English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 05/10/2018 (33)

Αγγλία Premier League
21:00 Μπράιτον Γουέστ Χαμ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
20:30 Σερκλ Μπριζ Σαρλερουά Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
20:00 Ρεντ Σταρ 03 Αζαξιό Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:00 Χάβρη Beziers Καρτέλα Αγώνα 2-3
20:00 GFC Αζαξιό Ορλεανς Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:00 Λοριάν Νανσί Καρτέλα Αγώνα 4-1
20:00 Γκρενόμπλ Κλερμόν Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Σατορού Τρουά Καρτέλα Αγώνα 0-3
20:00 Βαλενσιέν Μπρεστ Καρτέλα Αγώνα 1-3
20:00 Νιόρ Παρί Καρτέλα Αγώνα 1-0
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
20:45 Τουλούζ Νις Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γερμανία Bundesliga
20:30 Βέρντερ Βρέμης Βόλφσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
18:30 Μπόχουμ Μπίλεφελντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Ντάρμσταντ 98 Αμβούργο Καρτέλα Αγώνα 1-2
Δανία Πρώτη Κατηγορία
19:00 Σοντερίσκε Βεϊλε Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ireland Premier Division
20:45 Σάμροκ Κορκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:45 Λιμέρικ Ντέρι Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:45 Ντάνταλκ Σεντ Πάτρικς Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:45 Μποέμιαν Γουότερφορντ Καρτέλα Αγώνα 1-3
Ισπανία Primera Division
21:00 Ατλέτικο Μπιλμπάο Σοσιεδάδ Καρτέλα Αγώνα 1-3
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
21:00 Βερόνα Λέτσε Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
20:30 Τορίνο Φροζινόνε Καρτέλα Αγώνα 3-2
Ολλανδία Eredivisie
20:00 Ουτρέχτη Μπρέντα Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
20:45 Cefn Druids AFC Εϊμπεριστγουίθ Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:45 Σάερναφρον Μπάλα Καρτέλα Αγώνα 2-2
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:30 Τοντέλα Νασιονάλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
19:00 Σάντα Κλάρα Τσάβες Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:30 Φεϊρένσε Μπελενένσες Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ρωσία Premier League
18:30 Arsenal Tula Ούφα Καρτέλα Αγώνα 1-1
Σουηδία Allsvenskan
19:00 Εστερσουντ Dalkurd FF Καρτέλα Αγώνα 3-0
Σουηδία Superettan
19:00 IK Brage AFC Eskilstuna Καρτέλα Αγώνα 0-0
Τουρκία Super Lig
19:00 Κασίμπασα Γκοζτέπε Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Γιοκοχάμα Μάρινος Κονσαντόλε Σαπόρο Καρτέλα Αγώνα 2-1