English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 03/11/2018 (149)

Αγγλία Championship
16:00 Ρόδεραμ Σουόνσι Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Νότιγχαμ Φόρεστ Σέφιλντ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Ρέντιγκ Μπρίστολ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Ντέρμπι Μπέρμιγχαμ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Χαλ Γουέστ Μπρομ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Ιπσουιτς Πρέστον Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Σέφιλντ Γουέν. Νόριτς Καρτέλα Αγώνα 0-4
16:00 Μπρέντφορντ Μίλγουολ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μπλάκμπερν ΚΠΡ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Στόουκ Μίντλεσμπρο Καρτέλα Αγώνα 0-0
Αγγλία National League
16:00 Harrogate Τσέστερφιλντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Havant and Waterlooville Χάλιφαξ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Ντόβερ Maidenhead Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Σολιχούλ Μορς Μπόρεχαμ Γουντ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Μπρόμλεϊ Χάρτλπουλ Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:00 Σάτον Γιουν. Nτάγκενχαμ & Ρεντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Ιστλιχ Salford City Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Ρέξαμ Γκέιτσχεντ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Εμπσφλιτ Γιουν. Μπάροου Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπαρνέτ Μεϊντστόουν Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Ολντερσοτ Μπρέϊντρι Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 AFC Fylde Λέιτον Οριεντ Καρτέλα Αγώνα 1-3
Αγγλία Premier League
13:30 Μπόρνμουθ Μάντσεστερ Γ. Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Γουέστ Χαμ Μπέρνλι Καρτέλα Αγώνα 4-2
16:00 Εβερτον Μπράιτον Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Κάρντιφ Λέστερ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Νιούκαστλ Γουότφορντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Αρσεναλ Λίβερπουλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:45 Γουλβς Τότεναμ Καρτέλα Αγώνα 2-3
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Μάκλσφιλντ Μπέρι Καρτέλα Αγώνα 1-4
16:00 Καρλάιλ Νιούπορτ Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Τσέλτεναμ Μάνσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Νορθάμπτον Κρου Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μόρκαμ Γεοβίλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Τρανμίρ Εξετερ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Στίβενέιτζ Ολνταμ Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Πορτ Βέιλ Νοτς Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Λίνκολν Φόρεστ Γκρίν Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Κρόουλι Μίλτον Κέινς Ντονς Καρτέλα Αγώνα 0-4
16:00 Κόλτσεστερ Σουίντον Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Κέιμπριτζ Γκρίμσμπι Καρτέλα Αγώνα 1-0
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Γουίκομπ Πίτερμπορο Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Γουόλσολ Μπέρτον Αλμπιον Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Κόβεντρι Ακρινγκτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Τσάρλτον Ντονκάστερ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μπράντφορντ Πόρτσμουθ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μπλάκπουλ Μπρίστολ Ρόβερς Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Γουίμπλετον Σρούσμπερι Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μπάρνσλι Σαουθέντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Τζίλιγκχαμ Φλίτγουντ Τάουν Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Σκάνθορπ Οξφορντ Καρτέλα Αγώνα 3-3
16:00 Ρότσντεϊλ Λούτον Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Πλίμουθ Σάντερλαντ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Αυστρία Bundesliga
17:00 SKN St. Polten Λίντσερ Καρτέλα Αγώνα 2-2
17:00 Αντμίρα Χάρτμπεργκ Καρτέλα Αγώνα 2-3
17:00 Στουρμ Γκρατς Βάκερ Ινσμπρουκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Γκενκ Μπριζ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Σερκλ Μπριζ Μουσκρόν Περουβελτζ Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:30 Γάνδη Κορτράικ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Ορλεανς Γκρενόμπλ Καρτέλα Αγώνα 0-3
15:00 Λανς Σατορού Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:00 Νιόρ Χάβρη Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Beziers Λοριάν Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:00 Τρουά Βαλενσιέν Καρτέλα Αγώνα 4-2
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Λιόν Μπορντό Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Στρασμπούργκ Τουλούζ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Ρεμς Μονακό Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Νις Αμιάν Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Ντιζόν Νιμ Καρτέλα Αγώνα 0-4
20:00 Καέν Ρεν Καρτέλα Αγώνα 1-2
Γερμανία Bundesliga
15:30 Σάλκε Αννόβερο Καρτέλα Αγώνα 3-1
15:30 Βόλφσμπουργκ Ντόρτμουντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:30 Αουγκσμπουργκ Νυρεμβέργη Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:30 Μπάγιερν Μον. Φράιμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 Λεβερκούζεν Χόφενχαϊμ Καρτέλα Αγώνα 1-4
