English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 13/10/2018 (45)

Αγγλία National League
16:00 Salford City Μπρέϊντρι Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Harrogate Ντόβερ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Μπρόμλεϊ Μπάροου Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Λέιτον Οριεντ Χάρτλπουλ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Havant and Waterlooville Γκέιτσχεντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Σολιχούλ Μορς Εμπσφλιτ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Nτάγκενχαμ & Ρεντ Ρέξαμ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 AFC Fylde Μεϊντστόουν Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μπόρεχαμ Γουντ Maidenhead Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Ιστλιχ Ολντερσοτ Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:15 Χάλιφαξ Τσέστερφιλντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
     Μάνσφιλντ Γκρίμσμπι Καρτέλα Αγώνα Post
15:00 Νορθάμπτον Φόρεστ Γκρίν Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Κόλτσεστερ Κρόουλι Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Εξετερ Σουίντον Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Καρλάιλ Μόρκαμ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Νιούπορτ Κάουντι Στίβενέιτζ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Κέιμπριτζ Μίλτον Κέινς Ντονς Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Κρου Μπέρι Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Πορτ Βέιλ Λίνκολν Καρτέλα Αγώνα 2-6
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
13:00 Μπάρνσλι Λούτον Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Ακρινγκτον Μπράντφορντ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Φλίτγουντ Τάουν Σρούσμπερι Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Σκάνθορπ Πίτερμπορο Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Τζίλιγκχαμ Σαουθέντ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Οξφορντ Πλίμουθ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Κόβεντρι Γουίκομπ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Γουίμπλετον Πόρτσμουθ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μπέρτον Αλμπιον Μπρίστολ Ρόβερς Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Ρότσντεϊλ Ντονκάστερ Καρτέλα Αγώνα 2-3
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Οσασούνα Κόρδοβα Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:00 Σπόρτινγκ Χιχόν Reus Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:30 Νουμάνθια Σαραγόσα Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:30 Αλμερία Λας Πάλμας Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
15:30 Barry Town Καρμάρτεν Καρτέλα Αγώνα 1-0
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:15 Juventude Γκόιας Καρτέλα Αγώνα 3-5
01:30 Γκοϊανιένσε Σαμπάιο Κορέια Καρτέλα Αγώνα 1-2
02:30 CSA Πόντε πρέτα Καρτέλα Αγώνα 1-2
21:30 Βίλα Νόβα Μποα Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:30 Γκουαρανί Αβάϊ Καρτέλα Αγώνα 1-2
21:30 Οέστε Fortaleza Καρτέλα Αγώνα 0-0
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
22:00 Φλαμένγκο Φλουμινένσε Καρτέλα Αγώνα 3-0
ΗΠΑ Major League
04:00 Los Angeles FC Χιούστον Καρτέλα Αγώνα 4-2
20:00 Minnesota United FC Κολοράντο Καρτέλα Αγώνα 0-2
22:55 Ουάσιγκτον Ντάλας Καρτέλα Αγώνα 1-0