English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 20/10/2018 (148)

Αγγλία Championship
13:00 Μπλάκμπερν Λιντς Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Ρόδεραμ Μπόλτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Γουίγκαν Γουέστ Μπρομ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Χαλ Πρέστον Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπρέντφορντ Μπρίστολ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Στόουκ Μπέρμιγχαμ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Ρέντιγκ Μίλγουολ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Νότιγχαμ Φόρεστ Νόριτς Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Ιπσουιτς ΚΠΡ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Αστον Βίλλα Σουόνσι Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Ντέρμπι Σέφιλντ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 2-1
Αγγλία Premier League
13:30 Τσέλσι Μάντσεστερ Γ. Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Μάντσεστερ Σίτι Μπέρνλι Καρτέλα Αγώνα 5-0
16:00 Κάρντιφ Φούλαμ Καρτέλα Αγώνα 4-2
16:00 Γουλβς Γουότφορντ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Γουέστ Χαμ Τότεναμ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Νιούκαστλ Μπράιτον Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μπόρνμουθ Σαουθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 Χάντερσφιλντ Λίβερπουλ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Μόρκαμ Κόλτσεστερ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μάκλσφιλντ Καρλάιλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Φόρεστ Γκρίν Τσέλτεναμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Γεοβίλ Τρανμίρ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Σουίντον Μάνσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Στίβενέιτζ Κρου Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Ολνταμ Πορτ Βέιλ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μίλτον Κέινς Ντονς Νορθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Λίνκολν Κέιμπριτζ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Γκρίμσμπι Εξετερ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Κρόουλι Νιούπορτ Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 Μπέρι Νοτς Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 4-0
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Γουίκομπ Σκάνθορπ Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Σαουθέντ Κόβεντρι Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Πλίμουθ Μπέρτον Αλμπιον Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Τσάρλτον Μπάρνσλι Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Πίτερμπορο Ακρινγκτον Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μπράντφορντ Ρότσντεϊλ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Πόρτσμουθ Φλίτγουντ Τάουν Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Σρούσμπερι Σάντερλαντ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Λούτον Γουόλσολ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Ντονκάστερ Τζίλιγκχαμ Καρτέλα Αγώνα 3-3
16:00 Μπρίστολ Ρόβερς Οξφορντ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Μπλάκπουλ Γουίμπλετον Καρτέλα Αγώνα 2-0
Αυστρία Bundesliga
17:00 Χάρτμπεργκ Ραπίντ Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 3-0
17:00 Σάλτσμπουργκ Βάκερ Ινσμπρουκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Λίντσερ Αλταχ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Μουσκρόν Περουβελτζ Σταντάρ Λιέγης Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Κορτράικ Σιντ Τρουίντεν Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:00 Αντβέρπ Λόκερεν Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:30 Γκενκ Έπεν Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Μπρεστ Λοριάν Καρτέλα Αγώνα 3-2
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Παρί Σεν Ζερμαίν Αμιάν Καρτέλα Αγώνα 5-0
20:00 Καέν Γκενγκάν Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Στρασμπούργκ Μονακό Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Ρεμς Ανζέ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Ναντ Τουλούζ Καρτέλα Αγώνα 4-0
20:00 Ντιζόν Λιλ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Γερμανία Bundesliga
15:30 Βόλφσμπουργκ Μπάγιερν Μον. Καρτέλα Αγώνα 1-3
15:30 Στουτγκάρδη Ντόρτμουντ Καρτέλα Αγώνα 0-4
15:30 Νυρεμβέργη Χόφενχαϊμ Καρτέλα Αγώνα 1-3
15:30 Αουγκσμπουργκ Λειψία Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:30 Λεβερκούζεν Αννόβερο Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:30 Σάλκε Βέρντερ Βρέμης Καρτέλα Αγώνα 0-2
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Χόλσταϊν Κίελ Κολωνία Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:00 Χάιντενχάιμ Μάγκντεμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 3-0
13:00 Μπίλεφελντ Γκρόιτερ Φιρτ Καρτέλα Αγώνα 2-3
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Νόρντζιελαντ Μίντιλαντ Καρτέλα Αγώνα 1-4
Ελβετία Super League
19:00 Ζυρίχη Γιανγκ Μπόις Καρτέλα Αγώνα 3-3
19:00 Λουκέρνη Τουν Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ελλάδα Super League
15:00 Παναθηναϊκός Πανιώνιος Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:15 ΠΑΣ Γιάννενα Παναιτωλικός Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Απόλλων Σμύρνης ΑΕΚ Καρτέλα Αγώνα 0-2
