English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 11/02/2018 (56)

Αγγλία Championship
13:00 Αστον Βίλλα Μπέρμιγχαμ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Αγγλία Premier League
13:00 Χάντερσφιλντ Μπόρνμουθ Καρτέλα Αγώνα 4-1
15:15 Νιούκαστλ Μάντσεστερ Γ. Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:30 Σαουθάμπτον Λίβερπουλ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Αυστρία Bundesliga
16:30 Αντμίρα Ραπίντ Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 2-1
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Βάασλαντ Μπριζ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Σταντάρ Λιέγης Μουσκρόν Περουβελτζ Καρτέλα Αγώνα 4-3
20:00 Σαρλερουά Λόκερεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Στρασμπούργκ Τρουά Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:00 Ναντ Λιλ Καρτέλα Αγώνα 2-2
21:00 Λιόν Ρεν Καρτέλα Αγώνα 0-2
Γερμανία Bundesliga
15:30 Στουτγκάρδη Γκλάντμπαχ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Βέρντερ Βρέμης Βόλφσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Γκρόιτερ Φιρτ Διναμό Δρέσδης Καρτέλα Αγώνα 1-0
13:30 Σαντχάουζεν Μπραουνσβάικ Καρτέλα Αγώνα 0-0
13:30 Αουε Ινγκολσταντ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Δανία Πρώτη Κατηγορία
14:00 Οντένσε FC Helsingor Καρτέλα Αγώνα 6-1
16:00 Σοντερίσκε Νόρντζιελαντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Λίνγκμπι Μπρόντμπι Καρτέλα Αγώνα 1-3
Ελβετία Super League
16:00 Λωζάννη Γιανγκ Μπόις Καρτέλα Αγώνα 1-4
16:00 Σεντ Γκάλεν Ζυρίχη Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Γκρασχόπερς Λουκέρνη Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ελλάδα Super League
14:00 Απόλλων Σμύρνης Λεβαδειακός Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:15 ΑΕΚ Αστέρας Τρίπολης Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:15 Παναιτωλικός Πλατανιάς Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:30 Ατρόμητος Ολυμπιακός Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ισπανία Primera Division
12:00 Σεβίλη Χιρόνα Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:15 Μπαρτσελόνα Χετάφε Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 Θέλτα Εσπανιόλ Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:45 Βαλένθια Λεβάντε Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Αλμπαθέτε Ταραγόνα Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Ουέσκα Cultural Leonesa Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Βαγιεκάνο Sevilla Atletico Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Reus Lorca Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:00 Τενερίφη Κόρδοβα Καρτέλα Αγώνα 5-1
20:30 Σαραγόσα Λούγκο Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Πάρμα Περούτζια Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:30 Τσιταντέλα Νοβάρα Καρτέλα Αγώνα 1-3
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Σασσουόλο Κάλιαρι Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Σαμπντόρια Βερόνα Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Κιέβο Τζένοα Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:00 Τορίνο Ουντινέζε Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Ιντερ Μπολόνια Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:45 Ρόμα Benevento Καρτέλα Αγώνα 5-2
Ολλανδία Eredivisie
12:30 Αγιαξ Τβέντε Καρτέλα Αγώνα 2-1
14:30 Φίτεσε Φέγενορντ Καρτέλα Αγώνα 3-1
14:30 Έξελσιορ Μπρέντα Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:45 Γκρόνινγκεν Ντεν Χάαγκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Τσάβες Πόρτο Καρτέλα Αγώνα 0-4
17:00 Μπελενένσες Αβες Καρτέλα Αγώνα 2-5
19:00 Σπόρτινγκ Λισ. Φεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:15 Μποαβίστα Γκιμαράες Καρτέλα Αγώνα 1-0
Τουρκία Super Lig
11:30 Καϊσέρισπορ Σίβασπορ Καρτέλα Αγώνα 1-1
11:30 Ακισάρ Μπελεντιγιέ Μπούρσασπορ Καρτέλα Αγώνα 1-0
14:00 Alanyaspor Κόνιασπορ Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:00 Ι. Μπασακσεχίρ Φενέρμπαχτσε Καρτέλα Αγώνα 0-2