English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 21/10/2018 (108)

Αγγλία Premier League
17:00 Εβερτον Κρύσταλ Πάλας Καρτέλα Αγώνα  
Αυστρία Bundesliga
14:30 Μάτερσμπουργκ SKN St. Polten Καρτέλα Αγώνα  
14:30 Αντμίρα Βόλφσμπεργκερ Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Αούστρια Βιέννης Στουρμ Γκρατς Καρτέλα Αγώνα  
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Αντερλεχτ Σερκλ Μπριζ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Οστάνδη Γάνδη Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Σαρλερουά Ζούλτε Βαρεγκέμ Καρτέλα Αγώνα  
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Μονπελιέ Μπορντό Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Σεντ Ετιέν Ρεν Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Νις Μαρσέιγ Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Bundesliga
15:30 Χέρτα Φράιμπουργκ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Γκλάντμπαχ Μάιντς Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Πάντερμπορν Ουνιόν Βερολίνου Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Ρέγκενσμπουργκ Ντάρμσταντ 98 Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Αμβούργο Μπόχουμ Καρτέλα Αγώνα  
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Vendsyssel FF Χόρσενς Καρτέλα Αγώνα  
14:00 Ράντερς Σοντερίσκε Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Βεϊλε Κοπεγχάγη Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Ααρχους Ααλμποργκ Καρτέλα Αγώνα  
Ελβετία Super League
16:00 Σιόν Γκρασχόπερς Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Λουγκάνο Σεντ Γκάλεν Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Βασιλεία Ν. Ξαμάξ Καρτέλα Αγώνα  
Ελλάδα Super League
17:15 Λεβαδειακός Σκόντα Ξάνθη Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Αρης Θεσσ. ΠΑΟΚ Καρτέλα Αγώνα  
19:30 ΟΦΗ Ολυμπιακός Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Primera Division
12:00 Βαγιεκάνο Χετάφε Καρτέλα Αγώνα  
16:15 Εϊμπάρ Ατλέτικο Μπιλμπάο Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Ουέσκα Εσπανιόλ Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Μπετίς Βαγιαδολίδ Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Μαγιόρκα Extremadura Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Λούγκο Ταραγόνα Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Reus Rayo Majadahonda Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Αλμπαθέτε Αλμερία Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Σαραγόσα Τενερίφη Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Κάντιθ Σπόρτινγκ Χιχόν Καρτέλα Αγώνα  
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Βενέτσια Βερόνα Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Σαλερνιτάνα Περούτζια Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Λέτσε Παλέρμο Καρτέλα Αγώνα  
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Φροζινόνε Εμπολι Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Μπολόνια Τορίνο Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Κιέβο Αταλάντα Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Πάρμα Λάτσιο Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Φιορεντίνα Κάλιαρι Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Ιντερ Μίλαν Καρτέλα Αγώνα  
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
16:00 Nέα Σαλαμίνα Ομόνοια Λευκ. Καρτέλα Αγώνα  
18:00 ΑΠΟΕΛ ΑΕΛ Καρτέλα Αγώνα  
Νορβηγία Adeccoligaen
13:00 Τρομσντάλεν Χαμ-Καμ Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Ασανε Σόγκνταλ Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Ουλενσακερ Κόνγκσβινγκερ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Σάντνες Νεστ Σότρα Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Νότοντεν Στρόμμεν Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Μιοντάλεν Γιερβ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Λεβάνγκερ Floro Καρτέλα Αγώνα  
