English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 28/10/2018 (106)

Αγγλία Premier League
14:30 Κρύσταλ Πάλας Αρσεναλ Καρτέλα Αγώνα 2-2
14:30 Μπέρνλι Τσέλσι Καρτέλα Αγώνα 0-4
17:00 Μάντσεστερ Γ. Εβερτον Καρτέλα Αγώνα 2-1
Αυστρία Bundesliga
14:30 Βόλφσμπεργκερ SKN St. Polten Καρτέλα Αγώνα 1-0
14:30 Ραπίντ Βιέννης Αντμίρα Καρτέλα Αγώνα 2-0
17:00 Λίντσερ Σάλτσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 3-3
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Σταντάρ Λιέγης Γκενκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Έπεν Αντερλεχτ Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Βάασλαντ Αντβέρπ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Ρεν Ρεμς Καρτέλα Αγώνα 0-2
17:00 Μπορντό Νις Καρτέλα Αγώνα 0-1
21:00 Μαρσέιγ Παρί Σεν Ζερμαίν Καρτέλα Αγώνα 0-2
Γερμανία Bundesliga
13:30 Νυρεμβέργη Άιντραχτ Φρανκφούρτης Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 Λειψία Σάλκε Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Βέρντερ Βρέμης Λεβερκούζεν Καρτέλα Αγώνα 2-6
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Ινγκολσταντ Ντούισμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:30 Ουνιόν Βερολίνου Διναμό Δρέσδης Καρτέλα Αγώνα 0-0
13:30 Σαν Πάουλι Χόλσταϊν Κίελ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Χόμπρο Βεϊλε Καρτέλα Αγώνα 1-0
14:00 Ράντερς Εσμπιεργκ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Κοπεγχάγη Ααρχους Καρτέλα Αγώνα 4-2
18:00 Ααλμποργκ Vendsyssel FF Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ελβετία Super League
16:00 Ν. Ξαμάξ Λουκέρνη Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Σεντ Γκάλεν Ζυρίχη Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Λουγκάνο Τουν Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ελλάδα Super League
16:15 Πανιώνιος Ατρόμητος Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Παναιτωλικός Αστέρας Τρίπολης Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 ΑΕΚ Αρης Θεσσ. Καρτέλα Αγώνα 4-0
Ισπανία Primera Division
12:00 Χετάφε Μπετίς Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:15 Μπαρτσελόνα Ρεάλ Μαδρίτης Καρτέλα Αγώνα 5-1
18:30 Αλαβές Βιγιαρεάλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:45 Σεβίλη Ουέσκα Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Ταραγόνα Οβιέδο Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Rayo Majadahonda Οσασούνα Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Extremadura Αλμπαθέτε Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:30 Ελτσε Σαραγόσα Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
21:00 Κροτόνε Σαλερνιτάνα Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Σασσουόλο Μπολόνια Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:00 Κάλιαρι Κιέβο Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Τζένοα Ουντινέζε Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:00 Spal Φροζινόνε Καρτέλα Αγώνα 0-3
18:00 Μίλαν Σαμπντόρια Καρτέλα Αγώνα 3-2
20:30 Νάπολι Ρόμα Καρτέλα Αγώνα 1-1
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
16:00 ΑΕΛ Ένωση Νέων Παραλιμνίου Καρτέλα Αγώνα 4-1
18:00 Ερμής Αραδίππου Nέα Σαλαμίνα Καρτέλα Αγώνα 0-1
Νορβηγία Adeccoligaen
13:00 Στρόμμεν Σάντνες Καρτέλα Αγώνα 2-1
13:00 Γιερβ Κόνγκσβινγκερ Καρτέλα Αγώνα 1-2
14:00 Floro Ασανε Καρτέλα Αγώνα 1-2
14:00 Νεστ Σότρα Τρομσντάλεν Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Βίκινγκ Ουλενσακερ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Σόγκνταλ Αλεσουντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Λεβάνγκερ Νότοντεν Καρτέλα Αγώνα 0-3
