English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 30/09/2017 (142)

Αγγλία Championship
16:00 Ιπσουιτς Μπρίστολ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Νότιγχαμ Φόρεστ Σέφιλντ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Χαλ Μπέρμιγχαμ Καρτέλα Αγώνα 6-1
16:00 Πρέστον Σάντερλαντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Μίλγουολ Μπάρνσλι Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Μίντλεσμπρο Μπρέντφορντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Κάρντιφ Ντέρμπι Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Μπέρτον Αλμπιον Γουλβς Καρτέλα Αγώνα 0-4
16:00 Αστον Βίλλα Μπόλτον Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Ρέντιγκ Νόριτς Καρτέλα Αγώνα 1-2
Αγγλία National League
16:00 Ρέξαμ Σάτον Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Εμπσφλιτ Γιουν. Χάλιφαξ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μπρόμλεϊ Τρανμίρ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Γκέιτσχεντ Μπόρεχαμ Γουντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Nτάγκενχαμ & Ρεντ Τορκί Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μάκλσφιλντ Ολντερσοτ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Γουόκινγκ Χάρτλπουλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Maidenhead Γκίσελι Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Μπάροου Μεϊντστόουν Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Λέιτον Οριεντ AFC Fylde Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Ντόβερ Σολιχούλ Μορς Καρτέλα Αγώνα 1-0
Αγγλία Premier League
13:30 Χάντερσφιλντ Τότεναμ Καρτέλα Αγώνα 0-4
16:00 Μπόρνμουθ Λέστερ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Γουέστ Μπρομ Γουότφορντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Γουέστ Χαμ Σουόνσι Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Στόουκ Σαουθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Μάντσεστερ Γ. Κρύσταλ Πάλας Καρτέλα Αγώνα 4-0
18:30 Τσέλσι Μάντσεστερ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 0-1
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
14:00 Μάνσφιλντ Νοτς Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 3-1
14:00 Γκρίμσμπι Λίνκολν Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Γεοβίλ Κόλτσεστερ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Τσέστερφιλντ Τσέλτεναμ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Στίβενέιτζ Πορτ Βέιλ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Σουίντον Κέιμπριτζ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Φόρεστ Γκρίν Ακρινγκτον Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Γουίκομπ Μπαρνέτ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Λούτον Νιούπορτ Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Εξετερ Μόρκαμ Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 Κρόουλι Καρλάιλ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Κόβεντρι Κρου Καρτέλα Αγώνα 1-0
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Πίτερμπορο Οξφορντ Καρτέλα Αγώνα 1-4
16:00 Σαουθέντ Μπλάκπουλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Μπέρι Μίλτον Κέινς Ντονς Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Μπράντφορντ Ντονκάστερ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Σρούσμπερι Σκάνθορπ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μπλάκμπερν Τζίλιγκχαμ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπρίστολ Ρόβερς Πλίμουθ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Πόρτσμουθ Ολνταμ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Γουίμπλετον Ρότσντεϊλ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Γουίγκαν Γουόλσολ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Ρόδεραμ Νορθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Φλίτγουντ Τάουν Τσάρλτον Καρτέλα Αγώνα 1-3
Αυστρία Bundesliga
16:00 SKN St. Polten Στουρμ Γκρατς Καρτέλα Αγώνα 0-3
18:30 Μάτερσμπουργκ Ραπίντ Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:30 Αντμίρα Λίντσερ Καρτέλα Αγώνα 4-2
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Έπεν Γκενκ Καρτέλα Αγώνα 3-3
20:00 Βάασλαντ Αντβέρπ Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:00 Μουσκρόν Περουβελτζ Μέχελεν Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:30 Κορτράικ Οστάνδη Καρτέλα Αγώνα 1-2
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Ρεμς Κλερμόν Καρτέλα Αγώνα 1-0
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Παρί Σεν Ζερμαίν Μπορντό Καρτέλα Αγώνα 6-2
20:00 Ρεν Καέν Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:00 Ναντ Μετς Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Γκενγκάν Τουλούζ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Ντιζόν Στρασμπούργκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γερμανία Bundesliga
15:30 Αουγκσμπουργκ Ντόρτμουντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:30 Βόλφσμπουργκ Μάιντς Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης Στουτγκάρδη Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:30 Γκλάντμπαχ Αννόβερο Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 Αμβούργο Βέρντερ Βρέμης Καρτέλα Αγώνα 0-0
