English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 01/12/2018 (107)

Αγγλία Championship
13:30 Σέφιλντ Γιουν. Λιντς Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Ντέρμπι Σουόνσι Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Ρέντιγκ Στόουκ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Νότιγχαμ Φόρεστ Ιπσουιτς Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 ΚΠΡ Χαλ Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Νόριτς Ρόδεραμ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Μπόλτον Γουίγκαν Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπλάκμπερν Σέφιλντ Γουέν. Καρτέλα Αγώνα 4-2
16:00 Μπέρμιγχαμ Πρέστον Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:30 Μίντλεσμπρο Αστον Βίλλα Καρτέλα Αγώνα 0-3
Αγγλία National League
16:00 Ιστλιχ Ντόβερ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 AFC Fylde Σάτον Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Ολντερσοτ Εμπσφλιτ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Salford City Havant and Waterlooville Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Maidenhead Harrogate Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Λέιτον Οριεντ Γκέιτσχεντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Χάρτλπουλ Nτάγκενχαμ & Ρεντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μπρέϊντρι Μπάροου Καρτέλα Αγώνα 0-2
Αγγλία Premier League
16:00 Νιούκαστλ Γουέστ Χαμ Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Μάντσεστερ Σίτι Μπόρνμουθ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Λέστερ Γουότφορντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Χάντερσφιλντ Μπράιτον Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Κρύσταλ Πάλας Μπέρνλι Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:30 Σαουθάμπτον Μάντσεστερ Γ. Καρτέλα Αγώνα 2-2
Αυστρία Bundesliga
17:00 Λίντσερ Χάρτμπεργκ Καρτέλα Αγώνα 3-3
17:00 Μάτερσμπουργκ Αντμίρα Καρτέλα Αγώνα 2-2
17:00 Αούστρια Βιέννης SKN St. Polten Καρτέλα Αγώνα 2-0
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Σαρλερουά Σερκλ Μπριζ Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:00 Κορτράικ Μουσκρόν Περουβελτζ Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Ζούλτε Βαρεγκέμ Οστάνδη Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:30 Αντβέρπ Σιντ Τρουίντεν Καρτέλα Αγώνα 1-3
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
14:00 Γκρενόμπλ Μετς Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Λιλ Λιόν Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:00 Νιμ Αμιάν Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:00 Γκενγκάν Νις Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Μονακό Μονπελιέ Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:00 Ανζέ Καέν Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γερμανία Bundesliga
15:30 Βέρντερ Βρέμης Μπάγιερν Μον. Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:30 Στουτγκάρδη Αουγκσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:30 Αννόβερο Χέρτα Καρτέλα Αγώνα 0-2
15:30 Ντόρτμουντ Φράιμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:30 Χόφενχαϊμ Σάλκε Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Ινγκολσταντ Αμβούργο Καρτέλα Αγώνα 1-2
13:00 Ουνιόν Βερολίνου Ντάρμσταντ 98 Καρτέλα Αγώνα 3-1
13:00 Σαν Πάουλι Διναμό Δρέσδης Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:00 Κολωνία Γκρόιτερ Φιρτ Καρτέλα Αγώνα 4-0
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Οντένσε Vendsyssel FF Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ελβετία Super League
19:00 Σιόν Λουκέρνη Καρτέλα Αγώνα 2-0
19:00 Τουν Σεντ Γκάλεν Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ελλάδα Super League
16:15 Λάρισα Πανιώνιος Καρτέλα Αγώνα 4-2
18:00 Απόλλων Σμύρνης Ατρόμητος Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 ΠΑΣ Γιάννενα ΟΦΗ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ισπανία Primera Division