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Βαλερένγκα Κρίστιανσουντ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Τρόμσο Σταρτ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Ρανχάιμ Μπόντο Γκλιμτ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Χάουγκεσουντ Οντ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Λίλεστρομ Ρόζενμποργκ Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Στάμπεκ Μπραν Καρτέλα Αγώνα  
Ολλανδία Eredivisie
12:15 Μπρέντα Βιλλεμ II Καρτέλα Αγώνα  
14:30 Φένλο Ντεν Χάαγκ Καρτέλα Αγώνα  
14:30 Χέρακλες Γκρόνινγκεν Καρτέλα Αγώνα  
14:30 Φέγενορντ Τσβόλε Καρτέλα Αγώνα  
16:45 Φορτούνα Σιτάρντ Ντε Γκράαφτσαπ Καρτέλα Αγώνα  
Ρωσία Premier League
13:00 Ντιναμό Μόσχας Ζενίτ Αγ. Πετρ. Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Σπαρτάκ Μόσχας Arsenal Tula Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Κρασνοντάρ Akhmat Grozny Καρτέλα Αγώνα  
Σκωτία Premier League
14:30 Χάμιλτον Ρέιντζερς Καρτέλα Αγώνα  
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Χάκεν Εστερσουντ Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Τζουγκάρντεν ΑΙΚ Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Τρέλεμποργκ Σίριους Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Καλμάρ Νόρκεπινγκ Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Ελφσμποργκ Σούντσβαλ Καρτέλα Αγώνα  
Σουηδία Superettan
15:00 AFC Eskilstuna Φάλκενμπεργκ Καρτέλα Αγώνα  
17:30 IK Brage Γιόνσεπινγκ Καρτέλα Αγώνα  
Τουρκία Super Lig
12:30 Ρίζεσπορ Κόνιασπορ Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Ανκαραγκουτσού Yeni Malatyaspor Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Alanyaspor Αντάλιασπορ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Γκοζτέπε Μπεσικτάς Καρτέλα Αγώνα  
Finland Veikkausliga
13:30 Βάασα Rops Καρτέλα Αγώνα  
13:30 PS Κέμι Μάριεχαμ Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Κουόπιο TPS Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Ιλβ Λάχτι Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Ελσίνκι Σεϊναγιόεν Καρτέλα Αγώνα  
13:30 FC Inter Χόνκα Καρτέλα Αγώνα  
Αργεντινή Superliga
01:00 Νιούελς Ολντ Μποϊς Τιγκρε Καρτέλα Αγώνα  
18:15 Εστουδιάντες Atletico Tucuman Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Αρχεντίνος Τζ. Ουνιόν Σάντα Φε Καρτέλα Αγώνα  
22:45 Ιντεπετιέντε Ουρακάν Καρτέλα Αγώνα  
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:00 Fortaleza Παϊσάντου Καρτέλα Αγώνα  
02:00 Σαμπάιο Κορέια Londrina Καρτέλα Αγώνα  
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
00:00 Σπορτ Ρεσίφε Βάσκο Ντα Γκάμα Καρτέλα Αγώνα  
00:00 Σάο Πάολο Ατλέτικο Παραναένσε Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Βιτόρια Κορίνθιανς Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Παλμέιρας Σεάρα Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Φλουμινένσε Ατλέτικο Μινέιρο Καρτέλα Αγώνα  
ΗΠΑ Major League
21:00 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Νέα Υόρκη Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Ορλάντο Σίτι Κολόμπους Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Μόντρεαλ Τορόντο Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Ουάσιγκτον Νέα Υόρκη Σίτι Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Atlanta United FC Σικάγο Καρτέλα Αγώνα  
23:00 Los Angeles FC Βανκούβερ Καρτέλα Αγώνα  
23:00 Σαν Χοσέ Κολοράντο Καρτέλα Αγώνα  
23:00 Πόρτλαντ Σολτ Λέικ Καρτέλα Αγώνα  
23:00 Minnesota United FC Λος Αντζελες Καρτέλα Αγώνα  
23:00 Χιούστον Σιάτλ Καρτέλα Αγώνα  
23:00 Ντάλας Κάνσας Καρτέλα Αγώνα  
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
09:00 V-Varen Nagasaki Γιούμπιλο Ιβάτα Καρτέλα Αγώνα