English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 09/09/2017 (143)

Αγγλία Championship
16:00 Λιντς Μπέρτον Αλμπιον Καρτέλα Αγώνα 5-0
16:00 Γουλβς Μίλγουολ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Σάντερλαντ Σέφιλντ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Ρέντιγκ Μπρίστολ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 ΚΠΡ Ιπσουιτς Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Πρέστον Μπάρνσλι Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Νόριτς Μπέρμιγχαμ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Φούλαμ Κάρντιφ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπόλτον Μίντλεσμπρο Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Αστον Βίλλα Μπρέντφορντ Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 Σέφιλντ Γουέν. Νότιγχαμ Φόρεστ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Αγγλία National League
16:00 Τσέστερ Εμπσφλιτ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Γκίσελι Ιστλιχ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Χάλιφαξ Maidenhead Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 AFC Fylde Μπρόμλεϊ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Σολιχούλ Μορς Μάκλσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Τρανμίρ Μπάροου Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Τορκί Ρέξαμ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Σάτον Γιουν. Γκέιτσχεντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μεϊντστόουν Γιουν. Γουόκινγκ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Χάρτλπουλ Nτάγκενχαμ & Ρεντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπόρεχαμ Γουντ Λέιτον Οριεντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Ολντερσοτ Ντόβερ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Αγγλία Premier League
13:30 Μάντσεστερ Σίτι Λίβερπουλ Καρτέλα Αγώνα 5-0
16:00 Σαουθάμπτον Γουότφορντ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Λέστερ Τσέλσι Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Εβερτον Τότεναμ Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Μπράιτον Γουέστ Μπρομ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Αρσεναλ Μπόρνμουθ Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:30 Στόουκ Μάντσεστερ Γ. Καρτέλα Αγώνα 2-2
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
14:00 Μάνσφιλντ Γκρίμσμπι Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 Κρου Τσέστερφιλντ Καρτέλα Αγώνα 5-1
16:00 Ακρινγκτον Καρλάιλ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Κόβεντρι Πορτ Βέιλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Κόλτσεστερ Κρόουλι Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Νιούπορτ Κάουντι Γουίκομπ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Νοτς Κάουντι Μόρκαμ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Φόρεστ Γκρίν Εξετερ Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Γεοβίλ Τσέλτεναμ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Στίβενέιτζ Λίνκολν Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Λούτον Σουίντον Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Μπαρνέτ Κέιμπριτζ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Ρόδεραμ Μπέρι Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Οξφορντ Τζίλιγκχαμ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Πλίμουθ Μίλτον Κέινς Ντονς Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Πίτερμπορο Μπράντφορντ Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Σρούσμπερι Γουίγκαν Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Σκάνθορπ Μπλάκπουλ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Ρότσντεϊλ Μπλάκμπερν Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Νορθάμπτον Ντονκάστερ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Φλίτγουντ Τάουν Ολνταμ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Τσάρλτον Σαουθέντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Μπρίστολ Ρόβερς Γουόλσολ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Γουίμπλετον Πόρτσμουθ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Αυστρία Bundesliga
16:00 Λίντσερ Στουρμ Γκρατς Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 Μάτερσμπουργκ Αντμίρα Καρτέλα Αγώνα 0-5
18:30 SKN St. Polten Αλταχ Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:30 Αούστρια Βιέννης Βόλφσμπεργκερ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Μουσκρόν Περουβελτζ Μπριζ Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Βάασλαντ Έπεν Καρτέλα Αγώνα 5-1
20:00 Αντβέρπ Σιντ Τρουίντεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:30 Ζούλτε Βαρεγκέμ Κορτράικ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Λανς Λοριάν Καρτέλα Αγώνα 2-3
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Νις Μονακό Καρτέλα Αγώνα 4-0
20:00 Στρασμπούργκ Αμιάν Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:00 Μονπελιέ Ναντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:00 Τρουά Τουλούζ Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Καέν Ντιζόν Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γερμανία Bundesliga
