English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 23/12/2018 (40)

Αγγλία Championship
14:30 Αστον Βίλλα Λιντς Καρτέλα Αγώνα 2-3
Αγγλία Premier League
17:00 Εβερτον Τότεναμ Καρτέλα Αγώνα 2-6
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Μπριζ Αντβέρπ Καρτέλα Αγώνα 5-1
18:00 Έπεν Γκενκ Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:00 Ζούλτε Βαρεγκέμ Σαρλερουά Καρτέλα Αγώνα 3-1
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Μπορντό Αμιάν Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γερμανία Bundesliga
15:30 Αουγκσμπουργκ Βόλφσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 2-3
18:00 Χόφενχαϊμ Μάιντς Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Χόλσταϊν Κίελ Αμβούργο Καρτέλα Αγώνα 3-1
13:30 Πάντερμπορν Ντάρμσταντ 98 Καρτέλα Αγώνα 6-2
13:30 Ντούισμπουργκ Διναμό Δρέσδης Καρτέλα Αγώνα 1-3
13:30 Αουε Ουνιόν Βερολίνου Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ισπανία Primera Division
12:00 Βαλένθια Ουέσκα Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:15 Λεγκανες Σεβίλη Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Βαγιεκάνο Λεβάντε Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Reus Οσασούνα Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Αλμπαθέτε Rayo Majadahonda Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Αλκορόν Νουμάνθια Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
12:30 Σαλερνιτάνα Foggia Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Βενέτσια Cosenza Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:00 Λέτσε Πάντοβα Καρτέλα Αγώνα 3-2
15:00 Τσιταντέλα Περούτζια Καρτέλα Αγώνα 2-2
17:30 Σπέτσια Παλέρμο Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:00 Benevento Κροτόνε Καρτέλα Αγώνα 3-0
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
15:00 ΑΕΛ Ανόρθωσις Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Alki Oroklinis Δόξα Κατωκοπιάς Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:00 Ένωση Νέων Παραλιμνίου Ομόνοια Λευκ. Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ολλανδία Eredivisie
12:15 Ουτρέχτη Αγιαξ Καρτέλα Αγώνα 1-3
14:30 Ντε Γκράαφτσαπ Φίτεσε Καρτέλα Αγώνα 2-2
14:30 Ντεν Χάαγκ Φέγενορντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:45 Εμμεν Βιλλεμ II Καρτέλα Αγώνα 0-2
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Νασιονάλ Τσάβες Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Πόρτο Ρίο Αβε Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 Μπενφίκα Μπράγκα Καρτέλα Αγώνα 6-2
21:00 Γκιμαράες Σπόρτινγκ Λισ. Καρτέλα Αγώνα 1-0
Σκωτία Premier League
13:15 Σεντ Τζόνστον Ρέιντζερς Καρτέλα Αγώνα 1-2
Τουρκία Super Lig
11:30 Erzurum BB Καϊσέρισπορ Καρτέλα Αγώνα 1-1
14:00 Τραμπζόνσπορ Ρίζεσπορ Καρτέλα Αγώνα 4-1
14:00 Μπούρσασπορ Yeni Malatyaspor Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Γαλατάσαραϊ Σίβασπορ Καρτέλα Αγώνα 4-2