English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 25/11/2018 (74)

Αγγλία Championship
13:00 Αστον Βίλλα Μπέρμιγχαμ Καρτέλα Αγώνα 4-2
Αγγλία Premier League
14:30 Μπόρνμουθ Αρσεναλ Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:00 Γουλβς Χάντερσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Αυστρία Bundesliga
14:30 SKN St. Polten Βάκερ Ινσμπρουκ Καρτέλα Αγώνα 2-0
14:30 Αλταχ Στουρμ Γκρατς Καρτέλα Αγώνα 0-2
17:00 Ραπίντ Βιέννης Λίντσερ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Γάνδη Αντβέρπ Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Σιντ Τρουίντεν Αντερλεχτ Καρτέλα Αγώνα 4-2
20:00 Λόκερεν Σαρλερουά Καρτέλα Αγώνα 2-4
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Μονπελιέ Ρεν Καρτέλα Αγώνα 2-2
17:00 Νις Λιλ Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:00 Αμιάν Μαρσέιγ Καρτέλα Αγώνα 1-3
Γερμανία Bundesliga
15:30 Φράιμπουργκ Βέρντερ Βρέμης Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Γκλάντμπαχ Αννόβερο Καρτέλα Αγώνα 4-1
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Ρέγκενσμπουργκ Σαν Πάουλι Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:30 Χάιντενχάιμ Πάντερμπορν Καρτέλα Αγώνα 1-5
13:30 Διναμό Δρέσδης Ινγκολσταντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Vendsyssel FF Εσμπιεργκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
14:00 Νόρντζιελαντ Οντένσε Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Σοντερίσκε Μπρόντμπι Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Κοπεγχάγη Μίντιλαντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ελβετία Super League
16:00 Σιόν Τουν Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Γκρασχόπερς Σεντ Γκάλεν Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Λουκέρνη Βασιλεία Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ελλάδα Super League
16:15 ΠΑΣ Γιάννενα Λεβαδειακός Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Ατρόμητος Ολυμπιακός Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:30 ΟΦΗ Αρης Θεσσ. Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ισπανία Primera Division
12:00 Ατλέτικο Μπιλμπάο Χετάφε Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:15 Σεβίλη Βαγιαδολίδ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Εσπανιόλ Χιρόνα Καρτέλα Αγώνα 1-3
20:45 Βιγιαρεάλ Μπετίς Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Μαγιόρκα Νουμάνθια Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Extremadura Μάλαγα Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Οβιέδο Reus Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Ελτσε Αλμπαθέτε Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:00 Τενερίφη Rayo Majadahonda Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:30 Αλκορόν Σαραγόσα Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Σπέτσια Foggia Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Πεσκάρα Ασκολι Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:00 Λέτσε Κρεμονέζε Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Πάρμα Σασσουόλο Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Νάπολι Κιέβο Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Εμπολι Αταλάντα Καρτέλα Αγώνα 3-2
15:00 Μπολόνια Φιορεντίνα Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Λάτσιο Μίλαν Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:30 Τζένοα Σαμπντόρια Καρτέλα Αγώνα 1-1
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
15:00 Πάφος Ένωση Νέων Παραλιμνίου Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Ομόνοια Λευκ. Ανόρθωσις Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Nέα Σαλαμίνα ΑΕΛ Καρτέλα Αγώνα 4-1
Ολλανδία Eredivisie
12:15 Εμμεν Έξελσιορ Καρτέλα Αγώνα 1-2
14:30 Βιλλεμ II Φίτεσε Καρτέλα Αγώνα 1-3
14:30 Ουτρέχτη Ντε Γκράαφτσαπ Καρτέλα Αγώνα 5-0
14:30 Φέγενορντ Γκρόνινγκεν Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:45 Φένλο Αλκμαάρ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ρωσία Premier League
12:00 Σπαρτάκ Μόσχας Κρίλια Σοβιέτοβ Καρτέλα Αγώνα 3-1
14:30 Κρασνοντάρ Arsenal Tula Καρτέλα Αγώνα 3-0
17:00 Ζενίτ Αγ. Πετρ. Ροστόφ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Τουρκία Super Lig
11:30 Σίβασπορ Ρίζεσπορ Καρτέλα Αγώνα 1-1
14:00 Ακισάρ Μπελεντιγιέ Μπούρσασπορ Καρτέλα Αγώνα 2-4
17:00 Κασίμπασα Yeni Malatyaspor Καρτέλα Αγώνα 3-0
17:00 Τραμπζόνσπορ Φενέρμπαχτσε Καρτέλα Αγώνα 2-1
Αργεντινή Superliga
21:10 Ουνιόν Σάντα Φε Βελέζ Σάρσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 0-2
23:20 Αλντοσίβι Νιούελς Ολντ Μποϊς Καρτέλα Αγώνα 1-0
23:20 San Martin Tucuman Κόλον Σάντα Φε Καρτέλα Αγώνα 0-0
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
20:00 Βιτόρια Γκρέμιο Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Βάσκο Ντα Γκάμα Παλμέιρας Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:00 Κρουζέιρο Φλαμένγκο Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:00 Ατλέτικο Παραναένσε Σεάρα Καρτέλα Αγώνα 2-2
22:00 Ιντερνασιονάλ Φλουμινένσε Καρτέλα Αγώνα 2-0
22:00 Κορίνθιανς Σαπεκοένσε Καρτέλα Αγώνα 0-0
22:00 Αμέρικα Μινέιρο Μπαΐα Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
06:00 Ulsan Hyundai Jeju United Καρτέλα Αγώνα 0-1
06:00 Γκιεονγκνάμ Σουβόν Καρτέλα Αγώνα 2-1
08:00 Pohang Steelers Γιεονμπούκ Καρτέλα Αγώνα 1-1