English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 21/10/2018 (108)

Αγγλία Premier League
17:00 Εβερτον Κρύσταλ Πάλας Καρτέλα Αγώνα 2-0
Αυστρία Bundesliga
14:30 Μάτερσμπουργκ SKN St. Polten Καρτέλα Αγώνα 2-0
14:30 Αντμίρα Βόλφσμπεργκερ Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:00 Αούστρια Βιέννης Στουρμ Γκρατς Καρτέλα Αγώνα 1-1
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Αντερλεχτ Σερκλ Μπριζ Καρτέλα Αγώνα 4-2
18:00 Οστάνδη Γάνδη Καρτέλα Αγώνα 0-4
20:00 Σαρλερουά Ζούλτε Βαρεγκέμ Καρτέλα Αγώνα 3-2
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Μονπελιέ Μπορντό Καρτέλα Αγώνα 2-0
17:00 Σεντ Ετιέν Ρεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:00 Νις Μαρσέιγ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Γερμανία Bundesliga
15:30 Χέρτα Φράιμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Γκλάντμπαχ Μάιντς Καρτέλα Αγώνα 4-0
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Πάντερμπορν Ουνιόν Βερολίνου Καρτέλα Αγώνα 0-0
13:30 Ρέγκενσμπουργκ Ντάρμσταντ 98 Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:30 Αμβούργο Μπόχουμ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Vendsyssel FF Χόρσενς Καρτέλα Αγώνα 0-1
14:00 Ράντερς Σοντερίσκε Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Βεϊλε Κοπεγχάγη Καρτέλα Αγώνα 1-3
18:00 Ααρχους Ααλμποργκ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ελβετία Super League
16:00 Σιόν Γκρασχόπερς Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Λουγκάνο Σεντ Γκάλεν Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Βασιλεία Ν. Ξαμάξ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ελλάδα Super League
17:15 Λεβαδειακός Σκόντα Ξάνθη Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Αρης Θεσσ. ΠΑΟΚ Καρτέλα Αγώνα 1-2
19:30 ΟΦΗ Ολυμπιακός Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ισπανία Primera Division
12:00 Βαγιεκάνο Χετάφε Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:15 Εϊμπάρ Ατλέτικο Μπιλμπάο Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Ουέσκα Εσπανιόλ Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:45 Μπετίς Βαγιαδολίδ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Μαγιόρκα Extremadura Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Λούγκο Ταραγόνα Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Αλμπαθέτε Αλμερία Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Reus Rayo Majadahonda Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Σαραγόσα Τενερίφη Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:30 Κάντιθ Σπόρτινγκ Χιχόν Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Βενέτσια Βερόνα Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Σαλερνιτάνα Περούτζια Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:00 Λέτσε Παλέρμο Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Φροζινόνε Εμπολι Καρτέλα Αγώνα 3-3
15:00 Μπολόνια Τορίνο Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:00 Κιέβο Αταλάντα Καρτέλα Αγώνα 1-5
15:00 Πάρμα Λάτσιο Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Φιορεντίνα Κάλιαρι Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:30 Ιντερ Μίλαν Καρτέλα Αγώνα 1-0
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
16:00 Nέα Σαλαμίνα Ομόνοια Λευκ. Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 ΑΠΟΕΛ ΑΕΛ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Νορβηγία Adeccoligaen
13:00 Τρομσντάλεν Χαμ-Καμ Καρτέλα Αγώνα 0-2
15:00 Ασανε Σόγκνταλ Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:00 Ουλενσακερ Κόνγκσβινγκερ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Σάντνες Νεστ Σότρα Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Νότοντεν Στρόμμεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Μιοντάλεν Γιερβ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Λεβάνγκερ Floro Καρτέλα Αγώνα 0-1
