English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 09/12/2018 (63)

Αγγλία Premier League
17:00 Νιούκαστλ Γουλβς Καρτέλα Αγώνα 1-2
Αυστρία Bundesliga
14:30 Χάρτμπεργκ Βάκερ Ινσμπρουκ Καρτέλα Αγώνα 2-2
14:30 Μάτερσμπουργκ Αούστρια Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:00 Ραπίντ Βιέννης Στουρμ Γκρατς Καρτέλα Αγώνα 0-0
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Σερκλ Μπριζ Αντβέρπ Καρτέλα Αγώνα 0-3
18:00 Αντερλεχτ Σαρλερουά Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Γάνδη Έπεν Καρτέλα Αγώνα 2-0
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Στρασμπούργκ Καέν Καρτέλα Αγώνα 2-2
17:00 Λιλ Ρεμς Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γερμανία Bundesliga
15:30 Μάιντς Αννόβερο Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Γκλάντμπαχ Στουτγκάρδη Καρτέλα Αγώνα 3-0
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Μάγκντεμπουργκ Ουνιόν Βερολίνου Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:30 Διναμό Δρέσδης Χόλσταϊν Κίελ Καρτέλα Αγώνα 0-2
13:30 Μπίλεφελντ Σαντχάουζεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Vendsyssel FF Ράντερς Καρτέλα Αγώνα 0-1
14:00 Ααλμποργκ Χόρσενς Καρτέλα Αγώνα 2-4
16:00 Κοπεγχάγη Εσμπιεργκ Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Βεϊλε Μπρόντμπι Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ελβετία Super League
16:00 Λουγκάνο Σιόν Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Βασιλεία Ζυρίχη Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Γκρασχόπερς Λουκέρνη Καρτέλα Αγώνα 2-3
Ελλάδα Super League
14:30 Σκόντα Ξάνθη Ολυμπιακός Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:15 ΟΦΗ Παναθηναϊκός Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:00 Ατρόμητος Αρης Θεσσ. Καρτέλα Αγώνα 4-2
18:30 ΠΑΟΚ Λάρισα Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ισπανία Primera Division
12:00 Εϊμπάρ Λεβάντε Καρτέλα Αγώνα 4-4
16:15 Ουέσκα Ρεάλ Μαδρίτης Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:30 Σοσιεδάδ Βαγιαδολίδ Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:45 Μπετίς Βαγιεκάνο Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Αλκορόν Reus Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Κάντιθ Rayo Majadahonda Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Ελτσε Σπόρτινγκ Χιχόν Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Λούγκο Λας Πάλμας Καρτέλα Αγώνα 4-2
20:30 Σαραγόσα Κόρδοβα Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Κρεμονέζε Τσιταντέλα Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Λιβόρνο Foggia Καρτέλα Αγώνα 3-1
21:00 Benevento Βερόνα Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Σασσουόλο Φιορεντίνα Καρτέλα Αγώνα 3-3
15:00 Ουντινέζε Αταλάντα Καρτέλα Αγώνα 1-3
15:00 Πάρμα Κιέβο Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Εμπολι Μπολόνια Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Τζένοα Spal Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:30 Μίλαν Τορίνο Καρτέλα Αγώνα 0-0
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
15:00 Ανόρθωσις Δόξα Κατωκοπιάς Καρτέλα Αγώνα 3-1
17:00 ΑΠΟΕΛ Nέα Σαλαμίνα Καρτέλα Αγώνα 4-0
Ολλανδία Eredivisie
12:15 Ουτρέχτη Χέρακλες Καρτέλα Αγώνα 3-1
14:30 Εμμεν Φέγενορντ Καρτέλα Αγώνα 1-4
14:30 Φένλο Γκρόνινγκεν Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:45 Μπρέντα Φίτεσε Καρτέλα Αγώνα 2-1
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Νασιονάλ Μποαβίστα Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Μορεϊρένσε Σάντα Κλάρα Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:30 Γκιμαράες Ρίο Αβε Καρτέλα Αγώνα 3-2
21:00 Σπόρτινγκ Λισ. Αβες Καρτέλα Αγώνα 4-1
Ρωσία Premier League
12:00 Ντιναμό Μόσχας Ουράλ Καρτέλα Αγώνα 4-0
14:30 Κρασνοντάρ Ούφα Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Ζενίτ Αγ. Πετρ. Ρουμπίν Καρτέλα Αγώνα 1-2
Σκωτία Premier League
14:30 Νταντί Ρέιντζερς Καρτέλα Αγώνα 1-1
Τουρκία Super Lig
11:30 Erzurum BB Yeni Malatyaspor Καρτέλα Αγώνα 1-3
14:00 Μπούρσασπορ Αντάλιασπορ Καρτέλα Αγώνα 0-2
17:00 Ακισάρ Μπελεντιγιέ Φενέρμπαχτσε Καρτέλα Αγώνα 3-0
Αργεντινή Superliga
01:30 Γοδόι Κρουζ Ιντεπετιέντε Καρτέλα Αγώνα 1-1
23:20 Χιμνάσια Λα Πλάτα Ουρακάν Καρτέλα Αγώνα 2-2
23:20 Αρχεντίνος Τζ. Αλντοσίβι Καρτέλα Αγώνα 1-2