English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 06/10/2018 (160)

Αγγλία Championship
13:30 Λιντς Μπρέντφορντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Νόριτς Στόουκ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Σέφιλντ Γιουν. Χαλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 ΚΠΡ Ντέρμπι Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Σουόνσι Ιπσουιτς Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Μπέρμιγχαμ Ρόδεραμ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Μίντλεσμπρο Νότιγχαμ Φόρεστ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Μίλγουολ Αστον Βίλλα Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Πρέστον Γουίγκαν Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:00 Γουέστ Μπρομ Ρέντιγκ Καρτέλα Αγώνα 4-1
18:30 Μπόλτον Μπλάκμπερν Καρτέλα Αγώνα 0-1
Αγγλία National League
16:00 Ρέξαμ Havant and Waterlooville Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Γκέιτσχεντ Nτάγκενχαμ & Ρεντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μπάροου Σάτον Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Ντόβερ Salford City Καρτέλα Αγώνα 1-4
16:00 Μεϊντστόουν Γιουν. Μπρόμλεϊ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Τσέστερφιλντ AFC Fylde Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Μπαρνέτ Σολιχούλ Μορς Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Maidenhead Λέιτον Οριεντ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Ολντερσοτ Χάλιφαξ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Μπρέϊντρι Ιστλιχ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Εμπσφλιτ Γιουν. Harrogate Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Χάρτλπουλ Μπόρεχαμ Γουντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Αγγλία Premier League
16:00 Μπέρνλι Χάντερσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Κρύσταλ Πάλας Γουλβς Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Λέστερ Εβερτον Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Τότεναμ Κάρντιφ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Γουότφορντ Μπόρνμουθ Καρτέλα Αγώνα 0-4
18:30 Μάντσεστερ Γ. Νιούκαστλ Καρτέλα Αγώνα 3-2
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Μόρκαμ Τρανμίρ Καρτέλα Αγώνα 3-4
16:00 Μίλτον Κέινς Ντονς Τσέλτεναμ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Ολνταμ Καρλάιλ Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Μάκλσφιλντ Νοτς Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Στίβενέιτζ Κόλτσεστερ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Λίνκολν Κρου Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπέρι Μάνσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Σουίντον Νορθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Φόρεστ Γκρίν Νιούπορτ Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Κρόουλι Κέιμπριτζ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Γκρίμσμπι Πορτ Βέιλ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Γεοβίλ Εξετερ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Πίτερμπορο Μπάρνσλι Καρτέλα Αγώνα 0-4
16:00 Ντονκάστερ Φλίτγουντ Τάουν Καρτέλα Αγώνα 0-4
16:00 Μπρίστολ Ρόβερς Γουόλσολ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μπράντφορντ Σάντερλαντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Σρούσμπερι Ακρινγκτον Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Τσάρλτον Κόβεντρι Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Πλίμουθ Γουίμπλετον Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Πόρτσμουθ Τζίλιγκχαμ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Μπλάκπουλ Ρότσντεϊλ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Λούτον Σκάνθορπ Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Σαουθέντ Οξφορντ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Γουίκομπ Μπέρτον Αλμπιον Καρτέλα Αγώνα 2-1
Αυστρία Bundesliga
17:00 Αλταχ Αούστρια Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 2-0
17:00 SKN St. Polten Αντμίρα Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:00 Βόλφσμπεργκερ Χάρτμπεργκ Καρτέλα Αγώνα 3-4
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Έπεν Αντβέρπ Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:00 Σιντ Τρουίντεν Μουσκρόν Περουβελτζ Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:00 Λόκερεν Κορτράικ Καρτέλα Αγώνα 1-3
20:30 Βάασλαντ Οστάνδη Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Οσέρ Λανς Καρτέλα Αγώνα 1-2
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Λιλ Σεντ Ετιέν Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:00 Γκενγκάν Μονπελιέ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Νιμ Ρεμς Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Αμιάν Ντιζόν Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Ανζέ Στρασμπούργκ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Γερμανία Bundesliga
15:30 Αννόβερο Στουτγκάρδη Καρτέλα Αγώνα 3-1
15:30 Μάιντς Χέρτα Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:30 Φορτούνα Ντίσελντορφ Σάλκε Καρτέλα Αγώνα 0-2
15:30 Ντόρτμουντ Αουγκσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 4-3
18:30 Μπάγιερν Μον. Γκλάντμπαχ Καρτέλα Αγώνα 0-3
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Μάγκντεμπουργκ Διναμό Δρέσδης Καρτέλα Αγώνα 2-2
13:00 Γκρόιτερ Φιρτ Ρέγκενσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:00 Αουε Χόλσταϊν Κίελ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Οντένσε Ααρχους Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ireland Premier Division
20:45 Σλίγκο Ρόβερς Μπρέϊ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ελβετία Super League
19:00 Σεντ Γκάλεν Βασιλεία Καρτέλα Αγώνα 1-3
