English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 11/11/2018 (107)

Αγγλία Premier League
13:00 Λίβερπουλ Φούλαμ Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:15 Τσέλσι Εβερτον Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:30 Μάντσεστερ Σίτι Μάντσεστερ Γ. Καρτέλα Αγώνα 3-1
17:30 Αρσεναλ Γουλβς Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αυστρία Bundesliga
14:30 Βόλφσμπεργκερ Ραπίντ Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 3-1
14:30 Μάτερσμπουργκ Χάρτμπεργκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:00 Αούστρια Βιέννης Σάλτσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Αντερλεχτ Γάνδη Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Κορτράικ Σταντάρ Λιέγης Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:00 Μουσκρόν Περουβελτζ Γκενκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Μπορντό Καέν Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:00 Μαρσέιγ Ντιζόν Καρτέλα Αγώνα 2-0
17:00 Ρεν Ναντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:00 Μονακό Παρί Σεν Ζερμαίν Καρτέλα Αγώνα 0-4
Γερμανία Bundesliga
15:30 Λειψία Λεβερκούζεν Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης Σάλκε Καρτέλα Αγώνα 3-0
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Ουνιόν Βερολίνου Γκρόιτερ Φιρτ Καρτέλα Αγώνα 4-0
13:30 Μάγκντεμπουργκ Ρέγκενσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 2-3
13:30 Ινγκολσταντ Μπίλεφελντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Χόμπρο Vendsyssel FF Καρτέλα Αγώνα 1-0
14:00 Ράντερς Νόρντζιελαντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Ααλμποργκ Κοπεγχάγη Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Μίντιλαντ Βεϊλε Καρτέλα Αγώνα 5-0
20:00 Οντένσε Εσμπιεργκ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ελβετία Super League
16:00 Σεντ Γκάλεν Γιανγκ Μπόις Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Ν. Ξαμάξ Γκρασχόπερς Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Ζυρίχη Σιόν Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ελλάδα Super League
14:00 ΑΕΚ Ατρόμητος Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:15 ΠΑΟΚ Παναιτωλικός Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Λαμία Αστέρας Τρίπολης Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 Ολυμπιακός Παναθηναϊκός Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ισπανία Primera Division
12:00 Αλαβές Ουέσκα Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:15 Μπαρτσελόνα Μπετίς Καρτέλα Αγώνα 3-4
18:30 Βαγιεκάνο Βιγιαρεάλ Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:30 Σεβίλη Εσπανιόλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:45 Θέλτα Ρεάλ Μαδρίτης Καρτέλα Αγώνα 2-4
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Γρανάδα CF Νουμάνθια Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Rayo Majadahonda Αλμερία Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Σπόρτινγκ Χιχόν Μάλαγα Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Μαγιόρκα Κόρδοβα Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:00 Τενερίφη Αλμπαθέτε Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Τσιταντέλα Βενέτσια Καρτέλα Αγώνα 3-2
15:00 Μπρέσια Βερόνα Καρτέλα Αγώνα 4-2
21:00 Παλέρμο Πεσκάρα Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Αταλάντα Ιντερ Καρτέλα Αγώνα 4-1
15:00 Ρόμα Σαμπντόρια Καρτέλα Αγώνα 4-1
15:00 Εμπολι Ουντινέζε Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Κιέβο Μπολόνια Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Σασσουόλο Λάτσιο Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:30 Μίλαν Γιουβέντους Καρτέλα Αγώνα 0-2
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
15:00 ΑΕΛ Απόλλωνας Λεμεσού Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Δόξα Κατωκοπιάς Ομόνοια Λευκ. Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:00 Alki Oroklinis A.E. Kittion Larnaca Καρτέλα Αγώνα 0-3
