English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 17/02/2018 (103)

Αγγλία Championship
16:00 Σάντερλαντ Μπρέντφορντ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 ΚΠΡ Μπόλτον Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Φούλαμ Αστον Βίλλα Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Κάρντιφ Μίντλεσμπρο Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπέρμιγχαμ Μίλγουολ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Πρέστον Γουλβς Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπέρτον Αλμπιον Νότιγχαμ Φόρεστ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Αγγλία National League
16:00 Σάτον Γιουν. Ρέξαμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μεϊντστόουν Γιουν. Μπάροου Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Χάρτλπουλ Γουόκινγκ Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Γκίσελι Maidenhead Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Μπόρεχαμ Γουντ Γκέιτσχεντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Ολντερσοτ Μάκλσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Τορκί Nτάγκενχαμ & Ρεντ Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Τρανμίρ Μπρόμλεϊ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Σολιχούλ Μορς Ντόβερ Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Τσέστερ Ιστλιχ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Χάλιφαξ Εμπσφλιτ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 AFC Fylde Λέιτον Οριεντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Σουίντον Πορτ Βέιλ Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Στίβενέιτζ Γεοβίλ Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 Νιούπορτ Κάουντι Νοτς Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Μόρκαμ Φόρεστ Γκρίν Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Τσέλτεναμ Γουίκομπ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Κρόουλι Λίνκολν Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Μπαρνέτ Ακρινγκτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Καρλάιλ Τσέστερφιλντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Κρου Κόλτσεστερ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Κέιμπριτζ Γκρίμσμπι Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Εξετερ Μάνσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Σαουθέντ Πόρτσμουθ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Σρούσμπερι Ρόδεραμ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Σκάνθορπ Νορθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Οξφορντ Πλίμουθ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μίλτον Κέινς Ντονς Τσάρλτον Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Τζίλιγκχαμ Γουόλσολ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Ντονκάστερ Φλίτγουντ Τάουν Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Γουίμπλετον Μπρίστολ Ρόβερς Καρτέλα Αγώνα 1-0
Αυστρία Bundesliga
16:00 Ραπίντ Βιέννης Στουρμ Γκρατς Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Βόλφσμπεργκερ Αντμίρα Καρτέλα Αγώνα 1-3
18:30 Μάτερσμπουργκ Αούστρια Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 Λίντσερ Αλταχ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Αντβέρπ Οστάνδη Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Ζούλτε Βαρεγκέμ Έπεν Καρτέλα Αγώνα 3-2
20:00 Λόκερεν Κορτράικ Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:30 Μπριζ Γκενκ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Λοριάν Οσέρ Καρτέλα Αγώνα 1-3
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Παρί Σεν Ζερμαίν Στρασμπούργκ Καρτέλα Αγώνα 5-2
20:00 Μονπελιέ Γκενγκάν Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Τρουά Μετς Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Καέν Ρεν Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:00 Ανζέ Σεντ Ετιέν Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:00 Αμιάν Τουλούζ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Γερμανία Bundesliga
15:30 Βόλφσμπουργκ Μπάγιερν Μον. Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:30 Φράιμπουργκ Βέρντερ Βρέμης Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:30 Κολωνία Αννόβερο Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 Αμβούργο Λεβερκούζεν Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:30 Σάλκε Χόφενχαϊμ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Ινγκολσταντ Σαν Πάουλι Καρτέλα Αγώνα 0-1
13:00 Χόλσταϊν Κίελ Αουε Καρτέλα Αγώνα 2-2
13:00 Μπίλεφελντ Ντάρμσταντ 98 Καρτέλα Αγώνα 2-0
13:00 Φορτούνα Ντίσελντορφ Γκρόιτερ Φιρτ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Σίλκεμποργκ Λίνγκμπι Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ireland Premier Division
20:45 Σλίγκο Ρόβερς Λιμέρικ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ελβετία Super League
19:00 Λουγκάνο Γκρασχόπερς Καρτέλα Αγώνα 1-0
19:00 Βασιλεία Σεντ Γκάλεν Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ελλάδα Super League
14:00 Κέρκυρα Απόλλων Σμύρνης Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:15 Αστέρας Τρίπολης Ατρόμητος Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:30 Λαμία ΠΑΟΚ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ισπανία Primera Division
13:00 Λας Πάλμας Σεβίλη Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:15 Εϊμπάρ Μπαρτσελόνα Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:30 Αλαβές Λα Κορούνια Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:45 Μάλαγα Βαλένθια Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Οσασούνα Reus Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Αλκορόν Τενερίφη Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Οβιέδο Αλμπαθέτε Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Lorca Σπόρτινγκ Χιχόν Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:30 Ταραγόνα Σαραγόσα Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Βίρτους Εντελα Πεσκάρα Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Νοβάρα Σπέτσια Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Βενέτσια Αβελίνο Καρτέλα Αγώνα 3-1
15:00 Σαλερνιτάνα Προ Βερτσέλι Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Περούτζια Παλέρμο Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Foggia Κάρπι Καρτέλα Αγώνα 3-0
15:00 Εμπολι Πάρμα Καρτέλα Αγώνα 4-0
15:00 Τσεζένα Τσιταντέλα Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Ουντινέζε Ρόμα Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Κιέβο Κάλιαρι Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:45 Τζένοα Ιντερ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Φίτεσε Έξελσιορ Καρτέλα Αγώνα 1-2
19:45 Αϊντχόφεν Χίρενφεϊν Καρτέλα Αγώνα 2-2
19:45 Μπρέντα Αλκμαάρ Καρτέλα Αγώνα 1-3
20:45 Ντεν Χάαγκ Βιλλεμ II Καρτέλα Αγώνα 2-1
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Αβες Μαρίτιμο Καρτέλα Αγώνα 0-0
19:15 Μπενφίκα Μποαβίστα Καρτέλα Αγώνα 4-0
21:30 Εστορίλ Μπελενένσες Καρτέλα Αγώνα 0-2
Σκωτία Premier League
13:30 Ρος Κάουντι Χαρτς Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Πάρτικ Θισλ Νταντί Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Χιμπέρνιαν Αμπερντίν Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μάδεργουελ Κιλμάρνοκ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Τουρκία Super Lig
11:30 Αντάλιασπορ Καϊσέρισπορ Καρτέλα Αγώνα 2-1
14:00 Σίβασπορ Οσμανλισπόρ Καρτέλα Αγώνα 3-2
17:00 Φενέρμπαχτσε Alanyaspor Καρτέλα Αγώνα 3-0