English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 07/10/2018 (115)

Αγγλία Championship
14:30 Μπρίστολ Σίτι Σέφιλντ Γουέν. Καρτέλα Αγώνα 1-2
Αγγλία Premier League
13:00 Φούλαμ Αρσεναλ Καρτέλα Αγώνα 1-5
15:15 Σαουθάμπτον Τσέλσι Καρτέλα Αγώνα 0-3
17:30 Λίβερπουλ Μάντσεστερ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 0-0
Αυστρία Bundesliga
14:30 Βάκερ Ινσμπρουκ Λίντσερ Καρτέλα Αγώνα 1-0
14:30 Ραπίντ Βιέννης Μάτερσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:00 Στουρμ Γκρατς Σάλτσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Ζούλτε Βαρεγκέμ Αντερλεχτ Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Σταντάρ Λιέγης Μπριζ Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:00 Γάνδη Γκενκ Καρτέλα Αγώνα 1-5
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Μπορντό Ναντ Καρτέλα Αγώνα 3-0
17:00 Μονακό Ρεν Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:00 Μαρσέιγ Καέν Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:00 Παρί Σεν Ζερμαίν Λιόν Καρτέλα Αγώνα 5-0
Γερμανία Bundesliga
13:30 Φράιμπουργκ Λεβερκούζεν Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:30 Χόφενχαϊμ Άιντραχτ Φρανκφούρτης Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Λειψία Νυρεμβέργη Καρτέλα Αγώνα 6-0
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Ινγκολσταντ Πάντερμπορν Καρτέλα Αγώνα 1-2
13:30 Ουνιόν Βερολίνου Χάιντενχάιμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:30 Σαν Πάουλι Σαντχάουζεν Καρτέλα Αγώνα 3-1
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Χόμπρο Νόρντζιελαντ Καρτέλα Αγώνα 3-2
14:00 Χόρσενς Εσμπιεργκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Κοπεγχάγη Ράντερς Καρτέλα Αγώνα 4-0
18:00 Ααλμποργκ Μπρόντμπι Καρτέλα Αγώνα 1-3
20:00 Μίντιλαντ Vendsyssel FF Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ελβετία Super League
16:00 Γκρασχόπερς Λουγκάνο Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Ν. Ξαμάξ Σιόν Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Τουν Ζυρίχη Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ελλάδα Super League
15:00 Λαμία ΟΦΗ Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:15 ΠΑΟΚ Απόλλων Σμύρνης Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Ατρόμητος ΠΑΣ Γιάννενα Καρτέλα Αγώνα 1-0
19:30 ΑΕΚ Ολυμπιακός Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ισπανία Primera Division
12:00 Βαγιαδολίδ Ουέσκα Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:15 Ατλέτικο Μαδρ. Μπετίς Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Σεβίλη Θέλτα Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 Εσπανιόλ Βιγιαρεάλ Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:45 Βαλένθια Μπαρτσελόνα Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Reus Γρανάδα CF Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Οβιέδο Αλμπαθέτε Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Ελτσε Λούγκο Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Λα Κορούνια Μάλαγα Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Κάντιθ Ταραγόνα Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Μπρέσια Πάντοβα Καρτέλα Αγώνα 4-1
15:00 Λιβόρνο Σπέτσια Καρτέλα Αγώνα 1-3
21:00 Παλέρμο Κροτόνε Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Τζένοα Πάρμα Καρτέλα Αγώνα 1-3
15:00 Λάτσιο Φιορεντίνα Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Αταλάντα Σαμπντόρια Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:00 Μίλαν Κιέβο Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:00 Νάπολι Σασσουόλο Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:30 Spal Ιντερ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
16:00 ΑΕΛ Alki Oroklinis Καρτέλα Αγώνα 5-1
17:00 Ομόνοια Λευκ. Απόλλωνας Λεμεσού Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Ερμής Αραδίππου A.E. Kittion Larnaca Καρτέλα Αγώνα 1-2
Νορβηγία Adeccoligaen
15:00 Νεστ Σότρα Νότοντεν Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Χαμ-Καμ Αλεσουντ Καρτέλα Αγώνα 1-3