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Αουε Ουνιόν Βερολίνου Καρτέλα Αγώνα 1-2
13:00 Νυρεμβέργη Μπίλεφελντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
13:00 Χόλσταϊν Κίελ Μπόχουμ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Χόμπρο Οντένσε Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ελβετία Super League
19:00 Γκρασχόπερς Βασιλεία Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ελλάδα Super League
15:00 Πλατανιάς Παναιτωλικός Καρτέλα Αγώνα 0-3
17:15 Παναθηναϊκός ΠΑΣ Γιάννενα Καρτέλα Αγώνα 2-0
19:30 Λάρισα ΠΑΟΚ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ισπανία Primera Division
13:00 Λα Κορούνια Χετάφε Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:15 Σεβίλη Μάλαγα Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:30 Λεβάντε Αλαβές Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:45 Λεγκανες Ατλέτικο Μαδρ. Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Βαγιαδολίδ Κόρδοβα Καρτέλα Αγώνα 4-1
18:00 Νουμάνθια Αλμπαθέτε Καρτέλα Αγώνα 5-1
20:00 Lorca Κάντιθ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Κάρπι Πεσκάρα Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:00 Τερνάνα Βενέτσια Καρτέλα Αγώνα 2-3
15:00 Σπέτσια Μπάρι Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Προ Βερτσέλι Τσεζένα Καρτέλα Αγώνα 5-2
15:00 Τσιταντέλα Βίρτους Εντελα Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:00 Μπρέσια Περούτζια Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Αβελίνο Εμπολι Καρτέλα Αγώνα 3-2
15:00 Ασκολι Παλέρμο Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
18:00 Ουντινέζε Σαμπντόρια Καρτέλα Αγώνα 4-0
20:45 Τζένοα Μπολόνια Καρτέλα Αγώνα 0-1
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Στάμπεκ Βαλερένγκα Καρτέλα Αγώνα 4-2
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Μπρέντα Ντεν Χάαγκ Καρτέλα Αγώνα 0-1
19:45 Αϊντχόφεν Βιλλεμ II Καρτέλα Αγώνα 4-0
19:45 Τσβόλε Γκρόνινγκεν Καρτέλα Αγώνα 3-2
20:45 Έξελσιορ Φένλο Καρτέλα Αγώνα 0-2
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Πορτιμονένσε Αβες Καρτέλα Αγώνα 2-2
17:00 Πάκος Φερέιρα Μορεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 3-2
19:15 Μποαβίστα Φεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:30 Ρίο Αβε Σετούμπαλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ρωσία Premier League
10:30 SKA Khabarovsk Ροστόφ Καρτέλα Αγώνα 2-1
13:00 FC Tosno Akhmat Grozny Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:30 Ρουμπίν Αμκαρ Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Σπαρτάκ Μόσχας Ουράλ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Σκωτία Premier League
16:00 Αμπερντίν Σεντ Τζόνστον Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Νταντί Χαρτς Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Μάδεργουελ Πάρτικ Θισλ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Κιλμάρνοκ Ρος Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Σέλτικ Χιμπέρνιαν Καρτέλα Αγώνα 2-2
Σουηδία Allsvenskan
16:00 AFC Eskilstuna Γιόνσεπινγκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Σουηδία Superettan
15:00 Εστερ Εργκρίτε Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Φρέι Βάρναμο Καρτέλα Αγώνα 5-0
17:00 ΓΚΑΙΣ Μπρομαποϊκάρνα Καρτέλα Αγώνα 0-0
Τουρκία Super Lig
13:00 Σίβασπορ Αντάλιασπορ Καρτέλα Αγώνα 3-1
13:00 Οσμανλισπόρ Κασίμπασα Καρτέλα Αγώνα 3-0
15:30 Καϊσέρισπορ Μπούρσασπορ Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:30 Γαλατάσαραϊ Καρντεμίρ Καραμπόκ Καρτέλα Αγώνα 3-2
Φινλανδία Veikkausliga
16:00 Ροβανιέμι Γιβασκίλα Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Ιλβ Λάχτι Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Ελσίνκι PS Κέμι Καρτέλα Αγώνα 4-0
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:15 Φιγκεϊρένσε Παρανά Καρτέλα Αγώνα 1-0
01:30 ABC Γκόιας Καρτέλα Αγώνα 0-1
01:30 Londrina CRB Καρτέλα Αγώνα 4-1
02:30 Juventude Παϊσάντου Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:30 Βίλα Νόβα Brasil De Pelotas Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:30 Ιντερνασιονάλ Σάντα Κρουζ Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:30 Ναούτικο Ρεσίφε Μποα Καρτέλα Αγώνα 2-0
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
21:00 Βάσκο Ντα Γκάμα Σαπεκοένσε Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:00 Μπαΐα Κοριτίμπα Καρτέλα Αγώνα 1-1
ΗΠΑ Major League
22:00 Ορλάντο Σίτι Ντάλας Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
08:00 Τόσου Κασίμα Άντλερς Καρτέλα Αγώνα 1-0
08:30 Νιιγκάτα Βίσσελ Κόμπε Καρτέλα Αγώνα 0-2
09:00 Κασίβα Ρεϊσόλ Κόφου Καρτέλα Αγώνα 0-1
09:00 FC Τόκιο Γιούμπιλο Ιβάτα Καρτέλα Αγώνα 0-0
09:00 Χιροσίμα Κονσαντόλε Σαπόρο Καρτέλα Αγώνα 1-1
12:00 Γκάμπα Οσάκα Γιοκοχάμα Μάρινος Καρτέλα Αγώνα 1-2
12:00 Καβασάκι-F Τσερέζο Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 5-1
12:00 Ομίγια Σιμίζου Καρτέλα Αγώνα 0-0