English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 10/11/2018 (117)

Αγγλία Championship
16:00 Νότιγχαμ Φόρεστ Στόουκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Ρέντιγκ Ιπσουιτς Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Νόριτς Μίλγουολ Καρτέλα Αγώνα 4-3
16:00 Μίντλεσμπρο Γουίγκαν Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 ΚΠΡ Μπρέντφορντ Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Ντέρμπι Αστον Βίλλα Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Μπρίστολ Σίτι Πρέστον Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μπόλτον Σουόνσι Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μπλάκμπερν Ρόδεραμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπέρμιγχαμ Χαλ Καρτέλα Αγώνα 3-3
18:30 Γουέστ Μπρομ Λιντς Καρτέλα Αγώνα 4-1
Αγγλία Premier League
13:30 Κάρντιφ Μπράιτον Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Χάντερσφιλντ Γουέστ Χαμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Σαουθάμπτον Γουότφορντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Νιούκαστλ Μπόρνμουθ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Λέστερ Μπέρνλι Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 Κρύσταλ Πάλας Τότεναμ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Αυστρία Bundesliga
17:00 Βάκερ Ινσμπρουκ Αλταχ Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:00 Στουρμ Γκρατς SKN St. Polten Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:00 Λίντσερ Αντμίρα Καρτέλα Αγώνα 5-1
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Σαρλερουά Μπριζ Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Ζούλτε Βαρεγκέμ Λόκερεν Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:00 Έπεν Σιντ Τρουίντεν Καρτέλα Αγώνα 1-4
20:30 Σερκλ Μπριζ Βάασλαντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Βαλενσιέν Λανς Καρτέλα Αγώνα 4-2
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Γκενγκάν Λιόν Καρτέλα Αγώνα 2-4
20:00 Ανζέ Μονπελιέ Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Σεντ Ετιέν Ρεμς Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:00 Τουλούζ Αμιάν Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:00 Νιμ Νις Καρτέλα Αγώνα 0-1
Γερμανία Bundesliga
15:30 Φράιμπουργκ Μάιντς Καρτέλα Αγώνα 1-3
15:30 Βέρντερ Βρέμης Γκλάντμπαχ Καρτέλα Αγώνα 1-3
15:30 Φορτούνα Ντίσελντορφ Χέρτα Καρτέλα Αγώνα 4-1
15:30 Χόφενχαϊμ Αουγκσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:30 Νυρεμβέργη Στουτγκάρδη Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:30 Ντόρτμουντ Μπάγιερν Μον. Καρτέλα Αγώνα 3-2
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Κολωνία Διναμό Δρέσδης Καρτέλα Αγώνα 8-1
13:00 Αουε Αμβούργο Καρτέλα Αγώνα 1-3
13:00 Σαν Πάουλι Χάιντενχάιμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Χόρσενς Σοντερίσκε Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ελβετία Super League
19:00 Τουν Βασιλεία Καρτέλα Αγώνα 4-2
19:00 Λουγκάνο Λουκέρνη Καρτέλα Αγώνα 1-4
Ελλάδα Super League
16:15 Λάρισα ΠΑΣ Γιάννενα Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Σκόντα Ξάνθη Πανιώνιος Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:30 Λεβαδειακός ΟΦΗ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ισπανία Primera Division
13:00 Βαγιαδολίδ Εϊμπάρ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:15 Χετάφε Βαλένθια Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:30 Ατλέτικο Μαδρ. Ατλέτικο Μπιλμπάο Καρτέλα Αγώνα 3-2
20:45 Χιρόνα Λεγκανες Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Κάντιθ Reus Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Λούγκο Αλκορόν Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Extremadura Οσασούνα Καρτέλα Αγώνα 2-3
20:30 Λα Κορούνια Οβιέδο Καρτέλα Αγώνα 4-0
20:30 Ελτσε Λας Πάλμας Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Ασκολι Πάντοβα Καρτέλα Αγώνα 2-3
15:00 Σαλερνιτάνα Σπέτσια Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Κρεμονέζε Λιβόρνο Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Κάρπι Benevento Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Cosenza Λέτσε Καρτέλα Αγώνα 2-3
