English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 27/10/2018 (153)

Αγγλία Championship
13:30 Μίντλεσμπρο Ντέρμπι Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Σουόνσι Ρέντιγκ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Πρέστον Ρόδεραμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπρίστολ Σίτι Στόουκ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Νόριτς Μπρέντφορντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μίλγουολ Ιπσουιτς Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Σέφιλντ Γιουν. Γουίγκαν Καρτέλα Αγώνα 4-2
16:00 Μπόλτον Χαλ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Γουέστ Μπρομ Μπλάκμπερν Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπέρμιγχαμ Σέφιλντ Γουέν. Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:30 Λιντς Νότιγχαμ Φόρεστ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αγγλία National League
16:00 Salford City Εμπσφλιτ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μεϊντστόουν Γιουν. Σολιχούλ Μορς Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Maidenhead AFC Fylde Καρτέλα Αγώνα 0-6
16:00 Λέιτον Οριεντ Havant and Waterlooville Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:00 Χάρτλπουλ Σάτον Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Γκέιτσχεντ Ολντερσοτ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Χάλιφαξ Ιστλιχ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Nτάγκενχαμ & Ρεντ Harrogate Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Τσέστερφιλντ Ρέξαμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπρέϊντρι Ντόβερ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Μπόρεχαμ Γουντ Μπρόμλεϊ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Μπάροου Μπαρνέτ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Αγγλία Premier League
16:00 Γουότφορντ Χάντερσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Λίβερπουλ Κάρντιφ Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 Σαουθάμπτον Νιούκαστλ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Φούλαμ Μπόρνμουθ Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Μπράιτον Γουλβς Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Λέστερ Γουέστ Χαμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Κρου Γκρίμσμπι Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Εξετερ Φόρεστ Γκρίν Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Νιούπορτ Κάουντι Μόρκαμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Κόλτσεστερ Λίνκολν Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Νορθάμπτον Ολνταμ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Τρανμίρ Κρόουλι Καρτέλα Αγώνα 5-1
16:00 Πορτ Βέιλ Μπέρι Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Νοτς Κάουντι Σουίντον Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μάνσφιλντ Μίλτον Κέινς Ντονς Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Τσέλτεναμ Στίβενέιτζ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Καρλάιλ Γεοβίλ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Κέιμπριτζ Μάκλσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Σκάνθορπ Πλίμουθ Καρτέλα Αγώνα 1-4
16:00 Σάντερλαντ Σαουθέντ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Οξφορντ Σρούσμπερι Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Ρότσντεϊλ Τσάρλτον Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Τζίλιγκχαμ Μπράντφορντ Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:00 Γουόλσολ Γουίκομπ Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Γουίμπλετον Λούτον Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Ακρινγκτον Πόρτσμουθ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Φλίτγουντ Τάουν Μπλάκπουλ Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Κόβεντρι Ντονκάστερ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Μπέρτον Αλμπιον Πίτερμπορο Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μπάρνσλι Μπρίστολ Ρόβερς Καρτέλα Αγώνα 1-0
Αυστρία Bundesliga
17:00 Βάκερ Ινσμπρουκ Αούστρια Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:00 Χάρτμπεργκ Στουρμ Γκρατς Καρτέλα Αγώνα 2-0
17:00 Μάτερσμπουργκ Αλταχ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Ζούλτε Βαρεγκέμ Μουσκρόν Περουβελτζ Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:00 Λόκερεν Οστάνδη Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Σερκλ Μπριζ Κορτράικ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:30 Σιντ Τρουίντεν Μπριζ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Χάβρη Λανς Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Ανζέ Λιόν Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:00 Αμιάν Ναντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:00 Τουλούζ Μονπελιέ Καρτέλα Αγώνα 0-3
20:00 Μονακό Ντιζόν Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:00 Λιλ Καέν Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Γκενγκάν Στρασμπούργκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γερμανία Bundesliga
15:30 Μάιντς Μπάγιερν Μον. Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:30 Ντόρτμουντ Χέρτα Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:30 Αννόβερο Αουγκσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:30 Φορτούνα Ντίσελντορφ Βόλφσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 0-3
18:30 Χόφενχαϊμ Στουτγκάρδη Καρτέλα Αγώνα 4-0
