότσντεϊλ Τζίλιγκχαμ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Πλίμουθ Ντονκάστερ Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Οξφορντ Γουόλσολ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Φλίτγουντ Τάουν Σαουθέντ Καρτέλα Αγώνα 2-4
Αυστρία Bundesliga
16:00 Ραπίντ Βιέννης Βόλφσμπεργκερ Καρτέλα Αγώνα 4-2
18:30 Λίντσερ Μάτερσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα  
18:30 SKN St. Polten Αντμίρα Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Στουρμ Γκρατς Αλταχ Καρτέλα Αγώνα  
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Γκενκ Οστάνδη Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Μουσκρόν Περουβελτζ Έπεν Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Μέχελεν Σιντ Τρουίντεν Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Βάασλαντ Αντερλεχτ Καρτέλα Αγώνα  
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Λοριάν Νανσί Καρτέλα Αγώνα 0-0
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Μονπελιέ Παρί Σεν Ζερμαίν Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Μετς Τρουά Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Καέν Αμιάν Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Λιόν Ντιζόν Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Μπορντό Γκενγκάν Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Bundesliga
15:30 Λειψία Άιντραχτ Φρανκφούρτης Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:30 Χόφενχαϊμ Σάλκε Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:30 Βέρντερ Βρέμης Φράιμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:30 Μάιντς Χέρτα Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:30 Στουτγκάρδη Αουγκσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 Ντόρτμουντ Γκλάντμπαχ Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Ρέγκενσμπουργκ Μπραουνσβάικ Καρτέλα Αγώνα 2-1
13:00 Μπίλεφελντ Χάιντενχάιμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:00 Σαν Πάουλι Φορτούνα Ντίσελντορφ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Χόρσενς FC Helsingor Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Κοπεγχάγη Σίλκεμποργκ Καρτέλα Αγώνα 4-0
Ελβετία Super League
19:00 Λουκέρνη Λωζάννη Καρτέλα Αγώνα  
19:00 Βασιλεία Ζυρίχη Καρτέλα Αγώνα  
Ελλάδα Super League
15:00 Απόλλων Σμύρνης Πλατανιάς Καρτέλα Αγώνα 0-1
17:15 Ατρόμητος Λαμία Καρτέλα Αγώνα 3-0
19:30 Παναιτωλικός Παναθηναϊκός Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Primera Division
13:00 Ατλέτικο Μαδρ. Σεβίλη Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:15 Αλαβές Ρεάλ Μαδρίτης Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:30 Μάλαγα Ατλέτικο Μπιλμπάο Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Χιρόνα Μπαρτσελόνα Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Reus Οσασούνα Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Γρανάδα Κόρδοβα Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:00 Σπόρτινγκ Χιχόν La Hoya Lorca Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Τενερίφη Αλκορόν Καρτέλα Αγώνα  
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Κρεμονέζε Πεσκάρα Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Νοβάρα Αβελίνο Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:00 Βίρτους Εντελα Κάρπι Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Βενέτσια Πάρμα Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:00 Περούτζια Φροζινόνε Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Εμπολι Τσιταντέλα Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:00 Μπρέσια Foggia Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:00 Μπάρι Τερνάνα Καρτέλα Αγώνα 3-0
15:00 Σαλερνιτάνα Σπέτσια Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Ρόμα Ουντινέζε Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:00 Spal Νάπολι Καρτέλα Αγώνα 2-3
20:45 Γιουβέντους Τορίνο Καρτέλα Αγώνα  
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Χάουγκεσουντ Βίκινγκ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Βιλλεμ II Χίρενφεϊν Καρτέλα Αγώνα  
19:45 Φέγενορντ Μπρέντα Καρτέλα Αγώνα  
19:45 Χέρακλες Ρόντα Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Ντεν Χάαγκ Σπάρτα Ρ. Καρτέλα Αγώνα  
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Εστορίλ Τσάβες Καρτέλα Αγώνα 0-2
19:15 Μορεϊρένσε Σπόρτινγκ Λισ. Καρτέλα Αγώνα  
21:30 Μπενφίκα Πάκος Φερέιρα Καρτέλα Αγώνα  
Ρωσία Premier League
15:30 Ντιναμό Μόσχας ΤΣΣΚΑ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Σπαρτάκ Μόσχας Άνζι Καρτέλα Αγώνα 2-2
Σκωτία Premier League
13:00 Ρέιντζερς Σέλτικ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Σεντ Τζόνστον Χάμιλτον Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Ρος Κάουντι Χιμπέρνιαν Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Κιλμάρνοκ Νταντί Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Πάρτικ Θισλ Χαρτς Καρτέλα Αγώνα 1-1
Σουηδία Allsvenskan
14:00 Χάλμσταντ Νόρκεπινγκ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Σουηδία Superettan
14:00 Ντέγκερφορς Φρέι Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Βάρμπεργκς Dalkurd FF Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπρομαποϊκάρνα Αντβιντάμπεργκ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Τουρκία Super Lig
13:00 Κόνιασπορ Ακισάρ Μπελεντιγιέ Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:30 Γκεντσλερμπιρλιγί Ι. Μπασακσεχίρ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Φενέρμπαχτσε Μπεσικτάς Καρτέλα Αγώνα  
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:15 Juventude Μποα Καρτέλα Αγώνα  
02:30 Londrina Σάντα Κρουζ Καρτέλα Αγώνα 1-1
02:30 Λουβερντένσε Οέστε Καρτέλα Αγώνα 0-0
21:30 Ναούτικο Ρεσίφε Ιντερνασιονάλ Καρτέλα Αγώνα  
21:30 Γκόιας Παϊσάντου Καρτέλα Αγώνα  
21:30 Φιγκεϊρένσε ABC Καρτέλα Αγώνα  
21:30 CRB Κριτσιούμα Καρτέλα Αγώνα  
ΗΠΑ Major League
21:00 Νέα Υόρκη Σίτι Χιούστον Καρτέλα Αγώνα  
23:00 Νιου Ινγκλαντ Τορόντο Καρτέλα Αγώνα  
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
07:00 Κονσαντόλε Σαπόρο Νιιγκάτα Καρτέλα Αγώνα 2-2
08:00 Σιμίζου Χιροσίμα Καρτέλα Αγώνα 1-3
09:00 Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Τόσου Καρτέλα Αγώνα 2-2
09:00 Κασίβα Ρεϊσόλ FC Τόκιο Καρτέλα Αγώνα 4-1
09:00 Γιούμπιλο Ιβάτα Ομίγια Καρτέλα Αγώνα 2-1
11:00 Κόφου Γιοκοχάμα Μάρινος Καρτέλα Αγώνα 3-2
12:00 Βίσσελ Κόμπε Καβασάκι-F Καρτέλα Αγώνα 0-0
12:00 Τσερέζο Οσάκα Σεντάι Καρτέλα Αγώνα 1-4
12:00 Κασίμα Άντλερς Γκάμπα Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 2-1