English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 02/12/2018 (77)

Αγγλία Championship
14:30 Μπρίστολ Σίτι Μίλγουολ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αγγλία Premier League
13:00 Τσέλσι Φούλαμ Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:05 Αρσεναλ Τότεναμ Καρτέλα Αγώνα 4-2
17:15 Λίβερπουλ Εβερτον Καρτέλα Αγώνα 1-0
Αυστρία Bundesliga
14:30 Βάκερ Ινσμπρουκ Ραπίντ Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 0-1
14:30 Σάλτσμπουργκ Αλταχ Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:00 Στουρμ Γκρατς Βόλφσμπεργκερ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Μπριζ Σταντάρ Λιέγης Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Αντερλεχτ Γκενκ Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:00 Έπεν Βάασλαντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Τουλούζ Ντιζόν Καρτέλα Αγώνα 2-2
17:00 Μαρσέιγ Ρεμς Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:00 Ρεν Στρασμπούργκ Καρτέλα Αγώνα 1-4
21:00 Μπορντό Παρί Σεν Ζερμαίν Καρτέλα Αγώνα 2-2
Γερμανία Bundesliga
15:30 Λειψία Γκλάντμπαχ Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης Βόλφσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Σαντχάουζεν Χάιντενχάιμ Καρτέλα Αγώνα 1-2
13:30 Ντούισμπουργκ Χόλσταϊν Κίελ Καρτέλα Αγώνα 0-4
13:30 Μάγκντεμπουργκ Μπόχουμ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Σοντερίσκε Νόρντζιελαντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
14:00 Ράντερς Μίντιλαντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Χόρσενς Κοπεγχάγη Καρτέλα Αγώνα 1-6
18:00 Μπρόντμπι Χόμπρο Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ελβετία Super League
16:00 Ζυρίχη Γκρασχόπερς Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Λουγκάνο Ν. Ξαμάξ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Βασιλεία Γιανγκ Μπόις Καρτέλα Αγώνα 1-3
Ελλάδα Super League
16:15 Λεβαδειακός Αστέρας Τρίπολης Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Αρης Θεσσ. Παναθηναϊκός Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 ΑΕΚ Σκόντα Ξάνθη Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ισπανία Primera Division
12:00 Μπετίς Σοσιεδάδ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:15 Χιρόνα Ατλέτικο Μαδρ. Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Μπαρτσελόνα Βιγιαρεάλ Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:45 Αλαβές Σεβίλη Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Rayo Majadahonda Λα Κορούνια Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Οσασούνα Λούγκο Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Νουμάνθια Ταραγόνα Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Αλμπαθέτε Αλκορόν Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:30 Λας Πάλμας Οβιέδο Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Μπρέσια Λιβόρνο Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Κάρπι Λέτσε Καρτέλα Αγώνα 0-1
21:00 Περούτζια Πεσκάρα Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Μίλαν Πάρμα Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Φροζινόνε Κάλιαρι Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Τορίνο Τζένοα Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Σασσουόλο Ουντινέζε Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Κιέβο Λάτσιο Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:30 Ρόμα Ιντερ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
15:00 Δόξα Κατωκοπιάς Πάφος Καρτέλα Αγώνα 3-2
17:00 Ανόρθωσις Ερμής Αραδίππου Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ολλανδία Eredivisie
12:15 Αγιαξ Ντεν Χάαγκ Καρτέλα Αγώνα 5-1
14:30 Χέρακλες Φένλο Καρτέλα Αγώνα 4-1
14:30 Φέγενορντ Αϊντχόφεν Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:45 Γκρόνινγκεν Μπρέντα Καρτέλα Αγώνα 5-2
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Πορτιμονένσε Τοντέλα Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Αβες Νασιονάλ Καρτέλα Αγώνα 2-3
18:30 Τσάβες Γκιμαράες Καρτέλα Αγώνα 0-1
21:00 Μποαβίστα Πόρτο Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ρωσία Premier League
12:00 Κρασνοντάρ Ουράλ Καρτέλα Αγώνα 2-0
14:30 Ροστόφ ΤΣΣΚΑ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:00 Σπαρτάκ Μόσχας Λοκομοτίβ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 2-1
Σκωτία Premier League
13:00 Heart of Midlothian Ρέιντζερς Καρτέλα Αγώνα 1-2
Τουρκία Super Lig
14:00 Μπούρσασπορ Erzurum BB Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Μπεσικτάς Γαλατάσαραϊ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Αργεντινή Superliga
01:30 Μπάνφιλντ Αρχεντίνος Τζ. Καρτέλα Αγώνα 0-1
21:10 Αλντοσίβι Σαν Λορέντζο Καρτέλα Αγώνα 2-2
23:20 Ιντεπετιέντε Μπόκα Τζούνιορς Καρτέλα Αγώνα 0-1
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
20:00 Μπαΐα Κρουζέιρο Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Φλουμινένσε Αμέρικα Μινέιρο Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Γκρέμιο Κορίνθιανς Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Σεάρα Βάσκο Ντα Γκάμα Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Παρανά Ιντερνασιονάλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Σπορτ Ρεσίφε Σάντος Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Σαπεκοένσε Σάο Πάολο Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Παλμέιρας Βιτόρια Καρτέλα Αγώνα 3-2
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
06:00 Σουβόν Jeju United Καρτέλα Αγώνα 0-2
06:00 Pohang Steelers Ulsan Hyundai Καρτέλα Αγώνα 1-3
06:00 Γιεονμπούκ Γκιεονγκνάμ Καρτέλα Αγώνα 1-1