English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 24/11/2018 (147)

Αγγλία Championship
13:30 Ρόδεραμ Σέφιλντ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Λιντς Μπρίστολ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Γουίγκαν Ρέντιγκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Σουόνσι Νόριτς Καρτέλα Αγώνα 1-4
16:00 Στόουκ ΚΠΡ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Σέφιλντ Γουέν. Ντέρμπι Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Πρέστον Μπλάκμπερν Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 Μίλγουολ Μπόλτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Χαλ Νότιγχαμ Φόρεστ Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:30 Μπρέντφορντ Μίντλεσμπρο Καρτέλα Αγώνα 1-2
Αγγλία National League
16:00 Ιστλιχ Τσέστερφιλντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Σολιχούλ Μορς Salford City Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Ολντερσοτ Μπάροου Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Havant and Waterlooville Μεϊντστόουν Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 5-2
16:00 Μπρόμλεϊ Nτάγκενχαμ & Ρεντ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 AFC Fylde Μπόρεχαμ Γουντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Εμπσφλιτ Γιουν. Χάλιφαξ Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:00 Ρέξαμ Λέιτον Οριεντ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Σάτον Γιουν. Maidenhead Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Harrogate Μπρέϊντρι Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Ντόβερ Χάρτλπουλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Μπαρνέτ Γκέιτσχεντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Αγγλία Premier League
16:00 Γουέστ Χαμ Μάντσεστερ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 0-4
16:00 Γουότφορντ Λίβερπουλ Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Μάντσεστερ Γ. Κρύσταλ Πάλας Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Φούλαμ Σαουθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Εβερτον Κάρντιφ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπράιτον Λέστερ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Τότεναμ Τσέλσι Καρτέλα Αγώνα 3-1
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
14:00 Λίνκολν Μάνσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Κόλτσεστερ Εξετερ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Κέιμπριτζ Μπέρι Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Στίβενέιτζ Μίλτον Κέινς Ντονς Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Μόρκαμ Νοτς Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Νορθάμπτον Γκρίμσμπι Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Πορτ Βέιλ Σουίντον Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Τσέλτεναμ Νιούπορτ Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Καρλάιλ Φόρεστ Γκρίν Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Τρανμίρ Ολνταμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μάκλσφιλντ Γεοβίλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Κρόουλι Κρου Καρτέλα Αγώνα 3-0
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Πλίμουθ Φλίτγουντ Τάουν Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Τζίλιγκχαμ Λούτον Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Μπράντφορντ Οξφορντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Γουίμπλετον Σαουθέντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Μπλάκπουλ Μπέρτον Αλμπιον Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Γουόλσολ Σάντερλαντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Γουίκομπ Σρούσμπερι Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Σκάνθορπ Πόρτσμουθ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Ρότσντεϊλ Ακρινγκτον Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Τσάρλτον Μπρίστολ Ρόβερς Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Μπάρνσλι Ντονκάστερ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αυστρία Bundesliga
17:00 Βόλφσμπεργκερ Μάτερσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 2-2
17:00 Χάρτμπεργκ Σάλτσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 0-4
17:00 Αντμίρα Αούστρια Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 1-2
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Σταντάρ Λιέγης Έπεν Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:00 Βάασλαντ Μουσκρόν Περουβελτζ Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:00 Οστάνδη Κορτράικ Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:30 Γκενκ Σερκλ Μπριζ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
14:45 Λανς Γκρενόμπλ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Παρί Σεν Ζερμαίν Τουλούζ Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Ντιζόν Μπορντό Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Στρασμπούργκ Νιμ Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:00 Ρεμς Γκενγκάν Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Ναντ Ανζέ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Καέν Μονακό Καρτέλα Αγώνα 0-1
Γερμανία Bundesliga
15:30 Μάιντς Ντόρτμουντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:30 Αουγκσμπουργκ Άιντραχτ Φρανκφούρτης Καρτέλα Αγώνα 1-3
15:30 Μπάγιερν Μον. Φορτούνα Ντίσελντορφ Καρτέλα Αγώνα 3-3
15:30 Βόλφσμπουργκ Λειψία Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:30 Χέρτα Χόφενχαϊμ Καρτέλα Αγώνα 3-3
