English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 18/02/2018 (57)

Αγγλία Championship
13:00 Νόριτς Ιπσουιτς Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:30 Λιντς Μπρίστολ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 2-2
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Μπλάκπουλ Πίτερμπορο Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αυστρία Bundesliga
16:30 Σάλτσμπουργκ SKN St. Polten Καρτέλα Αγώνα 4-0
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Γάνδη Μέχελεν Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Σαρλερουά Σταντάρ Λιέγης Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Μουσκρόν Περουβελτζ Βάασλαντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Νις Ναντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Λιλ Λιόν Καρτέλα Αγώνα 2-2
21:00 Μαρσέιγ Μπορντό Καρτέλα Αγώνα 1-0
Γερμανία Bundesliga
15:30 Αουγκσμπουργκ Στουτγκάρδη Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Γκλάντμπαχ Ντόρτμουντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Διναμό Δρέσδης Ρέγκενσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
13:30 Νυρεμβέργη Ντούισμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 3-1
13:30 Μπραουνσβάικ Ουνιόν Βερολίνου Καρτέλα Αγώνα 1-0
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 FC Helsingor Χόρσενς Καρτέλα Αγώνα 0-2
14:00 Ράντερς Χόμπρο Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Μίντιλαντ Κοπεγχάγη Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:00 Ααλμποργκ Μπρόντμπι Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ελβετία Super League
16:00 Γιανγκ Μπόις Τουν Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Σιόν Λωζάννη Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Ζυρίχη Λουκέρνη Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ελλάδα Super League
14:00 Πλατανιάς ΠΑΣ Γιάννενα Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:15 ΑΕΚ Σκόντα Ξάνθη Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:15 Λεβαδειακός Παναιτωλικός Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:30 Ολυμπιακός Πανιώνιος Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ισπανία Primera Division
12:00 Σοσιεδάδ Λεβάντε Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:15 Ατλέτικο Μαδρ. Ατλέτικο Μπιλμπάο Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:30 Εσπανιόλ Βιγιαρεάλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:45 Μπετίς Ρεάλ Μαδρίτης Καρτέλα Αγώνα 3-5
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Sevilla Atletico Αλμερία Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Κόρδοβα Γρανάδα CF Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Νουμάνθια Κάντιθ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Cultural Leonesa Βαγιεκάνο Καρτέλα Αγώνα 2-3
20:00 Λούγκο Μπαρτσελόνα Β Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Φροζινόνε Ασκολι Καρτέλα Αγώνα 2-0
17:30 Μπρέσια Τερνάνα Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Τορίνο Γιουβέντους Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:00 Νάπολι Spal Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Benevento Κροτόνε Καρτέλα Αγώνα 3-2
15:00 Μπολόνια Σασσουόλο Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Αταλάντα Φιορεντίνα Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:45 Μίλαν Σαμπντόρια Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ολλανδία Eredivisie
12:30 Ρόντα Ουτρέχτη Καρτέλα Αγώνα 1-4
14:30 Φέγενορντ Χέρακλες Καρτέλα Αγώνα 1-0
14:30 Τβέντε Σπάρτα Ρ. Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:45 Τσβόλε Αγιαξ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Μορεϊρένσε Τσάβες Καρτέλα Αγώνα 0-1
17:00 Σετούμπαλ Πάκος Φερέιρα Καρτέλα Αγώνα 1-0
19:00 Πόρτο Ρίο Αβε Καρτέλα Αγώνα 5-0
21:15 Γκιμαράες Μπράγκα Καρτέλα Αγώνα 0-5
Σκωτία Premier League
15:15 Χάμιλτον Ρέιντζερς Καρτέλα Αγώνα 3-5
16:00 Σέλτικ Σεντ Τζόνστον Καρτέλα Αγώνα 0-0
Τουρκία Super Lig
11:30 Μπούρσασπορ Yeni Malatyaspor Καρτέλα Αγώνα 0-0
11:30 Καρντεμίρ Καραμπόκ Ακισάρ Μπελεντιγιέ Καρτέλα Αγώνα 0-3
14:00 Τραμπζόνσπορ Ι. Μπασακσεχίρ Καρτέλα Αγώνα 0-1
17:00 Κασίμπασα Γαλατάσαραϊ Καρτέλα Αγώνα 2-1