English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 25/02/2018 (55)

Αγγλία Championship
13:00 Κάρντιφ Μπρίστολ Σίτι Καρτέλα Αγώνα  
Αγγλία Premier League
13:00 Κρύσταλ Πάλας Τότεναμ Καρτέλα Αγώνα  
15:05 Μάντσεστερ Γ. Τσέλσι Καρτέλα Αγώνα  
Αυστρία Bundesliga
16:30 Στουρμ Γκρατς Σάλτσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα  
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Αντερλεχτ Μουσκρόν Περουβελτζ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Σταντάρ Λιέγης Μπριζ Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Κορτράικ Ζούλτε Βαρεγκέμ Καρτέλα Αγώνα  
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Μπορντό Νις Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Λιόν Σεντ Ετιέν Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Παρί Σεν Ζερμαίν Μαρσέιγ Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Bundesliga
15:30 Λεβερκούζεν Σάλκε Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Λειψία Κολωνία Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Μπόχουμ Νυρεμβέργη Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Ντάρμσταντ 98 Χάιντενχάιμ Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Σαν Πάουλι Χόλσταϊν Κίελ Καρτέλα Αγώνα  
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Χόμπρο Μίντιλαντ Καρτέλα Αγώνα  
14:00 Ααλμποργκ Νόρντζιελαντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπρόντμπι FC Helsingor Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Κοπεγχάγη Οντένσε Καρτέλα Αγώνα  
Ελβετία Super League
16:00 Γκρασχόπερς Ζυρίχη Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σεντ Γκάλεν Λουγκάνο Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Λουκέρνη Τουν Καρτέλα Αγώνα  
Ελλάδα Super League
14:00 Σκόντα Ξάνθη Απόλλων Σμύρνης Καρτέλα Αγώνα  
16:15 Λάρισα Πλατανιάς Καρτέλα Αγώνα  
16:15 Παναιτωλικός Κέρκυρα Καρτέλα Αγώνα  
18:30 ΠΑΟΚ Ολυμπιακός Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Primera Division
12:00 Βιγιαρεάλ Χετάφε Καρτέλα Αγώνα  
16:15 Ατλέτικο Μπιλμπάο Μάλαγα Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Βαλένθια Σοσιεδάδ Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Σεβίλη Ατλέτικο Μαδρ. Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Κόρδοβα Βαγιαδολίδ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σαραγόσα Οβιέδο Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Αλμπαθέτε Νουμάνθια Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Γρανάδα CF Αλκορόν Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Reus Sevilla Atletico Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Τενερίφη Λούγκο Καρτέλα Αγώνα  
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Κροτόνε Spal Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Βερόνα Τορίνο Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Φιορεντίνα Κιέβο Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Σασσουόλο Λάτσιο Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Σαμπντόρια Ουντινέζε Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Γιουβέντους Αταλάντα Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Ρόμα Μίλαν Καρτέλα Αγώνα  
Ολλανδία Eredivisie
12:30 Αγιαξ Ντεν Χάαγκ Καρτέλα Αγώνα  
14:30 Βιλλεμ II Ρόντα Καρτέλα Αγώνα  
14:30 Φέγενορντ Αϊντχόφεν Καρτέλα Αγώνα  
16:45 Ουτρέχτη Τβέντε Καρτέλα Αγώνα  
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Τσάβες Εστορίλ Καρτέλα Αγώνα  
19:00 Μποαβίστα Σετούμπαλ Καρτέλα Αγώνα  
21:15 Πορτιμονένσε Πόρτο Καρτέλα Αγώνα  
Σκωτία Premier League
14:30 Αμπερντίν Σέλτικ Καρτέλα Αγώνα  
Τουρκία Super Lig
11:30 Οσμανλισπόρ Αντάλιασπορ Καρτέλα Αγώνα  
11:30 Yeni Malatyaspor Καρντεμίρ Καραμπόκ Καρτέλα Αγώνα  
14:00 Γκοζτέπε Σίβασπορ Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Μπεσικτάς Φενέρμπαχτσε Καρτέλα Αγώνα