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Σάρπσμποργκ Χάουγκεσουντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Μπόντο Γκλιμτ Στάμπεκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Ρανχάιμ Λίλεστρομ Καρτέλα Αγώνα 3-2
18:00 Οντ Τρόμσο Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Κρίστιανσουντ Σάντεφιορντ Καρτέλα Αγώνα 3-2
20:00 Μπραν Ρόζενμποργκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ολλανδία Eredivisie
12:15 Φίτεσε Φορτούνα Σιτάρντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
14:30 Βιλλεμ II Ουτρέχτη Καρτέλα Αγώνα 0-1
14:30 Αγιαξ Φέγενορντ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:45 Αλκμαάρ Χίρενφεϊν Καρτέλα Αγώνα 2-3
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
15:30 Cardiff Met Καρμάρτεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Τοντέλα Σετούμπαλ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μορεϊρένσε Μαρίτιμο Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Πόρτο Φεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:00 Σπόρτινγκ Λισ. Μποαβίστα Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ρωσία Premier League
12:00 Γιενισέι Λοκομοτίβ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 0-3
14:30 Akhmat Grozny Ντιναμό Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:00 ΤΣΣΚΑ Μόσχας Κρασνοντάρ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Ερεμπρο Τζουγκάρντεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Χάμαρμπι Καλμάρ Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:30 Σίριους Μπρομαποϊκάρνα Καρτέλα Αγώνα 4-2
17:30 Νόρκεπινγκ Εστερσουντ Καρτέλα Αγώνα 4-2
Σουηδία Superettan
15:00 Χάλμσταντ IK Brage Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:30 Φάλκενμπεργκ Βάρναμο Καρτέλα Αγώνα 3-0
Τουρκία Super Lig
11:30 Καϊσέρισπορ Σίβασπορ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Yeni Malatyaspor Γαλατάσαραϊ Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:30 Φενέρμπαχτσε Ανκαραγκουτσού Καρτέλα Αγώνα 1-3
Αργεντινή Superliga
01:30 Talleres Cordoba San Martin Tucuman Καρτέλα Αγώνα 0-0
01:30 Ουνιόν Σάντα Φε Γοδόι Κρουζ Καρτέλα Αγώνα 0-3
15:00 Ρασίνγκ Σαν Λορέντζο Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:15 Patronato Ροζάριο Σέντραλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
19:30 Βελέζ Σάρσφιλντ Μπελγκράνο Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:45 Μπάνφιλντ Εστουδιάντες Καρτέλα Αγώνα 0-2
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
00:00 Σαπεκοένσε Αμέρικα Μινέιρο Καρτέλα Αγώνα 1-0
00:00 Φλαμένγκο Παλμέιρας Καρτέλα Αγώνα 1-1
00:00 Κορίνθιανς Μπαΐα Καρτέλα Αγώνα 2-1
02:00 Κρουζέιρο Παρανά Καρτέλα Αγώνα 3-1
02:00 Ατλέτικο Παραναένσε Μποταφόγκο Καρτέλα Αγώνα 2-1
ΗΠΑ Major League
21:30 Κολοράντο Ντάλας Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:30 Κάνσας Los Angeles FC Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:30 Κολόμπους Minnesota United FC Καρτέλα Αγώνα 3-2
21:30 Λος Αντζελες Χιούστον Καρτέλα Αγώνα 2-3
21:30 Τορόντο Atlanta United FC Καρτέλα Αγώνα 4-1
21:30 Νέα Υόρκη Σίτι Φιλαδέλφεια Γιούνιον Καρτέλα Αγώνα 3-1
21:30 Σιάτλ Σαν Χοσέ Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:30 Νιου Ινγκλαντ Μόντρεαλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:30 Βανκούβερ Πόρτλαντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:30 Νέα Υόρκη Ορλάντο Σίτι Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:30 Σικάγο Ουάσιγκτον Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
07:00 Ναγκόγια Κονσαντόλε Σαπόρο Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
06:00 Jeonnam Dragons Sangju Sangmu Καρτέλα Αγώνα 0-1
06:00 Ίντσεον Daegu FC Καρτέλα Αγώνα 0-1
08:00 Ulsan Hyundai Γκιεονγκνάμ Καρτέλα Αγώνα 1-0
08:00 Γιεονμπούκ Σουβόν Καρτέλα Αγώνα 2-0