English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 16/12/2018 (62)

Αγγλία Premier League
14:30 Σαουθάμπτον Αρσεναλ Καρτέλα Αγώνα  
14:30 Μπράιτον Τσέλσι Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Λίβερπουλ Μάντσεστερ Γ. Καρτέλα Αγώνα  
Αυστρία Bundesliga
14:30 Αλταχ Χάρτμπεργκ Καρτέλα Αγώνα  
14:30 Σάλτσμπουργκ SKN St. Polten Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Αούστρια Βιέννης Ραπίντ Βιέννης Καρτέλα Αγώνα  
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Σερκλ Μπριζ Αντερλεχτ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Γκενκ Οστάνδη Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Σταντάρ Λιέγης Ζούλτε Βαρεγκέμ Καρτέλα Αγώνα  
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
13:00 Λιόν Μονακό Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Νιμ Λιλ Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Γκενγκάν Ρεν Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Μαρσέιγ Μπορντό Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Bundesliga
15:30 Λειψία Μάιντς Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης Λεβερκούζεν Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Σαντχάουζεν Ρέγκενσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Ινγκολσταντ Χάιντενχάιμ Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Αουε Ντάρμσταντ 98 Καρτέλα Αγώνα  
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Εσμπιεργκ Νόρντζιελαντ Καρτέλα Αγώνα  
14:00 Χόρσενς Μίντιλαντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σοντερίσκε Κοπεγχάγη Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Μπρόντμπι Vendsyssel FF Καρτέλα Αγώνα  
Ελβετία Super League
16:00 Ζυρίχη Λουγκάνο Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Λουκέρνη Σεντ Γκάλεν Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ν. Ξαμάξ Γιανγκ Μπόις Καρτέλα Αγώνα  
Ελλάδα Super League
15:00 Απόλλων Σμύρνης Σκόντα Ξάνθη Καρτέλα Αγώνα  
16:15 Λάρισα ΑΕΚ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Παναθηναϊκός Ατρόμητος Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Ολυμπιακός Λαμία Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Primera Division
12:00 Σεβίλη Χιρόνα Καρτέλα Αγώνα  
16:15 Εσπανιόλ Μπετίς Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Ουέσκα Βιγιαρεάλ Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Λεβάντε Μπαρτσελόνα Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Rayo Majadahonda Ελτσε Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Οσασούνα Αλκορόν Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Λας Πάλμας Τενερίφη Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Extremadura Ταραγόνα Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Αλμερία Λούγκο Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Λα Κορούνια Σαραγόσα Καρτέλα Αγώνα  
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Κάρπι Σαλερνιτάνα Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Κροτόνε Βενέτσια Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Μπρέσια Λέτσε Καρτέλα Αγώνα  
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Spal Κιέβο Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Σαμπντόρια Πάρμα Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Φροζινόνε Σασσουόλο Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Φιορεντίνα Εμπολι Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Κάλιαρι Νάπολι Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Ρόμα Τζένοα Καρτέλα Αγώνα  
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
15:00 Ομόνοια Λευκ. ΑΠΟΕΛ Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Nέα Σαλαμίνα Ένωση Νέων Παραλιμνίου Καρτέλα Αγώνα  
Ολλανδία Eredivisie
12:15 Χίρενφεϊν Ουτρέχτη Καρτέλα Αγώνα  
14:30 Γκρόνινγκεν Εμμεν Καρτέλα Αγώνα  
14:30 Αγιαξ Ντε Γκράαφτσαπ Καρτέλα Αγώνα  
16:45 Φέγενορντ Φορτούνα Σιτάρντ Καρτέλα Αγώνα  
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Ρίο Αβε Μπελενένσες Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Μαρίτιμο Μπενφίκα Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Σπόρτινγκ Λισ. Νασιονάλ Καρτέλα Αγώνα  
Σκωτία Premier League
13:30 Χιμπέρνιαν Σέλτικ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ρέιντζερς Χάμιλτον Καρτέλα Αγώνα  
Τουρκία Super Lig
11:30 Yeni Malatyaspor Αντάλιασπορ Καρτέλα Αγώνα  
14:00 Καϊσέρισπορ Ακισάρ Μπελεντιγιέ Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Μπεσικτάς Τραμπζόνσπορ Καρτέλα Αγώνα