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Τορίνο Πάρμα Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Spal Κάλιαρι Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:30 Τζένοα Νάπολι Καρτέλα Αγώνα 1-2
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
16:00 ΑΠΟΕΛ Ένωση Νέων Παραλιμνίου Καρτέλα Αγώνα 3-0
17:00 Ερμής Αραδίππου Πάφος Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Ανόρθωσις Nέα Σαλαμίνα Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Εμμεν Μπρέντα Καρτέλα Αγώνα 2-0
19:45 Φίτεσε Ουτρέχτη Καρτέλα Αγώνα 2-1
19:45 Ντε Γκράαφτσαπ Αϊντχόφεν Καρτέλα Αγώνα 1-4
20:45 Φένλο Φορτούνα Σιτάρντ Καρτέλα Αγώνα 3-2
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
15:30 Gap Connah S Quay FC Barry Town Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:30 Καρμάρτεν Cefn Druids AFC Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:45 Νιουτάουν Λιανέλλι Καρτέλα Αγώνα 7-1
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:30 Αβες Ρίο Αβε Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:30 Μπελενένσες Μποαβίστα Καρτέλα Αγώνα 0-0
19:00 Νασιονάλ Μαρίτιμο Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:30 Πόρτο Μπράγκα Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ρωσία Premier League
12:00 Ουράλ Orenburg Καρτέλα Αγώνα 2-1
14:30 Κρίλια Σοβιέτοβ Akhmat Grozny Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:00 Ροστόφ Ντιναμό Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 0-0
Σκωτία Premier League
16:00 Σεντ Τζόνστον Χάμιλτον Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:00 Νταντί Σεντ Μίρεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Heart of Midlothian Κιλμάρνοκ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Σουηδία Superettan
16:00 Γκέφλε AFC Eskilstuna Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Φάλκενμπεργκ ΓΚΑΙΣ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Εργκρίτε Λαντσκρόνα Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:00 Γιόνσεπινγκ Norrby IF Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Φρέι Βάρναμο Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 IK Brage Ντέγκερφορς Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Χέλσινμποργκ Βάρμπεργκς Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Εστερ Χάλμσταντ Καρτέλα Αγώνα 1-4
Τουρκία Super Lig
11:30 Erzurum BB Γκοζτέπε Καρτέλα Αγώνα 2-1
11:30 Κόνιασπορ Ανκαραγκουτσού Καρτέλα Αγώνα 2-0
14:00 Ρίζεσπορ Ι. Μπασακσεχίρ Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:00 Καϊσέρισπορ Γαλατάσαραϊ Καρτέλα Αγώνα 0-3
Αργεντινή Superliga
01:00 Atletico Tucuman Ροζάριο Σέντραλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:30 Κοριτίμπα Γκόιας Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 CSA Γκοϊανιένσε Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Κριτσιούμα CRB Καρτέλα Αγώνα 3-3
20:00 Οέστε Londrina Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:30 Αβάϊ Fortaleza Καρτέλα Αγώνα 0-1
22:30 Σαμπάιο Κορέια Sao Bento Καρτέλα Αγώνα 2-1
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
20:00 Αμέρικα Μινέιρο Παρανά Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:00 Κορίνθιανς Σάο Πάολο Καρτέλα Αγώνα 1-1
22:00 Ατλέτικο Παραναένσε Κρουζέιρο Καρτέλα Αγώνα 2-0
22:00 Μποταφόγκο Φλαμένγκο Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
06:00 V-Varen Nagasaki Γιοκοχάμα Μάρινος Καρτέλα Αγώνα 0-1
06:00 Βίσσελ Κόμπε Τόσου Καρτέλα Αγώνα 0-0
06:00 Σιμίζου Ναγκόγια Καρτέλα Αγώνα 2-0
06:00 Τσερέζο Οσάκα Καβασάκι-F Καρτέλα Αγώνα 2-1
06:00 Κονσαντόλε Σαπόρο Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Καρτέλα Αγώνα 1-2
06:00 FC Τόκιο Γιούμπιλο Ιβάτα Καρτέλα Αγώνα 0-0
06:00 Χιροσίμα Σεντάι Καρτέλα Αγώνα 0-1
07:00 Γκάμπα Οσάκα Σονάν Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
06:00 Γκανγκβόν Ίντσεον Καρτέλα Αγώνα 2-3
06:00 Σουβόν Ulsan Hyundai Καρτέλα Αγώνα 3-3
08:00 Γκιεονγκνάμ Pohang Steelers Καρτέλα Αγώνα 1-2
08:00 Jeju United Γιεονμπούκ Καρτέλα Αγώνα 0-0