English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 27/01/2018 (85)

Αγγλία Championship
16:00 Ιπσουιτς Γουλβς Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μπρέντφορντ Νόριτς Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μπρίστολ Σίτι ΚΠΡ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μπάρνσλι Φούλαμ Καρτέλα Αγώνα 1-3
Αγγλία National League
16:00 Ρέξαμ Τρανμίρ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Γουόκινγκ AFC Fylde Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Maidenhead Τσέστερ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Μάκλσφιλντ Τορκί Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Λέιτον Οριεντ Ολντερσοτ Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Γκέιτσχεντ Μεϊντστόουν Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Εμπσφλιτ Γιουν. Μπόρεχαμ Γουντ Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Ντόβερ Γκίσελι Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Nτάγκενχαμ & Ρεντ Σολιχούλ Μορς Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Μπρόμλεϊ Χάλιφαξ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Ιστλιχ Χάρτλπουλ Καρτέλα Αγώνα 4-3
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Σουίντον Κρου Καρτέλα Αγώνα 4-3
16:00 Μόρκαμ Μάνσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Κρόουλι Ακρινγκτον Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Τσέλτεναμ Μπαρνέτ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Πορτ Βέιλ Κόλτσεστερ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Γκρίμσμπι Λούτον Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Καρλάιλ Φόρεστ Γκρίν Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Τσέστερφιλντ Στίβενέιτζ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Ολνταμ Πλίμουθ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Σαουθέντ Σκάνθορπ Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Μπράντφορντ Γουίμπλετον Καρτέλα Αγώνα 0-4
16:00 Ντονκάστερ Μπρίστολ Ρόβερς Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Πόρτσμουθ Σρούσμπερι Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Τζίλιγκχαμ Φλίτγουντ Τάουν Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Μπλάκμπερν Νορθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Σαρλερουά Αντβέρπ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Βάασλαντ Ζούλτε Βαρεγκέμ Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:00 Κορτράικ Έπεν Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:30 Γκενκ Σιντ Τρουίντεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
14:55 Χάβρη Νιμ Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Αζαξιό Τουρ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Παρί Σεν Ζερμαίν Μονπελιέ Καρτέλα Αγώνα 4-0
20:00 Τουλούζ Τρουά Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Σεντ Ετιέν Καέν Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Γκενγκάν Ναντ Καρτέλα Αγώνα 0-3
20:00 Ανζέ Αμιάν Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Μετς Νις Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γερμανία Bundesliga
15:30 Στουτγκάρδη Σάλκε Καρτέλα Αγώνα 0-2
15:30 Μπάγιερν Μον. Χόφενχαϊμ Καρτέλα Αγώνα 5-2
15:30 Λειψία Αμβούργο Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 Κολωνία Αουγκσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 Ντόρτμουντ Φράιμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:30 Βέρντερ Βρέμης Χέρτα Καρτέλα Αγώνα 0-0
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Γκρόιτερ Φιρτ Χόλσταϊν Κίελ Καρτέλα Αγώνα 0-0
13:00 Ντούισμπουργκ Χάιντενχάιμ Καρτέλα Αγώνα 3-3
13:00 Καϊζερσλάουτερν Φορτούνα Ντίσελντορφ Καρτέλα Αγώνα 1-3
Ελλάδα Super League
14:00 Κέρκυρα Πλατανιάς Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:15 Απόλλων Σμύρνης Παναθηναϊκός Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 ΑΕΚ Λαμία Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ισπανία Primera Division
13:00 Λα Κορούνια Λεβάντε Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:15 Βαλένθια Ρεάλ Μαδρίτης Καρτέλα Αγώνα 1-4
18:30 Μάλαγα Χιρόνα Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:45 Βιγιαρεάλ Σοσιεδάδ Καρτέλα Αγώνα 4-2
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Μπαρτσελόνα Β Γρανάδα CF Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Βαγιεκάνο Lorca Καρτέλα Αγώνα 5-1
18:00 Reus Οβιέδο Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Αλμπαθέτε Αλκορόν Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:30 Κάντιθ Λούγκο Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Βίρτους Εντελα Foggia Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:00 Βενέτσια Τσεζένα Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Κάρπι Σπέτσια Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Αβελίνο Κρεμονέζε Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Παλέρμο Μπρέσια Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Μπάρι Εμπολι Καρτέλα Αγώνα 0-4
15:00 Πάρμα Νοβάρα Καρτέλα Αγώνα 3-0
15:00 Προ Βερτσέλι Ασκολι Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
18:00 Σασσουόλο Αταλάντα Καρτέλα Αγώνα 0-3
20:45 Κιέβο Γιουβέντους Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Γκρόνινγκεν Χέρακλες Καρτέλα Αγώνα 3-3
19:45 Τσβόλε Φίτεσε Καρτέλα Αγώνα 1-2
19:45 Τβέντε Αϊντχόφεν Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:45 Μπρέντα Φένλο Καρτέλα Αγώνα 0-1
Σκωτία Premier League
16:00 Heart of Midlothian Μάδεργουελ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Χάμιλτον Νταντί Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Σέλτικ Χιμπέρνιαν Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Αμπερντίν Κιλμάρνοκ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Σεντ Τζόνστον Πάρτικ Θισλ Καρτέλα Αγώνα 1-3
Τουρκία Super Lig
11:30 Alanyaspor Μπούρσασπορ Καρτέλα Αγώνα 3-1
14:00 Γκοζτέπε Καϊσέρισπορ Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Γαλατάσαραϊ Οσμανλισπόρ Καρτέλα Αγώνα 2-0