English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 04/11/2018 (100)

Αγγλία Championship
14:30 Γουίγκαν Λιντς Καρτέλα Αγώνα 1-2
Αγγλία Premier League
16:00 Μάντσεστερ Σίτι Σαουθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 6-1
17:00 Τσέλσι Κρύσταλ Πάλας Καρτέλα Αγώνα 3-1
Αυστρία Bundesliga
14:30 Σάλτσμπουργκ Μάτερσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 2-1
14:30 Αούστρια Βιέννης Βόλφσμπεργκερ Καρτέλα Αγώνα 2-3
17:00 Αλταχ Ραπίντ Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 2-2
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Σταντάρ Λιέγης Αντβέρπ Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Βάασλαντ Αντερλεχτ Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:00 Σιντ Τρουίντεν Ζούλτε Βαρεγκέμ Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Λόκερεν Έπεν Καρτέλα Αγώνα 2-0
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Ναντ Γκενγκάν Καρτέλα Αγώνα 5-0
17:00 Σεντ Ετιέν Ανζέ Καρτέλα Αγώνα 4-3
21:00 Μονπελιέ Μαρσέιγ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Γερμανία Bundesliga
15:30 Γκλάντμπαχ Φορτούνα Ντίσελντορφ Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Μάιντς Βέρντερ Βρέμης Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Ρέγκενσμπουργκ Ουνιόν Βερολίνου Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:30 Χάιντενχάιμ Αουε Καρτέλα Αγώνα 1-0
13:30 Μπίλεφελντ Σαν Πάουλι Καρτέλα Αγώνα 1-2
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Μπρόντμπι Κοπεγχάγη Καρτέλα Αγώνα 0-1
14:30 Νόρντζιελαντ Ααλμποργκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:30 Ααρχους Ράντερς Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:30 Εσμπιεργκ Μίντιλαντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ελβετία Super League
16:00 Σιόν Σεντ Γκάλεν Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Λουκέρνη Ζυρίχη Καρτέλα Αγώνα 2-5
16:00 Βασιλεία Λουγκάνο Καρτέλα Αγώνα 3-2
Ελλάδα Super League
16:15 ΠΑΣ Γιάννενα Λαμία Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Αρης Θεσσ. Ολυμπιακός Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:30 ΟΦΗ Απόλλων Σμύρνης Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ισπανία Primera Division
12:00 Εϊμπάρ Αλαβές Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:15 Βιγιαρεάλ Λεβάντε Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Σοσιεδάδ Σεβίλη Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 Ουέσκα Χετάφε Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:45 Μπετίς Θέλτα Καρτέλα Αγώνα 3-3
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Κάντιθ Ελτσε Καρτέλα Αγώνα 5-1
16:00 Οβιέδο Μαγιόρκα Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Αλκορόν Rayo Majadahonda Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Αλμερία Σπόρτινγκ Χιχόν Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:30 Σαραγόσα Γρανάδα CF Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Κροτόνε Κάρπι Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Βενέτσια Σαλερνιτάνα Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:00 Λιβόρνο Περούτζια Καρτέλα Αγώνα 2-3
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Λάτσιο Spal Καρτέλα Αγώνα 4-1
15:00 Σαμπντόρια Τορίνο Καρτέλα Αγώνα 1-4
15:00 Κιέβο Σασσουόλο Καρτέλα Αγώνα 0-2
15:00 Πάρμα Φροζινόνε Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Μπολόνια Αταλάντα Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:30 Ουντινέζε Μίλαν Καρτέλα Αγώνα 0-1
