English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 22/12/2018 (126)

Αγγλία Championship
16:00 Ντέρμπι Μπρίστολ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Νότιγχαμ Φόρεστ ΚΠΡ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μπλάκμπερν Νόριτς Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Ιπσουιτς Σέφιλντ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Γουίγκαν Μπέρμιγχαμ Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Στόουκ Μίλγουολ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Σέφιλντ Γουέν. Πρέστον Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Ρέντιγκ Μίντλεσμπρο Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Ρόδεραμ Γουέστ Μπρομ Καρτέλα Αγώνα 0-4
16:00 Μπρέντφορντ Μπόλτον Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Χαλ Σουόνσι Καρτέλα Αγώνα 3-2
Αγγλία National League
13:35 Μπαρνέτ Ντόβερ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Salford City Nτάγκενχαμ & Ρεντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μπρέϊντρι Μπόρεχαμ Γουντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Σολιχούλ Μορς Μπάροου Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μεϊντστόουν Γιουν. Γκέιτσχεντ Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Λέιτον Οριεντ Τσέστερφιλντ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Χάρτλπουλ Havant and Waterlooville Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Χάλιφαξ Σάτον Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Ιστλιχ Harrogate Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Μπρόμλεϊ Maidenhead Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Ολντερσοτ Ρέξαμ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 AFC Fylde Εμπσφλιτ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 2-0
Αγγλία Premier League
13:30 Αρσεναλ Μπέρνλι Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Νιούκαστλ Φούλαμ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Γουέστ Χαμ Γουότφορντ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Μάντσεστερ Σίτι Κρύσταλ Πάλας Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Χάντερσφιλντ Σαουθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Τσέλσι Λέστερ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μπόρνμουθ Μπράιτον Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:30 Κάρντιφ Μάντσεστερ Γ. Καρτέλα Αγώνα 1-5
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Μόρκαμ Κέιμπριτζ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Μπέρι Τρανμίρ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Κρόουλι Καρλάιλ Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Φόρεστ Γκρίν Κρου Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Γκρίμσμπι Νοτς Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:00 Γεοβίλ Νορθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Σουίντον Τσέλτεναμ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Στίβενέιτζ Μάνσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Ολνταμ Εξετερ Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Μίλτον Κέινς Ντονς Κόλτσεστερ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μάκλσφιλντ Πορτ Βέιλ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Λίνκολν Νιούπορτ Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 3-2
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Σαουθέντ Ρότσντεϊλ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Σρούσμπερι Κόβεντρι Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Λούτον Μπέρτον Αλμπιον Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Γουίκομπ Γουίμπλετον Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Τσάρλτον Τζίλιγκχαμ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μπρίστολ Ρόβερς Φλίτγουντ Τάουν Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Πίτερμπορο Γουόλσολ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Πλίμουθ Ακρινγκτον Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Μπράντφορντ Σκάνθορπ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μπλάκπουλ Μπάρνσλι Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Πόρτσμουθ Σάντερλαντ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Ντονκάστερ Οξφορντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Μουσκρόν Περουβελτζ Αντερλεχτ Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:00 Βάασλαντ Λόκερεν Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Σιντ Τρουίντεν Κορτράικ Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:30 Σταντάρ Λιέγης Οστάνδη Καρτέλα Αγώνα 3-1