15:00 Στρόμμεν Floro Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Γιερβ Λεβάνγκερ Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Ουλενσακερ Μιοντάλεν Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Κόνγκσβινγκερ Ασανε Καρτέλα Αγώνα 7-2
18:00 Βίκινγκ Τρομσντάλεν Καρτέλα Αγώνα 2-4
18:00 Σάντνες Σόγκνταλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Ρόζενμποργκ Σάντεφιορντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Οντ Ρανχάιμ Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Κρίστιανσουντ Τρόμσο Καρτέλα Αγώνα 5-1
18:00 Σταρτ Σάρπσμποργκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Μπόντο Γκλιμτ Μόλντε Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:00 Μπραν Λίλεστρομ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ολλανδία Eredivisie
12:15 Εμμεν Φορτούνα Σιτάρντ Καρτέλα Αγώνα 3-3
14:30 Βιλλεμ II Φέγενορντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
14:30 Φίτεσε Χέρακλες Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:45 Αγιαξ Αλκμαάρ Καρτέλα Αγώνα 5-0
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
15:30 Cardiff Met Gap Connah S Quay FC Καρτέλα Αγώνα 1-3
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Μποαβίστα Αβες Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Μπενφίκα Πόρτο Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:00 Πορτιμονένσε Σπόρτινγκ Λισ. Καρτέλα Αγώνα 4-2
Ρωσία Premier League
10:30 Γιενισέι Σπαρτάκ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 2-3
13:00 Akhmat Grozny Άνζι Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:30 Ζενίτ Αγ. Πετρ. Κρασνοντάρ Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 ΤΣΣΚΑ Μόσχας Λοκομοτίβ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 0-1
Σκωτία Premier League
16:00 Ρέιντζερς Heart of Midlothian Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:30 Σεντ Τζόνστον Σέλτικ Καρτέλα Αγώνα 0-6
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Χάκεν Μάλμε Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:30 Νόρκεπινγκ Τζουγκάρντεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:30 Μπρομαποϊκάρνα Χάμαρμπι Καρτέλα Αγώνα 2-4
17:30 ΑΙΚ Ερεμπρο Καρτέλα Αγώνα 1-1
Σουηδία Superettan
15:00 Βάρμπεργκς Norrby IF Καρτέλα Αγώνα 4-0
17:30 Χέλσινμποργκ Φάλκενμπεργκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Τουρκία Super Lig
12:30 Yeni Malatyaspor Σίβασπορ Καρτέλα Αγώνα 4-4
17:00 Φενέρμπαχτσε Ι. Μπασακσεχίρ Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Ακισάρ Μπελεντιγιέ Τραμπζόνσπορ Καρτέλα Αγώνα 1-3
19:30 Κόνιασπορ Μπεσικτάς Καρτέλα Αγώνα 2-2
Finland Veikkausliga
16:00 Κουόπιο Ιλβ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μάριεχαμ Λάχτι Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Ελσίνκι Βάασα Καρτέλα Αγώνα 1-0
Αργεντινή Superliga
01:00 Patronato Ιντεπετιέντε Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μπάνφιλντ Σαν Λορέντζο Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:15 Atletico Tucuman Λανούς Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Ροζάριο Σέντραλ Ουνιόν Σάντα Φε Καρτέλα Αγώνα 0-4
22:00 Talleres Cordoba Μπελγκράνο Καρτέλα Αγώνα 3-0
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
02:00 Γκρέμιο Μπαΐα Καρτέλα Αγώνα 2-2
ΗΠΑ Major League
01:30 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Minnesota United FC Καρτέλα Αγώνα 5-1
02:00 Ντάλας Ορλάντο Σίτι Καρτέλα Αγώνα 2-0
02:30 Κάνσας Λος Αντζελες Καρτέλα Αγώνα 1-1
03:00 Κολοράντο Los Angeles FC Καρτέλα Αγώνα 0-3
03:30 Σολτ Λέικ Πόρτλαντ Καρτέλα Αγώνα 1-4
04:30 Σαν Χοσέ Νέα Υόρκη Καρτέλα Αγώνα 1-3
19:00 Ουάσιγκτον Σικάγο Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
06:00 Κασίμα Άντλερς Καβασάκι-F Καρτέλα Αγώνα 0-0
06:05 Σεντάι Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Καρτέλα Αγώνα 1-1
08:00 Σιμίζου Γιούμπιλο Ιβάτα Καρτέλα Αγώνα 5-1
09:00 Ναγκόγια FC Τόκιο Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
07:00 Sangju Sangmu Σουβόν Καρτέλα Αγώνα 1-2
07:00 Γκιεονγκνάμ Jeju United Καρτέλα Αγώνα 0-1
09:00 Ulsan Hyundai Γιεονμπούκ Καρτέλα Αγώνα 2-2