English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 15/12/2018 (102)

Αγγλία Championship
16:00 Ρόδεραμ Ρέντιγκ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Χαλ Μπρέντφορντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπόλτον Λιντς Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σουόνσι Σέφιλντ Γουέν. Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ιπσουιτς Γουίγκαν Καρτέλα Αγώνα  
16:00 ΚΠΡ Μίντλεσμπρο Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Πρέστον Μίλγουολ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπλάκμπερν Μπέρμιγχαμ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Αστον Βίλλα Στόουκ Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Μπρίστολ Σίτι Νόριτς Καρτέλα Αγώνα  
Αγγλία Premier League
13:30 Μάντσεστερ Σίτι Εβερτον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Γουότφορντ Κάρντιφ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Χάντερσφιλντ Νιούκαστλ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Γουλβς Μπόρνμουθ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Κρύσταλ Πάλας Λέστερ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Τότεναμ Μπέρνλι Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Φούλαμ Γουέστ Χαμ Καρτέλα Αγώνα  
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Γκρίμσμπι Σουίντον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Καρλάιλ Κόλτσεστερ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μάκλσφιλντ Κρόουλι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Νορθάμπτον Στίβενέιτζ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Νιούπορτ Κάουντι Μίλτον Κέινς Ντονς Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Νοτς Κάουντι Τρανμίρ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Φόρεστ Γκρίν Μάνσφιλντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Εξετερ Κρου Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Πορτ Βέιλ Τσέλτεναμ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ολνταμ Μπέρι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Λίνκολν Μόρκαμ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Κέιμπριτζ Γεοβίλ Καρτέλα Αγώνα  
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
13:15 Ντονκάστερ Σκάνθορπ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπάρνσλι Πόρτσμουθ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Τσάρλτον Γουίμπλετον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ρότσντεϊλ Πλίμουθ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Οξφορντ Μπλάκπουλ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σάντερλαντ Μπρίστολ Ρόβερς Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σαουθέντ Ακρινγκτον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σρούσμπερι Πίτερμπορο Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Τζίλιγκχαμ Γουίκομπ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Φλίτγουντ Τάουν Μπέρτον Αλμπιον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Κόβεντρι Λούτον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπράντφορντ Γουόλσολ Καρτέλα Αγώνα  
Αυστρία Bundesliga
17:00 Στουρμ Γκρατς Αντμίρα Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Λίντσερ Μάτερσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Βάκερ Ινσμπρουκ Βόλφσμπεργκερ Καρτέλα Αγώνα  
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Κορτράικ Μπριζ Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Έπεν Μουσκρόν Περουβελτζ Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Λόκερεν Σιντ Τρουίντεν Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Αντβέρπ Βάασλαντ Καρτέλα Αγώνα  
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Κλερμόν Λανς Καρτέλα Αγώνα  
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Ντιζόν Παρί Σεν Ζερμαίν Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Ρεμς Στρασμπούργκ Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Ναντ Μονπελιέ Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Καέν Τουλούζ Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Αμιάν Ανζέ Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Bundesliga
15:30 Χόφενχαϊμ Γκλάντμπαχ Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Στουτγκάρδη Χέρτα Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Αννόβερο Μπάγιερν Μον. Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Φορτούνα Ντίσελντορφ Φράιμπουργκ Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Αουγκσμπουργκ Σάλκε Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Ντόρτμουντ Βέρντερ Βρέμης Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Ουνιόν Βερολίνου Μπόχουμ Καρτέλα Αγώνα  
13:00 Πάντερμπορν Διναμό Δρέσδης Καρτέλα Αγώνα  
13:00 Σαν Πάουλι Γκρόιτερ Φιρτ Καρτέλα Αγώνα  
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Ράντερς Βεϊλε Καρτέλα Αγώνα  
Ελβετία Super League
19:00 Σιόν Βασιλεία Καρτέλα Αγώνα  
19:00 Τουν Γκρασχόπερς Καρτέλα Αγώνα  
Ελλάδα Super League
16:15 ΠΑΣ Γιάννενα Πανιώνιος Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Αρης Θεσσ. Παναιτωλικός Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Αστέρας Τρίπολης ΟΦΗ Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Primera Division
13:00 Χετάφε Σοσιεδάδ Καρτέλα Αγώνα  
16:15 Βαγιαδολίδ Ατλέτικο Μαδρ. Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Ρεάλ Μαδρίτης Βαγιεκάνο Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Εϊμπάρ Βαλένθια Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Γρανάδα CF Οβιέδο Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Reus Κόρδοβα Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Νουμάνθια Αλμπαθέτε Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Σπόρτινγκ Χιχόν Μαγιόρκα Καρτέλα Αγώνα  
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Ασκολι Τσιταντέλα Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Παλέρμο Λιβόρνο Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Περούτζια Σπέτσια Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Cosenza Benevento Καρτέλα Αγώνα  
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
18:00 Ιντερ Ουντινέζε Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Τορίνο Γιουβέντους Καρτέλα Αγώνα  
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
16:00 Δόξα Κατωκοπιάς ΑΕΛ Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Ερμής Αραδίππου Alki Oroklinis Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Ανόρθωσις Πάφος Καρτέλα Αγώνα  
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Τσβόλε Μπρέντα Καρτέλα Αγώνα  
19:45 Χέρακλες Αϊντχόφεν Καρτέλα Αγώνα  
19:45 Αλκμαάρ Έξελσιορ Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Φίτεσε Φένλο Καρτέλα Αγώνα  
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
20:30 Νιουτάουν Λαντουντνο Καρτέλα Αγώνα  
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:30 Τσάβες Μορεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα  
16:30 Μποαβίστα Τοντέλα Καρτέλα Αγώνα  
19:00 Αβες Γκιμαράες Καρτέλα Αγώνα  
21:30 Σάντα Κλάρα Πόρτο Καρτέλα Αγώνα  
Σκωτία Premier League
16:00 Σεντ Μίρεν Αμπερντίν Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σεντ Τζόνστον Μάδεργουελ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Κιλμάρνοκ Νταντί Καρτέλα Αγώνα  
Τουρκία Super Lig
11:30 Σίβασπορ Ανκαραγκουτσού Καρτέλα Αγώνα  
11:30 Ρίζεσπορ Alanyaspor Καρτέλα Αγώνα  
14:00 Κόνιασπορ Κασίμπασα Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Ι. Μπασακσεχίρ Γαλατάσαραϊ Καρτέλα Αγώνα