18:30 Χέρτα Λειψία Καρτέλα Αγώνα 0-3
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Ντάρμσταντ 98 Μάγκντεμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 3-1
13:00 Ντούισμπουργκ Πάντερμπορν Καρτέλα Αγώνα 2-0
13:00 Χόλσταϊν Κίελ Ινγκολσταντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ελβετία Super League
19:00 Γκρασχόπερς Γιανγκ Μπόις Καρτέλα Αγώνα 0-3
19:00 Τουν Ν. Ξαμάξ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ελλάδα Super League
15:00 Ατρόμητος ΠΑΟΚ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:15 Πανιώνιος Παναιτωλικός Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Παναθηναϊκός ΑΕΚ Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 Λεβαδειακός Λάρισα Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ισπανία Primera Division
13:00 Λεγκανες Ατλέτικο Μαδρ. Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:15 Ρεάλ Μαδρίτης Βαγιαδολίδ Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:30 Βαλένθια Χιρόνα Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:45 Βαγιεκάνο Μπαρτσελόνα Καρτέλα Αγώνα 2-3
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Reus Λούγκο Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Οσασούνα Μάλαγα Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Νουμάνθια Τενερίφη Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:00 Κόρδοβα Extremadura Καρτέλα Αγώνα 4-2
20:30 Λας Πάλμας Λα Κορούνια Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Παλέρμο Cosenza Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Πάντοβα Τσιταντέλα Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Foggia Μπρέσια Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Benevento Ασκολι Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Ιντερ Τζένοα Καρτέλα Αγώνα 5-0
18:00 Φιορεντίνα Ρόμα Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:30 Γιουβέντους Κάλιαρι Καρτέλα Αγώνα 3-1
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
16:00 Απόλλωνας Λεμεσού Ανόρθωσις Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:00 Ένωση Νέων Παραλιμνίου Alki Oroklinis Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 A.E. Kittion Larnaca ΑΕΛ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Στάμπεκ Κρίστιανσουντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Αϊντχόφεν Φίτεσε Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Μπρέντα Χέρακλες Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:45 Αλκμαάρ Ντε Γκράαφτσαπ Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:45 Αγιαξ Βιλλεμ II Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
15:30 Gap Connah S Quay FC Λιανέλλι Καρτέλα Αγώνα 6-0
15:30 Καρμάρτεν Σάερναφρον Καρτέλα Αγώνα 4-3
20:30 Μπάλα Cardiff Met Καρτέλα Αγώνα 3-0
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:30 Πορτιμονένσε Μπελενένσες Καρτέλα Αγώνα 1-1
19:00 Μαρίτιμο Πόρτο Καρτέλα Αγώνα 0-2
21:30 Μποαβίστα Γκιμαράες Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ρωσία Premier League
12:00 Λοκομοτίβ Μόσχας Arsenal Tula Καρτέλα Αγώνα 3-1
14:30 Ντιναμό Μόσχας ΤΣΣΚΑ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 0-0
Σκωτία Premier League
13:30 Σεντ Μίρεν Ρέιντζερς Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Χιμπέρνιαν Σεντ Τζόνστον Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μάδεργουελ Νταντί Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Χάμιλτον Λίβινγκστον Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Σέλτικ Heart of Midlothian Καρτέλα Αγώνα 5-0
Σουηδία Superettan
14:00 Χάλμσταντ Εργκρίτε Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Λαντσκρόνα Γιόνσεπινγκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Ντέγκερφορς Γκέφλε Καρτέλα Αγώνα 4-0
18:00 AFC Eskilstuna Φρέι Καρτέλα Αγώνα 2-2
Τουρκία Super Lig
11:30 Κασίμπασα Αντάλιασπορ Καρτέλα Αγώνα 1-2
14:00 Ακισάρ Μπελεντιγιέ Erzurum BB Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Ι. Μπασακσεχίρ Μπεσικτάς Καρτέλα Αγώνα 1-0
Αργεντινή Superliga
01:00 Ουνιόν Σάντα Φε Patronato Καρτέλα Αγώνα 2-2
17:15 Αλντοσίβι Μπάνφιλντ Καρτέλα Αγώνα 1-4
19:30 Γοδόι Κρουζ Atletico Tucuman Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:45 Εστουδιάντες Ρίβερ Πλέιτ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:30 Οέστε Φιγκεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 0-0
01:30 Σαμπάιο Κορέια CSA Καρτέλα Αγώνα 2-3
20:30 Αβάϊ Londrina Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:30 CRB Μποα Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:00 Γκοϊανιένσε Fortaleza Καρτέλα Αγώνα 1-2
23:30 Κοριτίμπα Γκουαρανί Καρτέλα Αγώνα 0-2
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
21:00 Ατλέτικο Μινέιρο Γκρέμιο Καρτέλα Αγώνα 0-1
21:00 Φλουμινένσε Βάσκο Ντα Γκάμα Καρτέλα Αγώνα 0-1
23:00 Παλμέιρας Σάντος Καρτέλα Αγώνα 3-2
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
06:00 Γιούμπιλο Ιβάτα Χιροσίμα Καρτέλα Αγώνα 3-2
06:00 Γιοκοχάμα Μάρινος FC Τόκιο Καρτέλα Αγώνα 0-1
06:00 Ναγκόγια Βίσσελ Κόμπε Καρτέλα Αγώνα 1-2
06:00 Καβασάκι-F Κασίβα Ρεϊσόλ Καρτέλα Αγώνα 3-0
08:00 Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Γκάμπα Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 1-3
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
06:00 Jeju United Γκιεονγκνάμ Καρτέλα Αγώνα 0-1
08:00 Ίντσεον Sangju Sangmu Καρτέλα Αγώνα 2-1