19:00 Γιανγκ Μπόις Λουκέρνη Καρτέλα Αγώνα 2-3
Ελλάδα Super League
17:15 Πανιώνιος Αρης Θεσσ. Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Παναιτωλικός Λεβαδειακός Καρτέλα Αγώνα 2-1
19:30 Αστέρας Τρίπολης Παναθηναϊκός Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ισπανία Primera Division
13:00 Χιρόνα Εϊμπάρ Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:15 Χετάφε Λεβάντε Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:30 Αλαβές Ρεάλ Μαδρίτης Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:45 Λεγκανες Βαγιεκάνο Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Μαγιόρκα Τενερίφη Καρτέλα Αγώνα 4-1
18:00 Νουμάνθια Extremadura Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Κόρδοβα Αλμερία Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:30 Λας Πάλμας Αλκορόν Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Κρεμονέζε Σαλερνιτάνα Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Foggia Ασκολι Καρτέλα Αγώνα 3-2
15:00 Πεσκάρα Benevento Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Κάρπι Cosenza Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Περούτζια Βενέτσια Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Κάλιαρι Μπολόνια Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Ουντινέζε Γιουβέντους Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:30 Εμπολι Ρόμα Καρτέλα Αγώνα 0-2
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
16:00 Nέα Σαλαμίνα Πάφος Καρτέλα Αγώνα 3-0
17:00 Δόξα Κατωκοπιάς Ένωση Νέων Παραλιμνίου Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Ανόρθωσις ΑΠΟΕΛ Καρτέλα Αγώνα 2-3
Νορβηγία Tippeligaen
15:30 Στάμπεκ Βαλερένγκα Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Στρομσγκόντσετ Χάουγκεσουντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Ντεν Χάαγκ Γκρόνινγκεν Καρτέλα Αγώνα 1-0
19:45 Τσβόλε Έξελσιορ Καρτέλα Αγώνα 2-0
19:45 Αϊντχόφεν Φένλο Καρτέλα Αγώνα 4-0
20:45 Ντε Γκράαφτσαπ Χίρενφεϊν Καρτέλα Αγώνα 0-5
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
15:30 Καρμάρτεν Δε Νιού Σεντς Καρτέλα Αγώνα 0-3
15:30 Νιουτάουν Barry Town Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:30 Λαντουντνο Λιανέλλι Καρτέλα Αγώνα 1-2
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:30 Σετούμπαλ Μορεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 3-0
19:00 Μαρίτιμο Γκιμαράες Καρτέλα Αγώνα 1-3
21:30 Μπράγκα Ρίο Αβε Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ρωσία Premier League
13:00 Κρίλια Σοβιέτοβ Ντιναμό Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:30 Ροστόφ Orenburg Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Ρουμπίν Ουράλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Σκωτία Premier League
16:00 Νταντί Κιλμάρνοκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μάδεργουελ Λίβινγκστον Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Αμπερντίν Σεντ Μίρεν Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 Χιμπέρνιαν Χάμιλτον Καρτέλα Αγώνα 6-0
Σουηδία Allsvenskan
14:00 Σίριους Ελφσμποργκ Καρτέλα Αγώνα 4-2
16:00 Γκέτεμποργκ Τρέλεμποργκ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Σουηδία Superettan
14:00 Εστερ Λαντσκρόνα Καρτέλα Αγώνα 5-0
16:00 Χάλμσταντ Βάρναμο Καρτέλα Αγώνα 0-3
Τουρκία Super Lig
12:30 Καϊσέρισπορ Ρίζεσπορ Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:00 Erzurum BB Alanyaspor Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Μπούρσασπορ Ανκαραγκουτσού Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Αντάλιασπορ Γαλατάσαραϊ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Finland Veikkausliga
14:00 PS Κέμι FC Inter Καρτέλα Αγώνα 0-2
15:00 TPS Rops Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:00 Σεϊναγιόεν Χόνκα Καρτέλα Αγώνα 0-1
Φινλανδία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 KPV Klubi-04 Καρτέλα Αγώνα 6-0
16:00 AC Kajaani EIF Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Γιάρο Ούλου Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Χάκα JJK Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Χελσινγκφορς ΙΦΚ KTP Καρτέλα Αγώνα 1-0
Αργεντινή Superliga
18:15 Αλντοσίβι San Martin Tucuman Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:30 Χιμνάσια Λα Πλάτα Γοδόι Κρουζ Καρτέλα Αγώνα 1-0
22:45 San Martin S.J. Βελέζ Σάρσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:00 Sao Bento Γκουαρανί Καρτέλα Αγώνα 1-0
01:30 Αβάϊ Μποα Καρτέλα Αγώνα 2-0
01:30 Brasil De Pelotas Fortaleza Καρτέλα Αγώνα 0-1
02:00 Κοριτίμπα Juventude Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:30 Γκοϊανιένσε Βίλα Νόβα Καρτέλα Αγώνα 2-2
23:30 Πόντε πρέτα CRB Καρτέλα Αγώνα 1-0
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
00:00 Σπορτ Ρεσίφε Ιντερνασιονάλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
02:00 Κορίνθιανς Φλαμένγκο Καρτέλα Αγώνα 0-3
02:30 Βιτόρια Σάντος Καρτέλα Αγώνα 0-1
21:00 Ατλέτικο Παραναένσε Αμέρικα Μινέιρο Καρτέλα Αγώνα 4-0
21:00 Σαπεκοένσε Ατλέτικο Μινέιρο Καρτέλα Αγώνα 1-0
23:00 Σάο Πάολο Παλμέιρας Καρτέλα Αγώνα 0-2
ΗΠΑ Major League
21:00 Μόντρεαλ Κολόμπους Καρτέλα Αγώνα 3-0
21:30 Atlanta United FC Νιου Ινγκλαντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
23:00 Τορόντο Βανκούβερ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
07:00 Τσερέζο Οσάκα Γκάμπα Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 0-1
07:00 Χιροσίμα Κασίβα Ρεϊσόλ Καρτέλα Αγώνα 0-3
12:00 Βίσσελ Κόμπε V-Varen Nagasaki Καρτέλα Αγώνα 1-1
12:00 Τόσου Σονάν Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
07:00 Γκανγκβόν Pohang Steelers Καρτέλα Αγώνα 1-1
07:00 Daegu FC Ίντσεον Καρτέλα Αγώνα 1-2
09:00 Jeonnam Dragons FC Seoul Καρτέλα Αγώνα 1-0