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Αουε Μπίλεφελντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
13:00 Κολωνία Χάιντενχάιμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:00 Πάντερμπορν Σαντχάουζεν Καρτέλα Αγώνα 3-3
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Χόρσενς Νόρντζιελαντ Καρτέλα Αγώνα 3-3
Ελβετία Super League
19:00 Γκρασχόπερς Βασιλεία Καρτέλα Αγώνα 1-3
19:00 Γιανγκ Μπόις Σιόν Καρτέλα Αγώνα 3-2
Ελλάδα Super League
16:15 Λάρισα ΟΦΗ Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Λαμία Λεβαδειακός Καρτέλα Αγώνα 3-2
Ισπανία Primera Division
13:00 Χιρόνα Βαγιεκάνο Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:15 Ατλέτικο Μπιλμπάο Βαλένθια Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 Λεβάντε Λεγκανες Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:30 Θέλτα Εϊμπάρ Καρτέλα Αγώνα 4-0
20:45 Ατλέτικο Μαδρ. Σοσιεδάδ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Λα Κορούνια Reus Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Μαγιόρκα Λας Πάλμας Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Γρανάδα CF Αλμερία Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:30 Λούγκο Κάντιθ Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:30 Τενερίφη Αλκορόν Καρτέλα Αγώνα 3-2
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Benevento Κρεμονέζε Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Foggia Λέτσε Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:00 Μπρέσια Cosenza Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Λιβόρνο Ασκολι Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Πεσκάρα Τσιταντέλα Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:00 Πάντοβα Σπέτσια Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Βερόνα Περούτζια Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Αταλάντα Πάρμα Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Εμπολι Γιουβέντους Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:30 Τορίνο Φιορεντίνα Καρτέλα Αγώνα 1-1
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
16:00 Ομόνοια Λευκ. Πάφος Καρτέλα Αγώνα 2-4
18:00 Alki Oroklinis ΑΠΟΕΛ Καρτέλα Αγώνα 2-4
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Στρομσγκόντσετ Βαλερένγκα Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Ντεν Χάαγκ Μπρέντα Καρτέλα Αγώνα 1-1
19:45 Ντε Γκράαφτσαπ Έξελσιορ Καρτέλα Αγώνα 4-1
19:45 Γκρόνινγκεν Αϊντχόφεν Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:45 Τσβόλε Χέρακλες Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
15:30 Νιουτάουν Δε Νιού Σεντς Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 Μπάλα Barry Town Καρτέλα Αγώνα 0-1
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:30 Αβες Σάντα Κλάρα Καρτέλα Αγώνα 1-2
19:00 Ρίο Αβε Τσάβες Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:30 Μπελενένσες Μπενφίκα Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ρωσία Premier League
13:00 Ουράλ Ούφα Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 Arsenal Tula Orenburg Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Ροστόφ Άνζι Καρτέλα Αγώνα 1-0
Σκωτία Premier League
16:00 Σεντ Τζόνστον Σεντ Μίρεν Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Κιλμάρνοκ Χάμιλτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
Σουηδία Allsvenskan
14:00 Dalkurd FF Χάκεν Καρτέλα Αγώνα 0-5
Σουηδία Superettan
13:30 Εστερ Χέλσινμποργκ Καρτέλα Αγώνα 4-4
16:00 Φρέι Ντέγκερφορς Καρτέλα Αγώνα 2-2
Τουρκία Super Lig
12:30 Erzurum BB Κασίμπασα Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Κόνιασπορ Ι. Μπασακσεχίρ Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Αντάλιασπορ Τραμπζόνσπορ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Finland Veikkausliga
14:00 Σεϊναγιόεν FC Inter Καρτέλα Αγώνα 2-2
14:00 Λάχτι PS Κέμι Καρτέλα Αγώνα 1-2
14:00 Μάριεχαμ Κουόπιο Καρτέλα Αγώνα 1-2
14:00 Χόνκα Βάασα Καρτέλα Αγώνα 3-1
14:00 Rops Ιλβ Καρτέλα Αγώνα 1-0
14:00 TPS Ελσίνκι Καρτέλα Αγώνα 0-4
Φινλανδία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Klubi-04 EIF Καρτέλα Αγώνα 0-1
12:00 Γιάρο Χάκα Καρτέλα Αγώνα 1-2
12:00 AC Kajaani Χελσινγκφορς ΙΦΚ Καρτέλα Αγώνα 0-1
12:00 Ούλου JJK Καρτέλα Αγώνα 3-0
12:00 KPV KTP Καρτέλα Αγώνα 3-0
Αργεντινή Superliga
00:00 Τιγκρε Λανούς Καρτέλα Αγώνα 1-1
02:00 Ουρακάν Κόλον Σάντα Φε Καρτέλα Αγώνα 3-2
20:00 Ρίβερ Πλέιτ Αλντοσίβι Καρτέλα Αγώνα 1-0
22:15 Χιμνάσια Λα Πλάτα Μπόκα Τζούνιορς Καρτέλα Αγώνα 2-1
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:15 Londrina Βίλα Νόβα Καρτέλα Αγώνα 3-2
01:30 Fortaleza Πόντε πρέτα Καρτέλα Αγώνα 1-1
01:30 Juventude Σαμπάιο Κορέια Καρτέλα Αγώνα 1-0
02:30 Γκόιας Αβάϊ Καρτέλα Αγώνα 0-3
21:30 Μποα Γκοϊανιένσε Καρτέλα Αγώνα 0-2
21:30 Γκουαρανί Οέστε Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:30 Sao Bento CRB Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:30 Φιγκεϊρένσε Κριτσιούμα Καρτέλα Αγώνα 3-2
23:30 Παϊσάντου Κοριτίμπα Καρτέλα Αγώνα 1-1
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
00:30 Βιτόρια Σάο Πάολο Καρτέλα Αγώνα 0-1
02:30 Βάσκο Ντα Γκάμα Ιντερνασιονάλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:30 Σάντος Φλουμινένσε Καρτέλα Αγώνα 3-0
21:30 Γκρέμιο Σπορτ Ρεσίφε Καρτέλα Αγώνα 3-4
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
07:00 Pohang Steelers Jeju United Καρτέλα Αγώνα 1-2
09:00 FC Seoul Γκανγκβόν Καρτέλα Αγώνα 1-1