Νορβηγία Adeccoligaen
13:00 Στρόμμεν Αλεσουντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
13:00 Νεστ Σότρα Ασανε Καρτέλα Αγώνα 1-0
13:00 Λεβάνγκερ Σάντνες Καρτέλα Αγώνα 3-4
13:00 Βίκινγκ Κόνγκσβινγκερ Καρτέλα Αγώνα 3-1
13:00 Σόγκνταλ Νότοντεν Καρτέλα Αγώνα 0-1
13:00 Γιερβ Τρομσντάλεν Καρτέλα Αγώνα 0-1
13:00 Χαμ-Καμ Ουλενσακερ Καρτέλα Αγώνα 3-1
13:00 Floro Μιοντάλεν Καρτέλα Αγώνα 0-2
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Στρομσγκόντσετ Λίλεστρομ Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Μπόντο Γκλιμτ Βαλερένγκα Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Μόλντε Χάουγκεσουντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Σάρπσμποργκ Σάντεφιορντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Κρίστιανσουντ Μπραν Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:00 Σταρτ Ρόζενμποργκ Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Ρανχάιμ Τρόμσο Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Οντ Στάμπεκ Καρτέλα Αγώνα 0-3
Ολλανδία Eredivisie
12:15 Γκρόνινγκεν Χίρενφεϊν Καρτέλα Αγώνα 2-0
14:30 Έξελσιορ Αγιαξ Καρτέλα Αγώνα 1-7
14:30 Ντεν Χάαγκ Αλκμαάρ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:45 Χέρακλες Φέγενορντ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
15:30 Cardiff Met Εϊμπεριστγουίθ Καρτέλα Αγώνα 2-3
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Γκιμαράες Σάντα Κλάρα Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:30 Τοντέλα Μπενφίκα Καρτέλα Αγώνα 1-3
21:00 Σπόρτινγκ Λισ. Τσάβες Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ρωσία Premier League
12:00 Ούφα Σπαρτάκ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 2-0
14:00 Κρασνοντάρ Γιενισέι Καρτέλα Αγώνα 3-0
14:30 Ρουμπίν Λοκομοτίβ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:00 ΤΣΣΚΑ Μόσχας Ζενίτ Αγ. Πετρ. Καρτέλα Αγώνα 2-0
Σκωτία Premier League
13:00 Λίβινγκστον Σέλτικ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Ρέιντζερς Μάδεργουελ Καρτέλα Αγώνα 7-1
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Σούντσβαλ Dalkurd FF Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:00 Μάλμε Ελφσμποργκ Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Μπρομαποϊκάρνα Τρέλεμποργκ Καρτέλα Αγώνα 3-0
15:00 Εστερσουντ Χάμαρμπι Καρτέλα Αγώνα 3-3
15:00 Ερεμπρο Γκέτεμποργκ Καρτέλα Αγώνα 1-3
15:00 Καλμάρ ΑΙΚ Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:00 Χάκεν Νόρκεπινγκ Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:00 Τζουγκάρντεν Σίριους Καρτέλα Αγώνα 1-0
Τουρκία Super Lig
11:30 Μπούρσασπορ Κασίμπασα Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Φενέρμπαχτσε Alanyaspor Καρτέλα Αγώνα 2-0
17:00 Αντάλιασπορ Ακισάρ Μπελεντιγιέ Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:30 Μπεσικτάς Σίβασπορ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Αργεντινή Superliga
00:30 Κόλον Σάντα Φε Εστουδιάντες Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:15 Ιντεπετιέντε Μπελγκράνο Καρτέλα Αγώνα 2-1
19:30 Χιμνάσια Λα Πλάτα Ρασίνγκ Καρτέλα Αγώνα 0-3
21:45 Μπάνφιλντ Λανούς Καρτέλα Αγώνα 0-0
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:00 Γκουαρανί Παϊσάντου Καρτέλα Αγώνα 0-2
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
20:00 Βιτόρια Μπαΐα Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:00 Γκρέμιο Βάσκο Ντα Γκάμα Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Σεάρα Ιντερνασιονάλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Ατλέτικο Μινέιρο Παλμέιρας Καρτέλα Αγώνα 1-1
22:00 Φλουμινένσε Σπορτ Ρεσίφε Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
06:00 Daegu FC Sangju Sangmu Καρτέλα Αγώνα 0-0
06:00 FC Seoul Jeonnam Dragons Καρτέλα Αγώνα 3-2