English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 20/10/2018 (148)

Αγγλία Championship
13:00 Μπλάκμπερν Λιντς Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Γουίγκαν Γουέστ Μπρομ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Στόουκ Μπέρμιγχαμ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ρόδεραμ Μπόλτον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ρέντιγκ Μίλγουολ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Νότιγχαμ Φόρεστ Νόριτς Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ιπσουιτς ΚΠΡ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Χαλ Πρέστον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπρέντφορντ Μπρίστολ Σίτι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Αστον Βίλλα Σουόνσι Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Ντέρμπι Σέφιλντ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα  
Αγγλία Premier League
13:30 Τσέλσι Μάντσεστερ Γ. Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μάντσεστερ Σίτι Μπέρνλι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Κάρντιφ Φούλαμ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Γουλβς Γουότφορντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Γουέστ Χαμ Τότεναμ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Νιούκαστλ Μπράιτον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπόρνμουθ Σαουθάμπτον Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Χάντερσφιλντ Λίβερπουλ Καρτέλα Αγώνα  
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Μάκλσφιλντ Καρλάιλ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μόρκαμ Κόλτσεστερ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Φόρεστ Γκρίν Τσέλτεναμ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Γεοβίλ Τρανμίρ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σουίντον Μάνσφιλντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Στίβενέιτζ Κρου Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ολνταμ Πορτ Βέιλ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μίλτον Κέινς Ντονς Νορθάμπτον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Λίνκολν Κέιμπριτζ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Γκρίμσμπι Εξετερ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Κρόουλι Νιούπορτ Κάουντι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπέρι Νοτς Κάουντι Καρτέλα Αγώνα  
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Πλίμουθ Μπέρτον Αλμπιον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σαουθέντ Κόβεντρι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Γουίκομπ Σκάνθορπ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Τσάρλτον Μπάρνσλι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Πίτερμπορο Ακρινγκτον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπράντφορντ Ρότσντεϊλ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Πόρτσμουθ Φλίτγουντ Τάουν Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σρούσμπερι Σάντερλαντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Λούτον Γουόλσολ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ντονκάστερ Τζίλιγκχαμ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπρίστολ Ρόβερς Οξφορντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπλάκπουλ Γουίμπλετον Καρτέλα Αγώνα  
Αυστρία Bundesliga
17:00 Χάρτμπεργκ Ραπίντ Βιέννης Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Σάλτσμπουργκ Βάκερ Ινσμπρουκ Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Λίντσερ Αλταχ Καρτέλα Αγώνα  
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Μουσκρόν Περουβελτζ Σταντάρ Λιέγης Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Κορτράικ Σιντ Τρουίντεν Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Αντβέρπ Λόκερεν Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Γκενκ Έπεν Καρτέλα Αγώνα  
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Μπρεστ Λοριάν Καρτέλα Αγώνα  
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Παρί Σεν Ζερμαίν Αμιάν Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Καέν Γκενγκάν Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Στρασμπούργκ Μονακό Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Ρεμς Ανζέ Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Ναντ Τουλούζ Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Ντιζόν Λιλ Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Bundesliga
15:30 Βόλφσμπουργκ Μπάγιερν Μον. Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Στουτγκάρδη Ντόρτμουντ Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Νυρεμβέργη Χόφενχαϊμ Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Αουγκσμπουργκ Λειψία Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Λεβερκούζεν Αννόβερο Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Σάλκε Βέρντερ Βρέμης Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Χόλσταϊν Κίελ Κολωνία Καρτέλα Αγώνα  
13:00 Χάιντενχάιμ Μάγκντεμπουργκ Καρτέλα Αγώνα  
13:00 Μπίλεφελντ Γκρόιτερ Φιρτ Καρτέλα Αγώνα  
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Νόρντζιελαντ Μίντιλαντ Καρτέλα Αγώνα  
Ελβετία Super League
19:00 Ζυρίχη Γιανγκ Μπόις Καρτέλα Αγώνα  
19:00 Λουκέρνη Τουν Καρτέλα Αγώνα  
Ελλάδα Super League