19:30 Λάρισα Λαμία Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ισπανία Primera Division
13:00 Ρεάλ Μαδρίτης Λεβάντε Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:15 Βαλένθια Λεγκανες Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Βιγιαρεάλ Ατλέτικο Μαδρ. Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:45 Μπαρτσελόνα Σεβίλη Καρτέλα Αγώνα 4-2
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Οβιέδο Οσασούνα Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Αλκορόν Γρανάδα CF Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Λας Πάλμας Νουμάνθια Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:00 Κόρδοβα Λα Κορούνια Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Cosenza Foggia Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Τσιταντέλα Μπρέσια Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:00 Ασκολι Κάρπι Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Κροτόνε Πάντοβα Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Ρόμα Spal Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Γιουβέντους Τζένοα Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:30 Ουντινέζε Νάπολι Καρτέλα Αγώνα 0-3
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
16:00 Ένωση Νέων Παραλιμνίου Ανόρθωσις Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Απόλλωνας Λεμεσού Ερμής Αραδίππου Καρτέλα Αγώνα 5-0
18:00 A.E. Kittion Larnaca Δόξα Κατωκοπιάς Καρτέλα Αγώνα 3-0
Νορβηγία Tippeligaen
15:30 Μόλντε Σάρπσμποργκ Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Σάντεφιορντ Στρομσγκόντσετ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Αϊντχόφεν Εμμεν Καρτέλα Αγώνα 6-0
18:30 Έξελσιορ Φίτεσε Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:45 Ουτρέχτη Αλκμαάρ Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:45 Χίρενφεϊν Αγιαξ Καρτέλα Αγώνα 0-4
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
15:30 Λαντουντνο Εϊμπεριστγουίθ Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:30 Cefn Druids AFC Cardiff Met Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 Καρμάρτεν Μπάλα Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:30 Δε Νιού Σεντς Gap Connah S Quay FC Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ρωσία Premier League
10:30 Orenburg Γιενισέι Καρτέλα Αγώνα 0-0
13:00 Ουράλ Κρίλια Σοβιέτοβ Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 Ούφα Ρουμπίν Καρτέλα Αγώνα 0-0
Σκωτία Premier League
16:00 Σεντ Μίρεν Κιλμάρνοκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μάδεργουελ Σεντ Τζόνστον Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Λίβινγκστον Νταντί Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:00 Heart of Midlothian Αμπερντίν Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Σέλτικ Χιμπέρνιαν Καρτέλα Αγώνα 4-2
Σουηδία Allsvenskan
13:00 Μάλμε Χάμαρμπι Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Dalkurd FF Ερεμπρο Καρτέλα Αγώνα 1-0
Σουηδία Superettan
16:00 ΓΚΑΙΣ Λαντσκρόνα Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Ντέγκερφορς Εστερ Καρτέλα Αγώνα 1-3
Τουρκία Super Lig
12:30 Κασίμπασα Ακισάρ Μπελεντιγιέ Καρτέλα Αγώνα 5-0
15:00 Ι. Μπασακσεχίρ Καϊσέρισπορ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Σίβασπορ Φενέρμπαχτσε Καρτέλα Αγώνα 0-0
Φινλανδία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 KTP Γιάρο Καρτέλα Αγώνα 0-0
13:00 JJK AC Kajaani Καρτέλα Αγώνα 1-2
13:00 Χελσινγκφορς ΙΦΚ KPV Καρτέλα Αγώνα 2-1
13:00 Χάκα Klubi-04 Καρτέλα Αγώνα 5-0
13:00 EIF Ούλου Καρτέλα Αγώνα 3-2
Αργεντινή Superliga
00:00 Βελέζ Σάρσφιλντ Χιμνάσια Λα Πλάτα Καρτέλα Αγώνα 1-0
00:00 Ντεφένσα Χουστίσια Talleres Cordoba Καρτέλα Αγώνα 2-0
02:15 Κόλον Σάντα Φε Ρίβερ Πλέιτ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:15 Γοδόι Κρουζ Αλντοσίβι Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:30 Λανούς Patronato Καρτέλα Αγώνα 3-1
22:45 Μπόκα Τζούνιορς Ροζάριο Σέντραλ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:15 CRB Γκόιας Καρτέλα Αγώνα 2-0
01:30 Sao Bento Κριτσιούμα Καρτέλα Αγώνα 0-0
02:30 Πόντε πρέτα Φιγκεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:30 Βίλα Νόβα Juventude Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:30 Μποα Γκουαρανί Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:30 Αβάϊ Οέστε Καρτέλα Αγώνα 1-1
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
21:00 Μποταφόγκο Μπαΐα Καρτέλα Αγώνα 0-1
21:00 Αμέρικα Μινέιρο Γκρέμιο Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
07:00 Σεντάι Τόσου Καρτέλα Αγώνα 2-3
07:00 Σιμίζου Χιροσίμα Καρτέλα Αγώνα 2-0
08:00 Γκάμπα Οσάκα Γιοκοχάμα Μάρινος Καρτέλα Αγώνα 2-1
09:00 Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Κασίμα Άντλερς Καρτέλα Αγώνα 3-1
09:00 Σονάν Κονσαντόλε Σαπόρο Καρτέλα Αγώνα 2-2
12:00 Καβασάκι-F Βίσσελ Κόμπε Καρτέλα Αγώνα 5-3
12:00 FC Τόκιο Τσερέζο Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
07:00 Jeju United FC Seoul Καρτέλα Αγώνα 1-0
07:00 Γκιεονγκνάμ Sangju Sangmu Καρτέλα Αγώνα 2-1
07:00 Daegu FC Jeonnam Dragons Καρτέλα Αγώνα 2-1
07:00 Ulsan Hyundai Γκανγκβόν Καρτέλα Αγώνα 2-0
07:00 Σουβόν Pohang Steelers Καρτέλα Αγώνα 2-0
07:00 Γιεονμπούκ Ίντσεον Καρτέλα Αγώνα 3-2