English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 24/09/2017 (99)

Αγγλία Championship
14:15 Σέφιλντ Γουέν. Σέφιλντ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα  
Αγγλία Premier League
17:00 Μπράιτον Νιούκαστλ Καρτέλα Αγώνα  
Αυστρία Bundesliga
16:30 Σάλτσμπουργκ Αούστρια Βιέννης Καρτέλα Αγώνα  
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Γάνδη Ζούλτε Βαρεγκέμ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Σαρλερουά Μπριζ Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Σταντάρ Λιέγης Λόκερεν Καρτέλα Αγώνα  
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Σεντ Ετιέν Ρεν Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Στρασμπούργκ Ναντ Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Μαρσέιγ Τουλούζ Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Bundesliga
15:30 Αννόβερο Κολωνία Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Λεβερκούζεν Αμβούργο Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Μπόχουμ Ινγκολσταντ Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Γκρόιτερ Φιρτ Νυρεμβέργη Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Ντάρμσταντ 98 Διναμό Δρέσδης Καρτέλα Αγώνα  
Δανία Πρώτη Κατηγορία
14:00 Ααλμποργκ Λίνγκμπι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Οντένσε Ράντερς Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Χόμπρο Μπρόντμπι Καρτέλα Αγώνα  
Ελβετία Super League
16:00 Σιόν Γιανγκ Μπόις Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Λουγκάνο Γκρασχόπερς Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σεντ Γκάλεν Τουν Καρτέλα Αγώνα  
Ελλάδα Super League
15:00 ΠΑΟΚ ΠΑΣ Γιάννενα Καρτέλα Αγώνα  
17:15 Πανιώνιος Λάρισα Καρτέλα Αγώνα  
17:15 Κέρκυρα Λεβαδειακός Καρτέλα Αγώνα  
19:30 ΑΕΚ Ολυμπιακός Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Primera Division
12:00 Εσπανιόλ Λα Κορούνια Καρτέλα Αγώνα  
16:15 Χετάφε Βιγιαρεάλ Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Λας Πάλμας Λεγκανες Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Εϊμπάρ Θέλτα Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Σοσιεδάδ Βαλένθια Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Ουέσκα Βαγιαδολίδ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Βαγιεκάνο Cultural Leonesa Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Αλμπαθέτε Οβιέδο Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Κάντιθ Νουμάνθια Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Σαραγόσα Ταραγόνα Καρτέλα Αγώνα  
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
17:30 Τσεζένα Ασκολι Καρτέλα Αγώνα  
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Σαμπντόρια Μίλαν Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Βερόνα Λάτσιο Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Ιντερ Τζένοα Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Κροτόνε Benevento Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Κάλιαρι Κιέβο Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Σασσουόλο Μπολόνια Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Φιορεντίνα Αταλάντα Καρτέλα Αγώνα  
Νορβηγία Adeccoligaen
15:00 Floro Ρανχάιμ Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Τρομσντάλεν Γιερβ Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Σταρτ Λεβάνγκερ Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Ελβερουμ Arendal Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Σάντνες Στρόμμεν Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Μιοντάλεν Ασανε Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Κόνγκσβινγκερ Φρέντρικσταντ Καρτέλα Αγώνα  
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Στρομσγκόντσετ Τρόμσο Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Μόλντε Σάντεφιορντ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Λίλεστρομ Ρόζενμποργκ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Κρίστιανσουντ Στάμπεκ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Αλεσουντ Σόγκνταλ Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Βαλερένγκα Μπραν Καρτέλα Αγώνα  
Ολλανδία Eredivisie
12:30 Ουτρέχτη Αϊντχόφεν Καρτέλα Αγώνα  
14:30 Φένλο Τσβόλε Καρτέλα Αγώνα  
14:30 Γκρόνινγκεν Τβέντε Καρτέλα Αγώνα  
14:30 Αγιαξ Φίτεσε Καρτέλα Αγώνα  
16:45 Αλκμαάρ Έξελσιορ Καρτέλα Αγώνα  
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Γκιμαράες Μαρίτιμο Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Φεϊρένσε Μπελενένσες Καρτέλα Αγώνα  
19:00 Τοντέλα Μπράγκα Καρτέλα Αγώνα  
21:15 Αβες Ρίο Αβε Καρτέλα Αγώνα  
Ρωσία Premier League
13:00 Ουράλ FC Tosno Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Ούφα Arsenal Tula Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Ροστόφ Λοκομοτίβ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Κρασνοντάρ Ζενίτ Αγ. Πετρ. Καρτέλα Αγώνα  
Σκωτία Premier League
13:15 Μάδεργουελ Αμπερντίν Καρτέλα Αγώνα  
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Καλμάρ Εστερσουντ Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Τζουγκάρντεν Χάμαρμπι Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Γιόνσεπινγκ Σούντσβαλ Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Χάκεν ΑΙΚ Καρτέλα Αγώνα  
Σουηδία Superettan
15:00 Συριάνσκα Γκέφλε Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Norrby IF Εστερ Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Χέλσινμποργκ Φάλκενμπεργκ Καρτέλα Αγώνα  
Τουρκία Super Lig
13:00 Σίβασπορ Γκοζτέπε Καρτέλα Αγώνα  
13:00 Καρντεμίρ Καραμπόκ Yeni Malatyaspor Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Κασίμπασα Καϊσέρισπορ Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Μπούρσασπορ Γαλατάσαραϊ Καρτέλα Αγώνα  
Φινλανδία Veikkausliga
14:00 PS Κέμι Βάασα Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Λάχτι Ροβανιέμι Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Κουόπιο Χελσινγκφορς ΙΦΚ Καρτέλα Αγώνα  
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:00 Σεάρα Brasil De Pelotas Καρτέλα Αγώνα  
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
00:00 Φλαμένγκο Αβάϊ Καρτέλα Αγώνα  
02:00 Σάντος Ατλέτικο Παραναένσε Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σάο Πάολο Κορίνθιανς Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Φλουμινένσε Παλμέιρας Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Κοριτίμπα Μποταφόγκο Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Σαπεκοένσε Πόντε πρέτα Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Γκοϊανιένσε Κρουζέιρο Καρτέλα Αγώνα  
ΗΠΑ Major League
01:00 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Σικάγο Καρτέλα Αγώνα  
01:00 Ουάσιγκτον Σαν Χοσέ Καρτέλα Αγώνα  
01:30 Κολόμπους Νέα Υόρκη Καρτέλα Αγώνα  
02:00 Minnesota United FC Ντάλας Καρτέλα Αγώνα  
03:30 Σολτ Λέικ Σιάτλ Καρτέλα Αγώνα  
04:00 Βανκούβερ Κολοράντο Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Κάνσας Λος Αντζελες Καρτέλα Αγώνα  
23:00 Atlanta United FC Μόντρεαλ Καρτέλα Αγώνα