13:00 Θέλτα Ουέσκα Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:15 Βαγιαδολίδ Λεγκανες Καρτέλα Αγώνα 2-4
18:30 Χετάφε Εσπανιόλ Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:45 Ρεάλ Μαδρίτης Βαλένθια Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Κόρδοβα Ελτσε Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Reus Μαγιόρκα Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Μάλαγα Γρανάδα CF Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:00 Αλμερία Extremadura Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:30 Σπόρτινγκ Χιχόν Τενερίφη Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Κρεμονέζε Κροτόνε Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Cosenza Πάντοβα Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Τσιταντέλα Σαλερνιτάνα Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:00 Ασκολι Σπέτσια Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Spal Εμπολι Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Φιορεντίνα Γιουβέντους Καρτέλα Αγώνα 0-3
20:30 Σαμπντόρια Μπολόνια Καρτέλα Αγώνα 4-1
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
16:00 Alki Oroklinis Nέα Σαλαμίνα Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 ΑΕΛ Ομόνοια Λευκ. Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Φίτεσε Εμμεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
19:45 Αλκμαάρ Βιλλεμ II Καρτέλα Αγώνα 0-2
19:45 Ντε Γκράαφτσαπ Τσβόλε Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:45 Χίρενφεϊν Φορτούνα Σιτάρντ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
15:30 Δε Νιού Σεντς Cardiff Met Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 Λιανέλλι Σάερναφρον Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:30 Gap Connah S Quay FC Λαντουντνο Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:30 Barry Town Νιουτάουν Καρτέλα Αγώνα 4-1
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:30 Μαρίτιμο Σετούμπαλ Καρτέλα Αγώνα 0-1
19:00 Μπενφίκα Φεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 4-0
21:30 Μπράγκα Μορεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ρωσία Premier League
     Orenburg Κρίλια Σοβιέτοβ Καρτέλα Αγώνα Post
12:00 Γιενισέι Akhmat Grozny Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Άνζι Ούφα Καρτέλα Αγώνα 0-0
Σκωτία Premier League
16:00 Σεντ Μίρεν Χάμιλτον Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Λίβινγκστον Μάδεργουελ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Κιλμάρνοκ Χιμπέρνιαν Καρτέλα Αγώνα 3-0
Τουρκία Super Lig
14:00 Αντάλιασπορ Γκοζτέπε Καρτέλα Αγώνα 1-0
14:00 Ι. Μπασακσεχίρ Σίβασπορ Καρτέλα Αγώνα 0-1
17:00 Καϊσέρισπορ Τραμπζόνσπορ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Αργεντινή Superliga
01:15 Νιούελς Ολντ Μποϊς Patronato Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:10 Εστουδιάντες Λανούς Καρτέλα Αγώνα 1-1
23:20 Atletico Tucuman San Martin Tucuman Καρτέλα Αγώνα 2-3
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
22:00 Φλαμένγκο Ατλέτικο Παραναένσε Καρτέλα Αγώνα 1-2
22:00 Ατλέτικο Μινέιρο Μποταφόγκο Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
06:00 Γιοκοχάμα Μάρινος Τσερέζο Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 1-2
06:00 Κασίβα Ρεϊσόλ Γκάμπα Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 4-2
06:00 Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς FC Τόκιο Καρτέλα Αγώνα 3-2
06:00 V-Varen Nagasaki Σιμίζου Καρτέλα Αγώνα 4-4
06:00 Καβασάκι-F Γιούμπιλο Ιβάτα Καρτέλα Αγώνα 2-1
06:00 Κονσαντόλε Σαπόρο Χιροσίμα Καρτέλα Αγώνα 2-2
06:00 Κασίμα Άντλερς Τόσου Καρτέλα Αγώνα 0-0
06:00 Ναγκόγια Σονάν Καρτέλα Αγώνα 2-2
06:00 Βίσσελ Κόμπε Σεντάι Καρτέλα Αγώνα 3-2
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
06:00 Ίντσεον Jeonnam Dragons Καρτέλα Αγώνα 3-1
06:00 Γκανγκβόν Daegu FC Καρτέλα Αγώνα 0-1
06:00 Sangju Sangmu FC Seoul Καρτέλα Αγώνα 1-0