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Σοσό Λοριάν Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Λανς Αζαξιό Καρτέλα Αγώνα 1-2
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
21:00 Ρεμς Καέν Καρτέλα Αγώνα 2-2
21:00 Μονακό Γκενγκάν Καρτέλα Αγώνα 0-2
21:00 Στρασμπούργκ Νις Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:00 Σεντ Ετιέν Ντιζόν Καρτέλα Αγώνα 3-0
21:00 Ρεν Νιμ Καρτέλα Αγώνα 4-0
21:00 Παρί Σεν Ζερμαίν Ναντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:00 Μονπελιέ Λιόν Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:00 Λιλ Τουλούζ Καρτέλα Αγώνα 1-2
21:00 Ανζέ Μαρσέιγ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γερμανία Bundesliga
15:30 Λειψία Βέρντερ Βρέμης Καρτέλα Αγώνα 3-2
15:30 Στουτγκάρδη Σάλκε Καρτέλα Αγώνα 1-3
15:30 Αννόβερο Φορτούνα Ντίσελντορφ Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:30 Νυρεμβέργη Φράιμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:30 Λεβερκούζεν Χέρτα Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης Μπάγιερν Μον. Καρτέλα Αγώνα 0-3
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Μπίλεφελντ Χάιντενχάιμ Καρτέλα Αγώνα 1-2
13:00 Σαν Πάουλι Μάγκντεμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 4-1
13:00 Ινγκολσταντ Ρέγκενσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ισπανία Primera Division
13:00 Μπετίς Εϊμπάρ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:15 Ατλέτικο Μαδρ. Εσπανιόλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Μπαρτσελόνα Θέλτα Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:45 Ατλέτικο Μπιλμπάο Βαγιαδολίδ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Λούγκο Σπόρτινγκ Χιχόν Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Οβιέδο Μάλαγα Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Σαραγόσα Extremadura Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Ελτσε Αλμερία Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:30 Κόρδοβα Λας Πάλμας Καρτέλα Αγώνα 4-1
20:45 Κάντιθ Λα Κορούνια Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Λιβόρνο Βερόνα Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Κρεμονέζε Κάρπι Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Λάτσιο Κάλιαρι Καρτέλα Αγώνα 3-1
15:00 Τζένοα Αταλάντα Καρτέλα Αγώνα 3-1
15:00 Νάπολι Spal Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Σασσουόλο Τορίνο Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Εμπολι Σαμπντόρια Καρτέλα Αγώνα 2-4
15:00 Μίλαν Φιορεντίνα Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:00 Ουντινέζε Φροζινόνε Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Κιέβο Ιντερ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Πάρμα Μπολόνια Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:30 Γιουβέντους Ρόμα Καρτέλα Αγώνα 1-0
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
16:00 Πάφος Απόλλωνας Λεμεσού Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 ΑΠΟΕΛ Ερμής Αραδίππου Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 A.E. Kittion Larnaca Nέα Σαλαμίνα Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Φορτούνα Σιτάρντ Γκρόνινγκεν Καρτέλα Αγώνα 0-0
19:45 Αϊντχόφεν Αλκμαάρ Καρτέλα Αγώνα 3-1
19:45 Μπρέντα Χίρενφεϊν Καρτέλα Αγώνα 4-2
20:45 Έξελσιορ Χέρακλες Καρτέλα Αγώνα 0-3
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
15:30 Νιουτάουν Καρμάρτεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 Λαντουντνο Δε Νιού Σεντς Καρτέλα Αγώνα 0-4
15:30 Λιανέλλι Μπάλα Καρτέλα Αγώνα 1-7
15:30 Gap Connah S Quay FC Cardiff Met Καρτέλα Αγώνα 6-1
20:35 Barry Town Σάερναφρον Καρτέλα Αγώνα 2-1
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:30 Τοντέλα Μαρίτιμο Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:30 Φεϊρένσε Πορτιμονένσε Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:30 Σετούμπαλ Σάντα Κλάρα Καρτέλα Αγώνα 0-2
19:00 Μπελενένσες Αβες Καρτέλα Αγώνα 5-2
21:30 Μορεϊρένσε Μποαβίστα Καρτέλα Αγώνα 2-1
Σκωτία Premier League
16:00 Αμπερντίν Heart of Midlothian Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Χάμιλτον Κιλμάρνοκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μάδεργουελ Σεντ Μίρεν Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Χιμπέρνιαν Λίβινγκστον Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Σέλτικ Νταντί Καρτέλα Αγώνα 3-0
Τουρκία Super Lig
11:30 Ανκαραγκουτσού Γκοζτέπε Καρτέλα Αγώνα 0-3
14:00 Alanyaspor Ι. Μπασακσεχίρ Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Κασίμπασα Μπεσικτάς Καρτέλα Αγώνα 4-1