English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 24/09/2017 (99)

Αγγλία Championship
14:15 Σέφιλντ Γουέν. Σέφιλντ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 2-4
Αγγλία Premier League
17:00 Μπράιτον Νιούκαστλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Αυστρία Bundesliga
16:30 Σάλτσμπουργκ Αούστρια Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 0-0
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Γάνδη Ζούλτε Βαρεγκέμ Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Σαρλερουά Μπριζ Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:00 Σταντάρ Λιέγης Λόκερεν Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Σεντ Ετιέν Ρεν Καρτέλα Αγώνα 2-2
17:00 Στρασμπούργκ Ναντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
21:00 Μαρσέιγ Τουλούζ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Γερμανία Bundesliga
15:30 Αννόβερο Κολωνία Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Λεβερκούζεν Αμβούργο Καρτέλα Αγώνα 3-0
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Μπόχουμ Ινγκολσταντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
13:30 Γκρόιτερ Φιρτ Νυρεμβέργη Καρτέλα Αγώνα 1-3
13:30 Ντάρμσταντ 98 Διναμό Δρέσδης Καρτέλα Αγώνα 3-3
Δανία Πρώτη Κατηγορία
14:00 Ααλμποργκ Λίνγκμπι Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Οντένσε Ράντερς Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:00 Χόμπρο Μπρόντμπι Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ελβετία Super League
16:00 Σιόν Γιανγκ Μπόις Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Λουγκάνο Γκρασχόπερς Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Σεντ Γκάλεν Τουν Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ελλάδα Super League
15:00 ΠΑΟΚ ΠΑΣ Γιάννενα Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:15 Πανιώνιος Λάρισα Καρτέλα Αγώνα 4-1
17:15 Κέρκυρα Λεβαδειακός Καρτέλα Αγώνα 1-1
19:30 ΑΕΚ Ολυμπιακός Καρτέλα Αγώνα 3-2
Ισπανία Primera Division
12:00 Εσπανιόλ Λα Κορούνια Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:15 Χετάφε Βιγιαρεάλ Καρτέλα Αγώνα 4-0
18:30 Λας Πάλμας Λεγκανες Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:30 Εϊμπάρ Θέλτα Καρτέλα Αγώνα 0-4
20:45 Σοσιεδάδ Βαλένθια Καρτέλα Αγώνα 2-3
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Ουέσκα Βαγιαδολίδ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Βαγιεκάνο Cultural Leonesa Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:00 Αλμπαθέτε Οβιέδο Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Κάντιθ Νουμάνθια Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:30 Σαραγόσα Ταραγόνα Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
17:30 Τσεζένα Ασκολι Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Σαμπντόρια Μίλαν Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Βερόνα Λάτσιο Καρτέλα Αγώνα 0-3
15:00 Ιντερ Τζένοα Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Κροτόνε Benevento Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Κάλιαρι Κιέβο Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Σασσουόλο Μπολόνια Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:45 Φιορεντίνα Αταλάντα Καρτέλα Αγώνα 1-1
Νορβηγία Adeccoligaen
15:00 Floro Ρανχάιμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Τρομσντάλεν Γιερβ Καρτέλα Αγώνα 1-4
15:00 Σταρτ Λεβάνγκερ Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Ελβερουμ Arendal Καρτέλα Αγώνα 5-0
18:00 Σάντνες Στρόμμεν Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Μιοντάλεν Ασανε Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Κόνγκσβινγκερ Φρέντρικσταντ Καρτέλα Αγώνα 3-2
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Στρομσγκόντσετ Τρόμσο Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Μόλντε Σάντεφιορντ Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:00 Λίλεστρομ Ρόζενμποργκ Καρτέλα Αγώνα 0-3
18:00 Κρίστιανσουντ Στάμπεκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Αλεσουντ Σόγκνταλ Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:00 Βαλερένγκα Μπραν Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ολλανδία Eredivisie
12:30 Ουτρέχτη Αϊντχόφεν Καρτέλα Αγώνα 1-7
14:30 Φένλο Τσβόλε Καρτέλα Αγώνα 1-1
14:30 Γκρόνινγκεν Τβέντε Καρτέλα Αγώνα 1-0
14:30 Αγιαξ Φίτεσε Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:45 Αλκμαάρ Έξελσιορ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Γκιμαράες Μαρίτιμο Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:00 Φεϊρένσε Μπελενένσες Καρτέλα Αγώνα 1-4
19:00 Τοντέλα Μπράγκα Καρτέλα Αγώνα 1-2
21:15 Αβες Ρίο Αβε Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ρωσία Premier League
13:00 Ουράλ FC Tosno Καρτέλα Αγώνα 3-1
15:30 Ούφα Arsenal Tula Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:30 Ροστόφ Λοκομοτίβ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Κρασνοντάρ Ζενίτ Αγ. Πετρ. Καρτέλα Αγώνα 0-2
Σκωτία Premier League
13:15 Μάδεργουελ Αμπερντίν Καρτέλα Αγώνα 0-1
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Καλμάρ Εστερσουντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Τζουγκάρντεν Χάμαρμπι Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:30 Γιόνσεπινγκ Σούντσβαλ Καρτέλα Αγώνα 2-2
17:30 Χάκεν ΑΙΚ Καρτέλα Αγώνα 1-6
Σουηδία Superettan
15:00 Συριάνσκα Γκέφλε Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:00 Norrby IF Εστερ Καρτέλα Αγώνα 0-2
17:00 Χέλσινμποργκ Φάλκενμπεργκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Τουρκία Super Lig
13:00 Σίβασπορ Γκοζτέπε Καρτέλα Αγώνα 2-3
13:00 Καρντεμίρ Καραμπόκ Yeni Malatyaspor Καρτέλα Αγώνα 2-4
15:30 Κασίμπασα Καϊσέρισπορ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Μπούρσασπορ Γαλατάσαραϊ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Φινλανδία Veikkausliga
14:00 PS Κέμι Βάασα Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:30 Λάχτι Ροβανιέμι Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:30 Κουόπιο Χελσινγκφορς ΙΦΚ Καρτέλα Αγώνα 3-2
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:00 Σεάρα Brasil De Pelotas Καρτέλα Αγώνα 2-1
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
00:00 Φλαμένγκο Αβάϊ Καρτέλα Αγώνα 1-1
02:00 Σάντος Ατλέτικο Παραναένσε Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Σάο Πάολο Κορίνθιανς Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:00 Φλουμινένσε Παλμέιρας Καρτέλα Αγώνα 0-1
21:00 Κοριτίμπα Μποταφόγκο Καρτέλα Αγώνα 2-3
21:00 Σαπεκοένσε Πόντε πρέτα Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:00 Γκοϊανιένσε Κρουζέιρο Καρτέλα Αγώνα 1-2
ΗΠΑ Major League
01:00 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Σικάγο Καρτέλα Αγώνα 3-1
01:00 Ουάσιγκτον Σαν Χοσέ Καρτέλα Αγώνα 4-0
01:30 Κολόμπους Νέα Υόρκη Καρτέλα Αγώνα 3-2
02:00 Minnesota United FC Ντάλας Καρτέλα Αγώνα 4-1
03:30 Σολτ Λέικ Σιάτλ Καρτέλα Αγώνα 2-0
04:00 Βανκούβερ Κολοράντο Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Κάνσας Λος Αντζελες Καρτέλα Αγώνα 2-1
23:00 Atlanta United FC Μόντρεαλ Καρτέλα Αγώνα 2-0