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
16:00 Πάφος ΑΠΟΕΛ Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:00 Ομόνοια Λευκ. Ερμής Αραδίππου Καρτέλα Αγώνα 2-1
Νορβηγία Adeccoligaen
12:00 Σάντνες Χαμ-Καμ Καρτέλα Αγώνα 1-3
12:00 Μιοντάλεν Βίκινγκ Καρτέλα Αγώνα 2-4
12:00 Ουλενσακερ Γιερβ Καρτέλα Αγώνα 4-1
12:00 Τρομσντάλεν Σόγκνταλ Καρτέλα Αγώνα 0-3
12:00 Νότοντεν Floro Καρτέλα Αγώνα 2-1
12:00 Κόνγκσβινγκερ Νεστ Σότρα Καρτέλα Αγώνα 2-2
12:00 Ασανε Στρόμμεν Καρτέλα Αγώνα 0-5
12:00 Αλεσουντ Λεβάνγκερ Καρτέλα Αγώνα 4-0
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Σάντεφιορντ Σταρτ Καρτέλα Αγώνα 4-1
18:00 Τρόμσο Μόλντε Καρτέλα Αγώνα 2-4
18:00 Βαλερένγκα Σάρπσμποργκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Χάουγκεσουντ Ρανχάιμ Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Ρόζενμποργκ Οντ Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:00 Μπραν Στρομσγκόντσετ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ολλανδία Eredivisie
12:15 Χίρενφεϊν Εμμεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
14:30 Ουτρέχτη Ντεν Χάαγκ Καρτέλα Αγώνα 3-0
14:30 Φορτούνα Σιτάρντ Τσβόλε Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:45 Φέγενορντ Φένλο Καρτέλα Αγώνα  
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
15:30 Barry Town Λαντουντνο Καρτέλα Αγώνα 2-1
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Φεϊρένσε Τοντέλα Καρτέλα Αγώνα 2-4
18:30 Σάντα Κλάρα Σπόρτινγκ Λισ. Καρτέλα Αγώνα 1-2
21:00 Μπράγκα Σετούμπαλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ρωσία Premier League
12:00 Ζενίτ Αγ. Πετρ. Akhmat Grozny Καρτέλα Αγώνα 1-0
14:30 Κρασνοντάρ Ροστόφ Καρτέλα Αγώνα 2-2
17:00 Σπαρτάκ Μόσχας Ουράλ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Σκωτία Premier League
13:15 Κιλμάρνοκ Αμπερντίν Καρτέλα Αγώνα 1-2
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Νόρκεπινγκ Ερεμπρο Καρτέλα Αγώνα 3-2
15:00 Γκέτεμποργκ Μάλμε Καρτέλα Αγώνα 0-3
17:30 Χάμαρμπι Χάκεν Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:30 ΑΙΚ Σούντσβαλ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Σουηδία Superettan
15:00 Βάρναμο Χέλσινμποργκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Τουρκία Super Lig
11:30 Ανκαραγκουτσού Καϊσέρισπορ Καρτέλα Αγώνα 3-1
14:00 Alanyaspor Yeni Malatyaspor Καρτέλα Αγώνα 0-1
17:00 Τραμπζόνσπορ Μπούρσασπορ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αργεντινή Superliga
00:00 Μπόκα Τζούνιορς Τιγκρε Καρτέλα Αγώνα 4-1
15:00 Αρχεντίνος Τζ. Ιντεπετιέντε Καρτέλα Αγώνα 0-2
17:15 Ροζάριο Σέντραλ Κόλον Σάντα Φε Καρτέλα Αγώνα 1-1
19:30 Σαν Λορέντζο Talleres Cordoba Καρτέλα Αγώνα 0-1
21:45 Ρασίνγκ Νιούελς Ολντ Μποϊς Καρτέλα Αγώνα 1-0
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
20:00 Σάο Πάολο Φλαμένγκο Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:00 Παρανά Βιτόρια Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Μποταφόγκο Κορίνθιανς Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Αμέρικα Μινέιρο Κρουζέιρο Καρτέλα Αγώνα 1-2
22:00 Ιντερνασιονάλ Ατλέτικο Παραναένσε Καρτέλα Αγώνα 2-1
22:00 Μπαΐα Σαπεκοένσε Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
06:00 Κονσαντόλε Σαπόρο Σεντάι Καρτέλα Αγώνα 1-0
08:00 Τόσου V-Varen Nagasaki Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
06:00 Γιεονμπούκ Ulsan Hyundai Καρτέλα Αγώνα 3-1
06:00 Daegu FC FC Seoul Καρτέλα Αγώνα 1-1
08:00 Σουβόν Pohang Steelers Καρτέλα Αγώνα 1-3
08:00 Γκανγκβόν Jeonnam Dragons Καρτέλα Αγώνα 1-0