English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 24/02/2018 (116)

Αγγλία Championship
16:00 Σάντερλαντ Μίντλεσμπρο Καρτέλα Αγώνα 3-3
16:00 Σέφιλντ Γουέν. Αστον Βίλλα Καρτέλα Αγώνα 2-4
16:00 ΚΠΡ Νότιγχαμ Φόρεστ Καρτέλα Αγώνα 2-5
16:00 Πρέστον Ιπσουιτς Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μπέρτον Αλμπιον Μίλγουολ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Λιντς Μπρέντφορντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Ρέντιγκ Ντέρμπι Καρτέλα Αγώνα 3-3
16:00 Μπέρμιγχαμ Μπάρνσλι Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Νόριτς Μπόλτον Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 Φούλαμ Γουλβς Καρτέλα Αγώνα 2-0
Αγγλία National League
16:00 Μεϊντστόουν Γιουν. Τρανμίρ Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Γουόκινγκ Μπόρεχαμ Γουντ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Σάτον Γιουν. Γκίσελι Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:00 Χάρτλπουλ Εμπσφλιτ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Ιστλιχ Χάλιφαξ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Nτάγκενχαμ & Ρεντ Τσέστερ Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 AFC Fylde Ντόβερ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Μάκλσφιλντ Maidenhead Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Ρέξαμ Ολντερσοτ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Αγγλία Premier League
13:30 Λέστερ Στόουκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Γουέστ Μπρομ Χάντερσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Λίβερπουλ Γουέστ Χαμ Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 Μπέρνλι Σαουθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπράιτον Σουόνσι Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 Μπόρνμουθ Νιούκαστλ Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:30 Γουότφορντ Εβερτον Καρτέλα Αγώνα 1-0
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Γουίκομπ Μόρκαμ Καρτέλα Αγώνα 2-4
16:00 Πορτ Βέιλ Νιούπορτ Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Νοτς Κάουντι Στίβενέιτζ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μάνσφιλντ Κόβεντρι Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Λίνκολν Κρου Καρτέλα Αγώνα 1-4
16:00 Γκρίμσμπι Εξετερ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Φόρεστ Γκρίν Κρόουλι Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Τσέστερφιλντ Σουίντον Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Ακρινγκτον Κέιμπριτζ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Λούτον Τσέλτεναμ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Κόλτσεστερ Μπαρνέτ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Γεοβίλ Καρλάιλ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Γουίγκαν Ρότσντεϊλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Γουόλσολ Μπλάκμπερν Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Ρόδεραμ Ντονκάστερ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Πόρτσμουθ Μπλάκπουλ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Πλίμουθ Μπράντφορντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Πίτερμπορο Γουίμπλετον Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Νορθάμπτον Οξφορντ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Φλίτγουντ Τάουν Μίλτον Κέινς Ντονς Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Τσάρλτον Σρούσμπερι Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Μπέρι Τζίλιγκχαμ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Μπρίστολ Ρόβερς Σκάνθορπ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αυστρία Bundesliga
16:00 Αντμίρα Αούστρια Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 Βόλφσμπεργκερ SKN St. Polten Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:30 Αλταχ Μάτερσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Ραπίντ Βιέννης Λίντσερ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Μέχελεν Σαρλερουά Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Οστάνδη Σιντ Τρουίντεν Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:00 Έπεν Λόκερεν Καρτέλα Αγώνα 3-2
20:30 Βάασλαντ Γάνδη Καρτέλα Αγώνα 1-2
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Παρί Μπρεστ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Τουλούζ Μονακό Καρτέλα Αγώνα 3-3
20:00 Ντιζόν Καέν Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:00 Ναντ Αμιάν Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:00 Ρεν Τρουά Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:00 Λιλ Ανζέ Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:00 Γκενγκάν Μετς Καρτέλα Αγώνα 2-2
Γερμανία Bundesliga
15:30 Μπάγιερν Μον. Χέρτα Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:30 Στουτγκάρδη Άιντραχτ Φρανκφούρτης Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:30 Αννόβερο Γκλάντμπαχ Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:30 Χόφενχαϊμ Φράιμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Βέρντερ Βρέμης Αμβούργο Καρτέλα Αγώνα 1-0
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Γκρόιτερ Φιρτ Μπραουνσβάικ Καρτέλα Αγώνα 2-1
13:00 Ουνιόν Βερολίνου Σαντχάουζεν Καρτέλα Αγώνα 2-1
13:00 Ντούισμπουργκ Ινγκολσταντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
13:00 Αουε Καϊζερσλάουτερν Καρτέλα Αγώνα 2-1
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Λίνγκμπι Ααρχους Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ireland Premier Division
19:30 Λιμέρικ Μποέμιαν Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ελβετία Super League
19:00 Γιανγκ Μπόις Σιόν Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ελλάδα Super League
14:00 ΠΑΣ Γιάννενα Λεβαδειακός Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:15 Πανιώνιος Αστέρας Τρίπολης Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 Παναθηναϊκός Λαμία Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ισπανία Primera Division
13:00 Θέλτα Εϊμπάρ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:15 Ρεάλ Μαδρίτης Αλαβές Καρτέλα Αγώνα 4-0
18:30 Λεγκανες Λας Πάλμας Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:45 Μπαρτσελόνα Χιρόνα Καρτέλα Αγώνα 6-1
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Μπαρτσελόνα Β Ταραγόνα Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Αλμερία Cultural Leonesa Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Βαγιεκάνο Ουέσκα Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:00 Κάντιθ Lorca Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Πεσκάρα Κρεμονέζε Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Φροζινόνε Περούτζια Καρτέλα Αγώνα 1-3
15:00 Τερνάνα Μπάρι Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:00 Τσιταντέλα Εμπολι Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Προ Βερτσέλι Παλέρμο Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Αβελίνο Νοβάρα Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Foggia Μπρέσια Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:00 Κάρπι Βίρτους Εντελα Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Ασκολι Τσεζένα Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
18:00 Μπολόνια Τζένοα Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:45 Ιντερ Benevento Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Αλκμαάρ Σπάρτα Ρ. Καρτέλα Αγώνα 2-1
19:45 Χέρακλες Τσβόλε Καρτέλα Αγώνα 2-1
19:45 Χίρενφεϊν Έξελσιορ Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:45 Φένλο Φίτεσε Καρτέλα Αγώνα 2-2
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Μπελενένσες Φεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 1-0
19:15 Μαρίτιμο Γκιμαράες Καρτέλα Αγώνα 3-2
21:30 Πάκος Φερέιρα Μπενφίκα Καρτέλα Αγώνα 1-3
Σκωτία Premier League
13:30 Κιλμάρνοκ Χιμπέρνιαν Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Σεντ Τζόνστον Ρος Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Ρέιντζερς Χαρτς Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Νταντί Μάδεργουελ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Χάμιλτον Πάρτικ Θισλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Τουρκία Super Lig
14:00 Καϊσέρισπορ Κασίμπασα Καρτέλα Αγώνα 3-2
17:00 Alanyaspor Τραμπζόνσπορ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
06:00 FC Τόκιο Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Καρτέλα Αγώνα 1-1
06:00 Χιροσίμα Κονσαντόλε Σαπόρο Καρτέλα Αγώνα 1-0
06:30 Γκάμπα Οσάκα Ναγκόγια Καρτέλα Αγώνα 2-3
08:00 Σονάν V-Varen Nagasaki Καρτέλα Αγώνα 2-1