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Τρόμσο Σταρτ Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Χάουγκεσουντ Οντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Βαλερένγκα Κρίστιανσουντ Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Ρανχάιμ Μπόντο Γκλιμτ Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Λίλεστρομ Ρόζενμποργκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Στάμπεκ Μπραν Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ολλανδία Eredivisie
12:15 Μπρέντα Βιλλεμ II Καρτέλα Αγώνα 2-2
14:30 Φένλο Ντεν Χάαγκ Καρτέλα Αγώνα 2-0
14:30 Χέρακλες Γκρόνινγκεν Καρτέλα Αγώνα 4-1
14:30 Φέγενορντ Τσβόλε Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:45 Φορτούνα Σιτάρντ Ντε Γκράαφτσαπ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ρωσία Premier League
13:00 Ντιναμό Μόσχας Ζενίτ Αγ. Πετρ. Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:30 Σπαρτάκ Μόσχας Arsenal Tula Καρτέλα Αγώνα 2-3
18:00 Κρασνοντάρ Akhmat Grozny Καρτέλα Αγώνα 0-1
Σκωτία Premier League
14:30 Χάμιλτον Ρέιντζερς Καρτέλα Αγώνα 1-4
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Χάκεν Εστερσουντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Τζουγκάρντεν ΑΙΚ Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:30 Τρέλεμποργκ Σίριους Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:30 Καλμάρ Νόρκεπινγκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:30 Ελφσμποργκ Σούντσβαλ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Σουηδία Superettan
15:00 AFC Eskilstuna Φάλκενμπεργκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:30 IK Brage Γιόνσεπινγκ Καρτέλα Αγώνα 3-2
Τουρκία Super Lig
12:30 Ρίζεσπορ Κόνιασπορ Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Ανκαραγκουτσού Yeni Malatyaspor Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Alanyaspor Αντάλιασπορ Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Γκοζτέπε Μπεσικτάς Καρτέλα Αγώνα 2-0
Finland Veikkausliga
13:30 Βάασα Rops Καρτέλα Αγώνα 1-2
13:30 PS Κέμι Μάριεχαμ Καρτέλα Αγώνα 2-0
13:30 Κουόπιο TPS Καρτέλα Αγώνα 2-1
13:30 Ιλβ Λάχτι Καρτέλα Αγώνα 0-1
13:30 Ελσίνκι Σεϊναγιόεν Καρτέλα Αγώνα 1-0
13:30 FC Inter Χόνκα Καρτέλα Αγώνα 0-2
Αργεντινή Superliga
01:00 Νιούελς Ολντ Μποϊς Τιγκρε Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:15 Εστουδιάντες Atletico Tucuman Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:30 Αρχεντίνος Τζ. Ουνιόν Σάντα Φε Καρτέλα Αγώνα 0-1
22:45 Ιντεπετιέντε Ουρακάν Καρτέλα Αγώνα 3-1
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:00 Fortaleza Παϊσάντου Καρτέλα Αγώνα 1-0
02:00 Σαμπάιο Κορέια Londrina Καρτέλα Αγώνα 1-2
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
00:00 Σπορτ Ρεσίφε Βάσκο Ντα Γκάμα Καρτέλα Αγώνα 2-1
00:00 Σάο Πάολο Ατλέτικο Παραναένσε Καρτέλα Αγώνα 0-0
21:00 Βιτόρια Κορίνθιανς Καρτέλα Αγώνα 2-2
21:00 Παλμέιρας Σεάρα Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:00 Φλουμινένσε Ατλέτικο Μινέιρο Καρτέλα Αγώνα 1-0
ΗΠΑ Major League
21:00 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Νέα Υόρκη Καρτέλα Αγώνα 0-1
21:00 Ορλάντο Σίτι Κολόμπους Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:00 Μόντρεαλ Τορόντο Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:00 Ουάσιγκτον Νέα Υόρκη Σίτι Καρτέλα Αγώνα 3-1
21:00 Atlanta United FC Σικάγο Καρτέλα Αγώνα 2-1
23:00 Los Angeles FC Βανκούβερ Καρτέλα Αγώνα 2-2
23:00 Σαν Χοσέ Κολοράντο Καρτέλα Αγώνα 0-0
23:00 Πόρτλαντ Σολτ Λέικ Καρτέλα Αγώνα 3-0
23:00 Minnesota United FC Λος Αντζελες Καρτέλα Αγώνα 1-3
23:00 Χιούστον Σιάτλ Καρτέλα Αγώνα 2-3
23:00 Ντάλας Κάνσας Καρτέλα Αγώνα 0-3
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
09:00 V-Varen Nagasaki Γιούμπιλο Ιβάτα Καρτέλα Αγώνα 0-0