18:30 Σάλκε Νυρεμβέργη Καρτέλα Αγώνα 5-2
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Χόλσταϊν Κίελ Σαντχάουζεν Καρτέλα Αγώνα 2-1
13:00 Μπόχουμ Αουε Καρτέλα Αγώνα 2-1
13:00 Ντάρμσταντ 98 Κολωνία Καρτέλα Αγώνα 0-3
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Χόμπρο Ράντερς Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ελβετία Super League
19:00 Ν. Ξαμάξ Ζυρίχη Καρτέλα Αγώνα 3-3
19:00 Γιανγκ Μπόις Λουγκάνο Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ελλάδα Super League
15:00 Παναθηναϊκός Απόλλων Σμύρνης Καρτέλα Αγώνα 5-1
16:15 Αστέρας Τρίπολης Λάρισα Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Παναιτωλικός ΑΕΚ Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 ΠΑΟΚ Σκόντα Ξάνθη Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ισπανία Primera Division
13:00 Εϊμπάρ Ρεάλ Μαδρίτης Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:15 Βαλένθια Βαγιεκάνο Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:30 Ουέσκα Λεβάντε Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:45 Ατλέτικο Μαδρ. Μπαρτσελόνα Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Ταραγόνα Αλμερία Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Λούγκο Κόρδοβα Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Λα Κορούνια Οσασούνα Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:30 Κάντιθ Λας Πάλμας Καρτέλα Αγώνα 4-1
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Βενέτσια Μπρέσια Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Πάντοβα Κάρπι Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:00 Λιβόρνο Τσιταντέλα Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Benevento Περούτζια Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Ουντινέζε Ρόμα Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Γιουβέντους Spal Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:30 Ιντερ Φροζινόνε Καρτέλα Αγώνα 3-0
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
16:00 A.E. Kittion Larnaca ΑΠΟΕΛ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Απόλλωνας Λεμεσού Alki Oroklinis Καρτέλα Αγώνα 3-0
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Σάντεφιορντ Μόλντε Καρτέλα Αγώνα 1-3
18:00 Βαλερένγκα Ρανχάιμ Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Τρόμσο Σάρπσμποργκ Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Στάμπεκ Στρομσγκόντσετ Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Ρόζενμποργκ Μπόντο Γκλιμτ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Λίλεστρομ Κρίστιανσουντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Χάουγκεσουντ Σταρτ Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:00 Μπραν Οντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Τσβόλε Ντεν Χάαγκ Καρτέλα Αγώνα 2-3
18:30 Μπρέντα Αγιαξ Καρτέλα Αγώνα 0-3
20:45 Αϊντχόφεν Χίρενφεϊν Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:45 Φορτούνα Σιτάρντ Χέρακλες Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ρωσία Premier League
12:00 Ντιναμό Μόσχας Γιενισέι Καρτέλα Αγώνα 1-2
14:30 Orenburg Ούφα Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:00 Άνζι Ρουμπίν Καρτέλα Αγώνα 1-1
Σκωτία Premier League
13:30 Χάμιλτον Σέλτικ Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Χιμπέρνιαν Νταντί Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Σεντ Μίρεν Heart of Midlothian Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Σεντ Τζόνστον Κιλμάρνοκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Ρέιντζερς Λίβινγκστον Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Μάδεργουελ Αμπερντίν Καρτέλα Αγώνα 3-0
Τουρκία Super Lig
11:30 Erzurum BB Αντάλιασπορ Καρτέλα Αγώνα 1-0
14:00 Alanyaspor Καϊσέρισπορ Καρτέλα Αγώνα 5-0
17:00 Ανκαραγκουτσού Μπεσικτάς Καρτέλα Αγώνα 1-4
Αργεντινή Superliga
01:15 Ροζάριο Σέντραλ Εστουδιάντες Καρτέλα Αγώνα 2-1
01:15 Αρχεντίνος Τζ. Talleres Cordoba Καρτέλα Αγώνα 0-2
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
20:00 Sao Bento Βίλα Νόβα Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:00 Παϊσάντου Γκοϊανιένσε Καρτέλα Αγώνα 2-5
20:00 Juventude CSA Καρτέλα Αγώνα 0-4
20:00 Γκουαρανί Londrina Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Γκόιας Brasil De Pelotas Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:00 Κριτσιούμα Σαμπάιο Κορέια Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:00 CRB Φιγκεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Μποα Οέστε Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Αβάϊ Πόντε πρέτα Καρτέλα Αγώνα 0-0
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
23:00 Σάντος Ατλέτικο Μινέιρο Καρτέλα Αγώνα 3-2
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
06:00 Σονάν Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Καρτέλα Αγώνα 2-1
06:00 Σιμίζου Βίσσελ Κόμπε Καρτέλα Αγώνα 3-3
06:00 Χιροσίμα Ναγκόγια Καρτέλα Αγώνα 1-2
06:00 Τόσου Γιοκοχάμα Μάρινος Καρτέλα Αγώνα 2-1
06:00 Γιούμπιλο Ιβάτα Κονσαντόλε Σαπόρο Καρτέλα Αγώνα 0-2
06:00 Γκάμπα Οσάκα V-Varen Nagasaki Καρτέλα Αγώνα 2-1
06:00 FC Τόκιο Καβασάκι-F Καρτέλα Αγώνα 0-2
06:00 Τσερέζο Οσάκα Κασίβα Ρεϊσόλ Καρτέλα Αγώνα 0-3
06:00 Σεντάι Κασίμα Άντλερς Καρτέλα Αγώνα 0-3
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
06:00 FC Seoul Ίντσεον Καρτέλα Αγώνα 0-1
06:00 Sangju Sangmu Γκανγκβόν Καρτέλα Αγώνα 0-1
08:00 Jeonnam Dragons Daegu FC Καρτέλα Αγώνα 1-2