15:30 Βόλφσμπουργκ Αννόβερο Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 Φράιμπουργκ Ντόρτμουντ Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:30 Μάιντς Λεβερκούζεν Καρτέλα Αγώνα 3-1
15:30 Αουγκσμπουργκ Κολωνία Καρτέλα Αγώνα 3-0
15:30 Γκλάντμπαχ Άιντραχτ Φρανκφούρτης Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:30 Χόφενχαϊμ Μπάγιερν Μον. Καρτέλα Αγώνα 2-0
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Χόλσταϊν Κίελ Καϊζερσλάουτερν Καρτέλα Αγώνα 2-1
13:00 Ινγκολσταντ Αουε Καρτέλα Αγώνα 1-2
13:00 Μπίλεφελντ Ντούισμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 0-4
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Ααρχους Ράντερς Καρτέλα Αγώνα 1-4
Ελβετία Super League
19:00 Ζυρίχη Σεντ Γκάλεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
19:00 Βασιλεία Λωζάννη Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ελλάδα Super League
15:00 Αστέρας Τρίπολης Λαμία Καρτέλα Αγώνα 1-3
17:15 Ατρόμητος ΠΑΣ Γιάννενα Καρτέλα Αγώνα 0-0
19:30 Σκόντα Ξάνθη Ολυμπιακός Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ισπανία Primera Division
13:00 Ρεάλ Μαδρίτης Λεβάντε Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:15 Βαλένθια Ατλέτικο Μαδρ. Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 Σεβίλη Εϊμπάρ Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:45 Μπαρτσελόνα Εσπανιόλ Καρτέλα Αγώνα 5-0
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Ουέσκα Sevilla Atletico Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Σπόρτινγκ Χιχόν Οβιέδο Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Μπαρτσελόνα Β Κόρδοβα Καρτέλα Αγώνα 4-0
20:00 Αλμερία Lorca Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Κάρπι Σαλερνιτάνα Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Προ Βερτσέλι Κρεμονέζε Καρτέλα Αγώνα 1-4
15:00 Παλέρμο Εμπολι Καρτέλα Αγώνα 3-3
15:00 Μπάρι Βενέτσια Καρτέλα Αγώνα 0-2
15:00 Αβελίνο Foggia Καρτέλα Αγώνα 5-1
15:00 Ασκολι Νοβάρα Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:00 Τερνάνα Τσεζένα Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Σπέτσια Βίρτους Εντελα Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
     Σαμπντόρια Ρόμα Καρτέλα Αγώνα Post
18:00 Γιουβέντους Κιέβο Καρτέλα Αγώνα 3-0
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Μπραν Σόγκνταλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Βιλλεμ II Ντεν Χάαγκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:30 Χέρακλες Φέγενορντ Καρτέλα Αγώνα 2-4
20:45 Αγιαξ Τσβόλε Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:45 Έξελσιορ Φίτεσε Καρτέλα Αγώνα 0-3
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Τοντέλα Πάκος Φερέιρα Καρτέλα Αγώνα 2-2
19:15 Μαρίτιμο Ρίο Αβε Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:30 Πόρτο Τσάβες Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ρωσία Premier League
13:00 FC Tosno Άνζι Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:30 Ροστόφ Arsenal Tula Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Σπαρτάκ Μόσχας Ρουμπίν Καρτέλα Αγώνα 1-0
Σκωτία Premier League
16:00 Σεντ Τζόνστον Χιμπέρνιαν Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Ρος Κάουντι Πάρτικ Θισλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Ρέιντζερς Νταντί Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 Μάδεργουελ Κιλμάρνοκ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Χαρτς Αμπερντίν Καρτέλα Αγώνα 0-0
Σουηδία Allsvenskan
16:00 Εστερσουντ AFC Eskilstuna Καρτέλα Αγώνα 3-0
Σουηδία Superettan
16:00 Βάρμπεργκς Βάρναμο Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Φρέι Αντβιντάμπεργκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Dalkurd FF Φάλκενμπεργκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Τουρκία Super Lig
16:00 Σίβασπορ Καϊσέρισπορ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Καρντεμίρ Καραμπόκ Μπεσικτάς Καρτέλα Αγώνα 0-1
19:00 Κόνιασπορ Alanyaspor Καρτέλα Αγώνα 0-2
19:00 Φενέρμπαχτσε Ι. Μπασακσεχίρ Καρτέλα Αγώνα 2-3
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:15 Μποα Φιγκεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 1-1
02:30 Παϊσάντου Αμέρικα Μινέιρο Καρτέλα Αγώνα 0-1
21:30 Londrina Σεάρα Καρτέλα Αγώνα 3-2
21:30 Juventude Ιντερνασιονάλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:30 Κριτσιούμα Λουβερντένσε Καρτέλα Αγώνα 2-1
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
21:00 Ατλέτικο Μινέιρο Παλμέιρας Καρτέλα Αγώνα 1-1
23:00 Βάσκο Ντα Γκάμα Γκρέμιο Καρτέλα Αγώνα 1-0
ΗΠΑ Major League
21:55 Σικάγο Νέα Υόρκη Καρτέλα Αγώνα 1-1
23:00 Τορόντο Σαν Χοσέ Καρτέλα Αγώνα 4-0
23:30 Νέα Υόρκη Σίτι Πόρτλαντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
06:00 Κονσαντόλε Σαπόρο Γιούμπιλο Ιβάτα Καρτέλα Αγώνα 2-1
11:00 Κόφου Σιμίζου Καρτέλα Αγώνα 0-1
11:30 Κασίμα Άντλερς Ομίγια Καρτέλα Αγώνα 1-0
12:00 Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Κασίβα Ρεϊσόλ Καρτέλα Αγώνα 1-2
12:00 Καβασάκι-F Γιοκοχάμα Μάρινος Καρτέλα Αγώνα 3-0
12:00 Γκάμπα Οσάκα Βίσσελ Κόμπε Καρτέλα Αγώνα 1-2
12:00 FC Τόκιο Τσερέζο Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 1-4
12:00 Νιιγκάτα Χιροσίμα Καρτέλα Αγώνα 0-0