15:00 Παναθηναϊκός Πανιώνιος Καρτέλα Αγώνα  
17:15 ΠΑΣ Γιάννενα Παναιτωλικός Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Απόλλων Σμύρνης ΑΕΚ Καρτέλα Αγώνα  
19:30 Λάρισα Λαμία Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Primera Division
13:00 Ρεάλ Μαδρίτης Λεβάντε Καρτέλα Αγώνα  
16:15 Βαλένθια Λεγκανες Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Βιγιαρεάλ Ατλέτικο Μαδρ. Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Μπαρτσελόνα Σεβίλη Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Οβιέδο Οσασούνα Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Αλκορόν Γρανάδα CF Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Λας Πάλμας Νουμάνθια Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Κόρδοβα Λα Κορούνια Καρτέλα Αγώνα  
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Cosenza Foggia Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Τσιταντέλα Μπρέσια Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Ασκολι Κάρπι Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Κροτόνε Πάντοβα Καρτέλα Αγώνα  
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Ρόμα Spal Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Γιουβέντους Τζένοα Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Ουντινέζε Νάπολι Καρτέλα Αγώνα  
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
16:00 Ένωση Νέων Παραλιμνίου Ανόρθωσις Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Απόλλωνας Λεμεσού Ερμής Αραδίππου Καρτέλα Αγώνα  
18:00 A.E. Kittion Larnaca Δόξα Κατωκοπιάς Καρτέλα Αγώνα  
Νορβηγία Tippeligaen
15:30 Μόλντε Σάρπσμποργκ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Σάντεφιορντ Στρομσγκόντσετ Καρτέλα Αγώνα  
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Αϊντχόφεν Εμμεν Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Έξελσιορ Φίτεσε Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Ουτρέχτη Αλκμαάρ Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Χίρενφεϊν Αγιαξ Καρτέλα Αγώνα  
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
15:30 Λαντουντνο Εϊμπεριστγουίθ Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Cefn Druids AFC Cardiff Met Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Καρμάρτεν Μπάλα Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Δε Νιού Σεντς Gap Connah S Quay FC Καρτέλα Αγώνα  
Ρωσία Premier League
10:30 Orenburg Γιενισέι Καρτέλα Αγώνα  
13:00 Ουράλ Κρίλια Σοβιέτοβ Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Ούφα Ρουμπίν Καρτέλα Αγώνα  
Σκωτία Premier League
16:00 Σεντ Μίρεν Κιλμάρνοκ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μάδεργουελ Σεντ Τζόνστον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Λίβινγκστον Νταντί Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Heart of Midlothian Αμπερντίν Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σέλτικ Χιμπέρνιαν Καρτέλα Αγώνα  
Σουηδία Allsvenskan
13:00 Μάλμε Χάμαρμπι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Dalkurd FF Ερεμπρο Καρτέλα Αγώνα  
Σουηδία Superettan
16:00 ΓΚΑΙΣ Λαντσκρόνα Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ντέγκερφορς Εστερ Καρτέλα Αγώνα  
Τουρκία Super Lig
12:30 Κασίμπασα Ακισάρ Μπελεντιγιέ Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Ι. Μπασακσεχίρ Καϊσέρισπορ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Σίβασπορ Φενέρμπαχτσε Καρτέλα Αγώνα  
Φινλανδία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 KTP Γιάρο Καρτέλα Αγώνα  
13:00 JJK AC Kajaani Καρτέλα Αγώνα  
13:00 Χελσινγκφορς ΙΦΚ KPV Καρτέλα Αγώνα  
13:00 Χάκα Klubi-04 Καρτέλα Αγώνα  
13:00 EIF Ούλου Καρτέλα Αγώνα  
Αργεντινή Superliga
00:00 Βελέζ Σάρσφιλντ Χιμνάσια Λα Πλάτα Καρτέλα Αγώνα  
00:00 Ντεφένσα Χουστίσια Talleres Cordoba Καρτέλα Αγώνα  
02:15 Κόλον Σάντα Φε Ρίβερ Πλέιτ Καρτέλα Αγώνα  
18:15 Γοδόι Κρουζ Αλντοσίβι Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Λανούς Patronato Καρτέλα Αγώνα  
22:45 Μπόκα Τζούνιορς Ροζάριο Σέντραλ Καρτέλα Αγώνα  
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:15 CRB Γκόιας Καρτέλα Αγώνα  
01:30 Sao Bento Κριτσιούμα Καρτέλα Αγώνα  
02:30 Πόντε πρέτα Φιγκεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα  
21:30 Βίλα Νόβα Juventude Καρτέλα Αγώνα  
21:30 Μποα Γκουαρανί Καρτέλα Αγώνα  
21:30 Αβάϊ Οέστε Καρτέλα Αγώνα  
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
21:00 Μποταφόγκο Μπαΐα Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Αμέρικα Μινέιρο Γκρέμιο Καρτέλα Αγώνα  
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
07:00 Σεντάι Τόσου Καρτέλα Αγώνα  
07:00 Σιμίζου Χιροσίμα Καρτέλα Αγώνα  
08:00 Γκάμπα Οσάκα Γιοκοχάμα Μάρινος Καρτέλα Αγώνα  
09:00 Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Κασίμα Άντλερς Καρτέλα Αγώνα  
09:00 Σονάν Κονσαντόλε Σαπόρο Καρτέλα Αγώνα  
12:00 Καβασάκι-F Βίσσελ Κόμπε Καρτέλα Αγώνα  
12:00 FC Τόκιο Τσερέζο Οσάκα Καρτέλα Αγώνα  
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
07:00 Jeju United FC Seoul Καρτέλα Αγώνα  
07:00 Γκιεονγκνάμ Sangju Sangmu Καρτέλα Αγώνα  
07:00 Daegu FC Jeonnam Dragons Καρτέλα Αγώνα  
07:00 Ulsan Hyundai Γκανγκβόν Καρτέλα Αγώνα  
07:00 Σουβόν Pohang Steelers Καρτέλα Αγώνα  
07:00 Γιεονμπούκ Ίντσεον Καρτέλα Αγώνα